Jump to content

Nepřišlo elektronické vyučtování

Recommended Posts

Zdravím všechny na fóru.

Marně očekávám elektronické vyúčtování, které mi jinak chodí mailem maximálně do 7. dne měsíce. Aby toho nebylo málo, tak na upc.cz nefunguje klientské centrum- podpora pomocí Kontaktního formuláře (odkaz vede cyklicky na hlavní stranu). Posílat peníze na účet bez řádného vyfakturování se mi nechce. Jsem jediný, kdo má tyto potíže?

• 2 weeks later...

Poradte, upc mi dva mesice pres me opakovane urgence nezasilo vyuctovani (ukazalo se ze ma spatne muj email,coz jsem nemela sanci zjistit). Kdyz jsem z nich konecne vyuctovani dostala, do peti dnu ho zapaltila, tak mi i pred komunikaci s operatorem vypnuli internet kvuli pozdni platbe, s tim ze je to systemem a nemohou s tim nic delat. Nevite jak v tomto pripade postupovat? Chyba je na strane UPC (nezasilani podkladu pro platbu res opakovane upominky), odmitaji ji nicmene uznat.

Bud si nechejte fakturu zasilat papírově nebo platte inkasem. Pokud fakturu nepotrebujete do ucetnictvi, nemuselo by vam tolik vadit, ze ji nemate. Pokud ano, je otazkou, zda chcete u UPC zustavat, kdyz neni schopne vcas dorucit podklad k platbe (podklad bez ktereho jako podnikatel zaplatit proste nemuzete). Jinak rozhodne nejste ojedinely pripad.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Cisco EPC3925, CA modul
  • Pardubice

KKD neboli každá koruna dobrá. I poplatek za opětné připojení jsou peníze, které nesmrdí. Docela mi to zapadá do profilu UPC, jako firmy, o níž se rozhodně nedá říci, že je seriozní.

• -
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, HD Mediabox, CA modul
  • Teplice
  • 1 year later...