Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Eurosport 2 HD vítám proto, že mnoho lidí - hlavně zde na fóru - po něm volalo a dlouho na něj čekalo. Mně osobně je tento program celkem volný, i když to bude určitě lepší, než rovněž chystaný Hustler HD3D...

Já nevím, proč v nabídce již dávno nejsou Animal Planet HD, Nat Geo Wild HD, ESPN America HD a Travel Channel HD. Proč se u těchto kanálů máme spokojit jen s SD, když už vysílají v HD, jsou i s českým dabingem, jiným obsahem a jiní operátoři je nabízí?

A z dalších, co mi v nabídce chybí, jsou to např. MTV Live HD a Viasat Nature/History HD.

V létě začne vysílat CNN HD a měli bychom se letos dočkat i Disney Channel a Nickelodeon v HD, takže ty bych poté rovněž uvítal.

A pokud bych mohl být už hodně vybíravý, potěšily by mě i nějaké základní indické, arabské, španělské a japonské programy.

Suma sumárum, chybí mi v nabídce ještě takových 15-20 stanic, aby to bylo - v mých očích - perfektní.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

pozadujete fakt kvalitne televizne kanaly Brava, iConcerts, Animal planet, Hustler HD/3D, ESPN HD... snad vam to vyjde i ked kto zaplati tie vsetky HD kanaly? Licencie musia byt extremne predrazene i ked cesky trh je o inom ako slovensky.

slovenske upc nema napriklad Nova Sport vobec, to znamena ze nam to nahradili ESPN America a to je vsetko, vy mate aj nova sport v HD co vam uprimne zavidim.

nasa ponuka v HD je dost striedma, ked nepocitam tie slovenske v HD tak je tam par zahranicnych a to je vsetko. http://www.upc.sk/televizia/upc-digital-basic/

mame kvantum uplnych chujovin, napriklad MTV 3x, stacilo by MTV raz aj to v HD, neviem kto bude pozerat tolko tych hudobnych kanalov ako ma slovenske UPC. potom komercne blbosti ako TV8, TV Noe. Minule som videl Brana Mojseja na TV8 stacilo mi, toto je televizny raster Slovenskeho UPC. Prekopat ponuku a to poriadne!

ked ma clovek poriadnu telku tak by mal pozerat len v HD kanaly a tie pribudaju slimacim tempom

Sdílet toto téma

Slovenske upc nema napriklad Nova Sport vobec, to znamena ze nam to nahradili ESPN America a to je vsetko, vy mate aj nova sport v HD co vam uprimne zavidim.

Ja ESPN America ako nahradu za Nova Sport vobec nepovazujem.Vazne uvazujem o odchode od UPC SK.

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul,Samsung TV,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

ESPN je podla mna nepozeratelna TV. Uz len kvalita obrazu na prd,a ponuka takisto. Pri vsetkej ucte rozne bassebaly,a nizsie sutaze v basketbale a podobne lakaju asi menšinu divakov. Pochybujem či vobec vysielaju live teraz NHL,play off

Sdílet toto téma

Kvalita obrazu na prd? Asi u vás na Slovensku to UPC šidí... A nevysílají jen baseball, ale i basket, nfl, hokej, lacrosse, x-games, nascar, krátké dokumenty a jiné pořady. Kvalita ESPN America převyšuje většinu evropských stanic skoro ve všem o několik tříd - počtu sportů, počtu živých přenosů, grafické prezentaci, technické kvalitě, atp. Stačilo by na to chvíli koukat a třeba by sis toho všiml. Jedinou nevýhodou pro někoho může být absence češtiny, které se na tomto kanálu nikdy nedočkáme. Mě to ale vyhovuje takto a jsem rád, že je alespoň 1 stanice v Evropě, která vysílá většinu amerických zápasů, které by jsme jinak neměli možnost vidět (pokud nepočítám občas něco na Nově Sport a Sportu1/2). Přesvědčovat tě ale nechci. Pokud tě ten program nebaví, pochopím to.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Mě osobně by nevadilo,kdyby vyřadily NOVA sport,ale byl bych sakra naštvanej za vyřazeni ESPN america.Podle mě je to přesně program,který tady nemá konkurenci.Vysílá přesně to co žádná TV nevysílá a tím nedubluje jine TV.Občes se sice stane že hokej běží jak na NOva sport tak i na ESPN,ale na ESPN maám jistotu každého zápasu NHL v Play-off.Podle mě když Nova sport ztratila práva na Premier ligu,tak ztratila i většinu diváků,protože motoristické sporty jsou většinou i zárovn na EUrosportu.

Co jse týká kvality programů o kterých pořád lidi přemýšli,tam abych řekl pravdu,mě vůbec nevadí že většina programů v SD a ne HD.U mě vždy rozhoduje obsah e ne forma podání.Řeknu to asi takhle jestliže by byly všechny kanály HD,kromě eurosportu 2,a na něm by běžela například atletika,tak bych stejně koukal na ní.A to stejní i u filmů a dokumentu.Vždy si vybírám pořad a ne TV.

• lokalitaDubí
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem,telefon,ca moful 2x

Sdílet toto téma

david3434 > ESPN America pridali v slovenskom UPC po vyradeni Novasportu a urcite nedavali vsetky zapasy playoff. Zo zaciatku davali live jeden zapas raz za 3 dni, ani zapasy oboch konferencnych finale nedavali vsetky. Ja som pozeral z tohtorocneho playoff viac zapasov cez NHL Gamecenter, ako na Novasporte a ESPN America. Pokial viem, tak vacsinu zapasov playoff vysielal NBC Sports Network (kazdy den aj tri live zapasy).

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníKaon KCF-B3000

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Bohužel informace, že v nabídce kabelové televize UPC bude od 1.7.2012 Eurosport 2 HD je mylná. Včera tj. 3.7.12 mi operátor UPC sdělil, že sportovní kanál Eurosport 2 HD v nejbližší době do nabídky zařazen nebude. Osobně jsem velmi zklamán a programové politice UPC nerozumím.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Operátor UPC bohužel jenom tlumočí informace těch nahoře. Zamyslet by se mělo nad svým rozhodováním především vedení UPC.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

je nám líto, ale televizní program Eurosport 2 HD zatím nebyl zařazen do vysílání z důvodu zajištění té nejlepší kvality pro naše klienty. Jakmile bude po technické stránce zajištěno co nejkvalitnější vysílání tohoto programu, dojde k jeho zařazení do naší programové nabídky. Intenzivně se snažíme, aby se tak stalo v nejbližším možném termínu.

Sledujte, prosím, naše stránky http://www.upc.cz, kde naleznete aktuální informace týkající se našich služeb. Děkujeme Vám za pochopení.

Eva, UPC Facebook tým

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Doufám že to bude do konce měsíce.Když jim hraje Eurosport 1 HD ,tak jaký můžou mít problém.?Pozice satelitu stejná jako Eurosport HD.

Sdílet toto téma

je nám líto, ale televizní program Eurosport 2 HD zatím nebyl zařazen do vysílání z důvodu zajištění té nejlepší kvality pro naše klienty. Jakmile bude po technické stránce zajištěno co nejkvalitnější vysílání tohoto programu, dojde k jeho zařazení do naší programové nabídky. Intenzivně se snažíme, aby se tak stalo v nejbližším možném termínu.

Sledujte, prosím, naše stránky http://www.upc.cz, kde naleznete aktuální informace týkající se našich služeb. Děkujeme Vám za pochopení.

Eva, UPC Facebook tým

Technicke problemémy sotva, spíš administrativně obchodní. :roll:

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Asi jo, ale vycházím z té odpovědi, že to zařadí jakmile bude po technické stránce zajištěno co nejkvalitnější vysílání tohoto programu.

Obchodní administrativa zřejmě mlží a hází na to na techniky. :)

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Společnost UPC v případě zařazení kanálu Eurosport 2 HD opět potvrdila svou absolutní neschopnost. Proč není ochotna sdělit jaké jsou skutečné důvody odložení spuštění kanálu Eurosport 2 HD na neurčito? Její vyjádření je obecné a nic neříkající. Jedním slovem Ostuda.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku