Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
rosswell

ČT4 HD nemůžu naladit

Recommended Posts

Mám doma 3tv,v obýváku mám normálně setobox(ten obyčejný) jinak v kuchyni a v ložnici mám jen asi 20programu včetně novaHD,PrimaHD,ČT1HD,atd,ale když jsem se dozvěděl že bude čt4hd tak jsem dneska ladil a nikde mi to nenašlo!je to možné že všechny české kanály(Ty základní) hrajou včetně hd ale prostě ta Čt4hd tam není?pomozte prosím

Sdílet toto téma

Pravděpodobně přijímáš sice z kabelu, ale DVB-T, kde ČT4 HD není. Zkus si to ujasnit... Jaké typy televizorů máš? Mají DVB-C tuner (umožňují kabelový příjem)?

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Proč je to debilní, buď rád, že tam v DVB-T vůbec něco máš, UPC nemá vůbec žádnou povinnost takhle vysílat, třeba na Slovensku nemají v kabelu DVB-T vůbec.

jen platit,platit,platit

V DVB-C je ČT4 HD šířeno volně, takže jsi hodně mimo mísu.

Sdílet toto téma

Určitě, protože tam nikdo nečekal 40 let na komunismus jako tady a když se nedočkal, tak aspoň čeká na všechno zadarmo a dokonce že mu bude soukromý vlastník kabelové televize dávat programy grátis :D

Sdílet toto téma

Mám doma 3tv,v obýváku mám normálně setobox(ten obyčejný) jinak v kuchyni a v ložnici mám jen asi 20programu včetně novaHD,PrimaHD,ČT1HD,atd,ale když jsem se dozvěděl že bude čt4hd tak jsem dneska ladil a nikde mi to nenašlo!je to možné že všechny české kanály(Ty základní) hrajou včetně hd ale prostě ta Čt4hd tam není?pomozte prosím

Pletete si pojmy s dojmy :) UPC je poskytovatel kabelové digitální televize - zkratka DVB-C (Digital Video Broadcasting - Cable) a ne telestrické digitální televize - zkratka DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terrestrial).

To, že UPC ČR s.r.o. vysílá i nějaké kanály v DVB-T ve své síti je nenárokovatelný bonus. Mohou to teoreticky ze dne na den vypnout a nemohl by jste ani pípnout.

Chcete pomoct? Máte několik možností:

Spokojit se s tímto stavem

Zakoupit si TV s DVB-C tunerem (možná jí doma máte a nevíte o tom, jelikož není pro ČR aktivní)

Zapůjčit si od spol. UPC ČR další zařízení pro příjem DVB-C

Zakoupit si od spol. UPC ČR další zařízení pro přílem DVB-C

Zakoupit si od spol. Lica UPC další zařízení pro příjem DVB-C

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku