Jump to content

PLATBA MODEMU OD 1.5.2012-49KČ MĚSÍČNĚ


Recommended Posts

Zdravím vás, ráda bych znala vaší zkušenost a názor ohledně platby modemu. Přišlo mi nyní vyučtování místo 299kč, 351kč, bez vysvětlení, proto jsem kontaktovala UPC folmulářem, kde mi za 5.dní odpověděli že navýšení je díky poplatku 49kč měsíčně za modem od 1.5.2012, že zákazníky předem informovali. Mě žádná informace, písemná ani emailem nepřišla, já s tím nesouhlasím, neměla jse šanci se k tomu jakkoliv předem vyjádřit či třeba odstoupit od smlouvy díky jejim novým změnám se kterými jsem nebyla seznámela a nesouhlasím. Jinak 299+49 není 351kč, ale 348kč, takže nevím, za co další 3kč. Když jsem tento týden opět chtěla kontaktovat UPC formulářem pro zákazníky, s dotazem ohledně této platby a termínu, kdy posílali info o zpoplatnění modemu, vše pro veškerou komunikaci se zákaznkama mají již týden zablokovaný.

Přišlo někomu předem upozornění o zpoplatnění modemu měsíčně 49kč? Jinak rychlost větší nemám, místo 30Mb/s, mám 21Mb/s, při změření rychlosti.

Link to post
Share on other sites

UPC informovalo sve klienty pomoci dopisu, ve kterem bylo uvedeno:

 

Vážený kliente,

 

děkujeme Vám, že využíváte služeb společnosti UPC Česká republika, s.r.o. Dovolte, abychom Vás informovali o chystaných úpravách v portfoliu produktů UPC, ke kterým dojde 1. května 2012.

 

„Nové portfolio služeb podstatně navyšuje rychlost u většiny internetových připojení.“

„Nově budou také některé programové balíčky obsahovat programy v HD rozlišení.“

Zároveň dochází ke změně stávajícího způsobu účtování. U internetových produktů bude celková cena rozdělena na cenu služby a cenu za pronájem zařízení.

 

Je možné, že dojde k úpravě ceny ve Vašem současném vyúčtování. Pro více informací o nových produktech a podmínkách poskytování Digitální kabelové televize a Internetu navštivte prosím http://www.upc.cz/noveportfolio.

 

Vaše práva podle Všeobecných podmínek zůstávají beze změn. Všeobecné podmínky naleznete na našich webových stránkách.

Věříme, že nové změny Vám ještě více zpříjemní užívání našich služeb.

 

S přáním pěkného dne,

 

Vaše UPC

 

 

Me ten dopis prisel, ale jeho problem je v tom, ze namisto toho aby jasne upozornili, ze dojde ke zmenam cen a konkretne jakym, tak jen nenapadne odkazuji na jejich webovou stranku.

Zatimco ze se navysuje rychlost a pridavaji HD kanaly je v tom dopise napsano velikym pismem. :roll:

  • Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Link to post
Share on other sites

Dobry den, Ja mam sterny problem, tato zmnena mne poradne nastvala (mam smouvu na 299 do konce zari) ale na fakture je 351, zazuji stiznost na TU pripadne trestni oznameni

Link to post
Share on other sites

pokud jsi poradne prectes jejich smlouvu tak mohou kdykoliv provadet zmenu jak se jim libi tudiz u nich nemas jinou ani cenu a sluzbu kterou dostavas protoze ji meni jak to vyhovuje jim ...zacal sem na 2 mbit a skoncil na 30 ..a o cenach nemluve ...to co je ve smlouve u nich neplati je variabilni diky tem klauzuliv ve smlouve ,,,proto seru na ne a za 10 konec se vsim at si naserou upc nabizi 30/1 novim zakaznikum za 300 + 50 modem nini na 4 mesice max rok ...a netbox 30/15 za 300 bez zbytecnych pronajmu novym zakaznikum pevne na 2 roky ...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...