Jump to content
Sign in to follow this  
morko

TV Start chybi programy

Recommended Posts

Kvuli stehovani jsem preladil TV a chybi mi ted nektere programy z nabidky TV Start (https://www.upc.cz/internet/nabidka/internet-150/ nebo filtr TV Start na https://www.upc.cz/televize/o-upc-televizi/prehled-programu/).

Pokud ladim DVB-T, chybi mi CT1 HD, Prima Max, Prima Krimi, Prima Comedy Central, Joj Family, Barrandov News a TVS.
Pokud ladim DVB-C, chybi mi Prima Max, Prima Krimi, Prima Comedy Central, Óčko, Óčko Star, Seznam TV, TVS, Polar, Power TV.

Delam neco spatne nebo kde muze byt problem?

• Internet 150
  • -
  • TV Start
  • CBN CH7465LG
  • Praha Žižkov

Máš tam rušení od Žižkovského televizního vysílače, který vysílá na stejném kanále jako UPC multiplex s kanály, které ti nefungují, zkontroluj přívodní kabel a konektory a případné ho vyměn za kvalitnější. 

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Kabel i konektory jsou ok, co je povazovano za kvalitnejsi kabel? Kdyz zbezne kouknu na nejaky obchod, u vseho pisou "dvojite stineni", nevidim v tom zadny zasadni rozdil. Diky

• Internet 150
  • -
  • TV Start
  • CBN CH7465LG
  • Praha Žižkov

Kvalitnější kabel je třeba Belden H125. Nicméně ani tak není jisté, že to pomůže, protože ten rozvod může být nekvalitní již před účastnickou zásuvkou. Pak nezbývá nic jiného, než se obrátit na UPC.

• Fiber Business 240
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Ubee, CAM
  • Brno

Vybodnul bych se na nejistou investici do koaxiálního kabelu z elektra. Nejlepší by bylo si zavolat technika, aby zjistil, jak je na tom signál na zásuvce a pokud bude dobrý, tak si od něj kupit kabel (buď předpřipravený nebo na míru).

• Internet 300
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Tak jsem doma vyhrabal jinej, tvrdsi kabel a naladil jsem skoro vsechno. Pod DVB-C porab chybi Prima Max, Krimi a Comedy ale DVB-T je chyta. Tudiz diky, netusil jsem ze blbej kabel muze mit takovej vliv.

• Internet 150
  • -
  • TV Start
  • CBN CH7465LG
  • Praha Žižkov