Jump to content
hosolar

Problém se vším

Recommended Posts

Internet mám od podzimu a problém nebyl, ale od pátku mám tv Klasik+. To co se děje je hrozný, nefunguje mi pořádně televize,kdy jdou jiné programy na netu a jiné doma na mediaboxu. Vypadá k tomu doma internet a nefunguje ani "moje UPC" zákaznickou linku nikdo 10 minut nezvedá,na zprávu v Messengeru a na příspěvek na Fb nikdo neodpovídá a na email mi odpověděli,že problém stále řeší, ale ať jim nepodepisuju, že mi odepsal automat. Tak do pr...le co tohle je za služby zákazníkovi?

• Internet 300
  • -
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • HD Mediabox,Bezdr. modem CBN CH7465LG
  • Pardubice

O víkendu funguje jen technická podpora, je klidně možné, že zrovna volá více lidí a proto je čekací doba delší. Na FB a email nejspíše dostanete odpověď až zítra. Jaký máte problém s internetem? Nevypadá to, že by byl v Pardubicích nějaký problém. A to o televizi nechápu vůbec. Jakože nesedí EPG?

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Když to na zákaznické lince nikdo nezvedá 10 minut, tak to snad zvedne potom. Osobně jsem tam volal tento čtvrtek a pátek a dovolal jsem se po cca 2 minutách.

• Fiber Business 240
  • Volám neomezeně
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Ubee, CAM
  • Brno

před 24 minutami, Marek-26 napsal:

O víkendu funguje jen technická podpora, je klidně možné, že zrovna volá více lidí a proto je čekací doba delší. Na FB a email nejspíše dostanete odpověď až zítra. Jaký máte problém s internetem? Nevypadá to, že by byl v Pardubicích nějaký problém. A to o televizi nechápu vůbec. Jakože nesedí EPG?

Jakože mi na Horizon tv funguje méně programů než na tv přes mediabox. Internet zabržděny, sekání a vypínání se při stahování aplikace do notebooku a sekání se při sledování hbbtv.

• Internet 300
  • -
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • Pardubice

V prvé řadě zkus restartovat modem chvilkovým odpojením od el. napájení,  tím by se mohl internet vzpamatovat. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

před 22 minutami, hosolar napsal:

Internet zabržděny, sekání a vypínání se při stahování aplikace do notebooku a sekání se při sledování hbbtv.

A jses si ABSOLUTNE a stoprocentne jisty, ze nemas problem na svoji strane, napr. v zarusenem WiFi, apod.?

Drtiva vetsina pripadu ma pricinu prave v tomto a poskytovatel s tim nema absolutne nic spolecneho.
Protoze drtiva vetsina uzivatelu ma naprosto naivni a zcela spatnou predstavu o tom, jak pripojeni k siti a Internetu funguje a vini z cehokoliv poskytovatele.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

před 1 hodinou, hosolar napsal:

Jakože mi na Horizon tv funguje méně programů než na tv přes mediabox. Internet zabržděny, sekání a vypínání se při stahování aplikace do notebooku a sekání se při sledování hbbtv.

Ano, ale vždyť to je v pořádku, viz: https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf

Internet u vás opravdu vypadá v pořádku. žádné rušení, žádné neopravitelné pakety. Problémy pozorujete přes WiFi či při připojení kabelem?

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

před 13 hodinami, tomus napsal:

V prvé řadě zkus restartovat modem chvilkovým odpojením od el. napájení,  tím by se mohl internet vzpamatovat. 

Internet je ten nejmenší problém, už se srovnal,chápu že to může být jen momentální výpadek,ale proč my fungují jiné programy na aplikaci Horizon a jiné na tv přes mediabox (restart jsem samozřejmě udělal). Proč nefunguje "Moje UPC"? 

• Internet 300
  • -
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • Pardubice

@hosolar Jelikož pro nahrávání musí mít UPC souhlas od provozovatele kanálu a některé kanály se sledovaností nula nula prd se nevyplatí na Horizon Go udržovat.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

To nechápu.nabizim služby a programy tak je budu poskytovat všude jak to propaguji. Já nechci nic jiného než co mám objednané. Tohle co píšeš není odpověď.

před 14 hodinami, tomus napsal:

Internet je ten nejmenší problém, už se srovnal,chápu že to může být jen momentální výpadek,ale proč my fungují jiné programy na aplikaci Horizon a jiné na tv přes mediabox (restart jsem samozřejmě udělal). Proč nefunguje "Moje UPC"? 

• Internet 300
  • -
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • Pardubice

No moment, dostáváte to, co jste objednal. Objednal jste si DVB-C nabídku a k tomu máte Horizon Go a nikde není psáno, že to je 1:1, naopak v tom dokumentu co jsem dával odkaz je přesně napsané, který kanál je v Horizon Go.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Před hodinou, hosolar napsal:

To nechápu.nabizim služby a programy tak je budu poskytovat všude jak to propaguji. Já nechci nic jiného než co mám objednané. Tohle co píšeš není odpověď

Nikde není psané, že je na Horizon GO stejná programová nabídka, jako v normálním balíčku na TV.

Edited by hrochada
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Compal (bridge), CA modul
  • Šumperk

Tak abychom se v tom trochu zorientovali, které programy vám přestali v GO fungovat (nebo nefungují od začátku ..)

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

Technik> neblazni. Prece nemuzes po nekom chtit, aby tu vypisoval, co je v kabelu a co neni v HorizonGo. Ze to neni identicke je snad jasne, ne?

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • 2x CA modul, modem Cisco
  • Praha

před 1 minutou, homberg napsal:

Technik> neblazni. Prece nemuzes po nekom chtit, aby tu vypisoval, co je v kabelu a co neni v HorizonGo. Ze to neni identicke je snad jasne, ne?

Očividně to jasné není...

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Compal (bridge), CA modul
  • Šumperk

Počkat, technik psal, které nefungují nebo přestali fungovat. Tedy buď tam ten kanál je a nejde nebo tam byl a zmizel z nabídky. Alespoň tak jsem to pochopil já. Nikdo tu neříká, že má vypisovat rozdíl mezi DVB-C a Horizon Go. To je zbytečné, to je jasné z dokumentu, na který jsem dával odkaz.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

MY UPC řešili 2 dny na technickém, prý se jim to nějak nepropisovalo. Programy se vysvětlili tím, že pro začátek pouštějí pro nové zákazníky prakticky všechny programy jako dárek,ale pouze na tv přes mediabox, proto byl rozdíl mezi programy v TV a přes horizon tv. Internet byl asi jen momentální výpadek. Rád bych tohle vlákno smazal,aby to nepřekáželo,ale nevím jak.

• Internet 300
  • -
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • Pardubice