Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
tomus

Seznam kanalů a multiplexů digitální televize UPC

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

Mám dotaz. Používám na TV ve vedlejším pokoji DVB-T a zajímalo by mne, jestli UPC uvažuje i do této nabídky zařadit Mňam TV. Předpokládám, že nových dvou kanálů Barrandova a případně bTV se v DVB-T asi nedočkáme. Zůstane jen v DVB-C. Díky. Pro upřesnění, máme nabídku Komfort.

Sdílet toto téma

Na tomto fóru se můžeme jen domnívat, dotaz nutno směřovat na UPC, např. na FB poradnu

Nové Programý4. 2. 2015 15:41

Dobrý den v Dubnu Maji Odstartovát nové Programy tv Barrandov planujete jejích Zařazení do nabidky UPC děkují Jiří Pardubice

Nové Programý5. 2. 2015 13:34

Dobrý den Jiří, o tyto programy máme zájem a s vlastníkem jednáme. Osobně bych byl mírným optimistou, ale uvidíme :-) Jirka, UPC Facebook tým

https://www.facebook.com/UPCCeskarepubl ... e_internal

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Cisco EPC 3208

Sdílet toto téma

Zde najdete pravidelne aktualizovany seznam digitalnich multiplexů a kanálů v nich vysílaných v kabelové siti UPC:

http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

Posledni aktualizace: 19.2. 2015

můžeš aktualizovat seznam TV stanic. rezerva 140 Sport 1 HD rezerva 141 Sport2 HD .Děkuji

http://www.upc.cz/pdf/Frekvencni_prehle ... evizee.pdf

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Mají to rozbité.

18. 9. odpoledne výpadek DVB-C v Sokolově a Chebu.

Já "..." jsem vymazal všechny programy a dal znovu ladit. Samozřejmě nic nenalezeno - byl výpadek.

Po výpadku opakované ruční ladění 170,5; 5000; 64. A teď přichází zápletka, naladilo se všechno, jen v podivném pořadí.

Jako první je MUX 26, tj. 578; 6900; 256, pak další a MUX 1, tj. 568; 6900; 64, je až jako čtvrtý v pořadí.

To znamená, že např. CT1 je až na předvolbě 20. :roll:

Nahlášeno telefonicky na Technickou podporu. Odhadovaný čas opravy - dnešní ráno, se nepovedlo splnit. Závada trvá.

Sdílet toto téma

Celkem by mě zajímaly pohnutky, co vedou k tomu znovu ladit STB. V celé ČR mají jednotný plán a že by v pátek odpoledne něco na síti zásadně měnili je velmi nepravděpodobné.

Nepíšeš co máš za STB. Když jsem měl ještě CV5000 tak při spuštění ladění to také naladilo na předvolbu 1 něco jiného. Zkoušel jsem to ladění několikrát pouštět za sebou a tak se mi to podařilo naladit zprávně. Od jednoho technika jsem slyšel, že je to chyba FW a že to mají opravit. Třeba se již někda vysílá nový FW. V minulosti to bylo na kmitočttu 666 MHz, tak to zkus ručně zkusit upgradovat.

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Je jedno co to bylo za zařízení, stejně jako je zcela vedlejší, proč jsem to udělal.

Důležité je, že posílají na "ladícím MUXU 170,5; 5000; 64" špatně seřazenou tabulku ostatních MUXů.

Což mi potvrdila služba na technické podpoře.

Sdílet toto téma

Musím tě zklamat, v "ladíci" tabulce na kmitočtu 170,5 MHz je to dobře. Problém je v FW Handanů. NIT tabulka (ladící tabulka) má svě sekce, které se vysílají po sobě. Handan bohužel nečeká na tu s označením "1" a načte to od té co příjme jako první.

V současné době se postupně provádí upgrade CV5000.

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

Proč? Protože jsem si mylně myslel, že se potom naladí pouze tento MUX.

Navíc netuším, kde je doporučovaná? Např. u Handanu CV 5000 je podle návodu doporučována ještě historická hodnota 410, QAM 64, 6900.

Novější dokumenty (i technická podpora) radila kmitočet 170,5 jako správný.

Technik: Co si mám představit pod pojmem "upgrade CV5000"? Je to jeho fyzická výměna či jen upgrade jeho FW po kabelu?

Jinak díky za rady, zkusil jsem 658, 64, 6900 a je to správně!

Sdílet toto téma

Dobrý den, děkuji za seznam řazení programů HD PVR mediaboxu. Chci se zeptat, jestli takový seznam existuje i pro STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox nastavený na Scart - je tam jiné pořadí, začíná to ČT1 verze SD, HD programy jsou různě poházené bez smyslu za HBO1 HD není HBO2 HD, atd.. Prostě to není vyskládané "tematicky" jako u cihly. (O možnosti zařazení do oblíbených a jejich uspořádání vím, o to mi nejde - chtěl bych seznam programů, tak jak to je od nich vyladěné) Děkuji.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníHD DVR Mediabox, HD Mediabox, CA moduly

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Od včerejška nejdou dva kanály TV Barandov,včera večer naskočili,ale dnes od rána opět nic (Mediabox Horizon).

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Nové HD programy Telka, Smíchov, Prima love, Prima MAX jsem naladil na 562 MHz. Na 452 MHz nic není.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku