Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Katoda

UPC zacala nabizet hybridní televizi HbbTv

Recommended Posts

První hybridní televizi HbbTV v Česku ode dneška nabízí kabelovka UPC

Hybridní televizní vysílání ve standardu HbbTV je možné ode dneška přijímat i v České republice. Dostanou se k němu ale pouze zákazníci digitální kabelové televize UPC. Pět základních aplikací, které jsou zatím navázané na programy UPC Express, Fun1 a HD Plus, vyvinula společnost Sat Plus. „Další aplikace jsou vyráběny vždy podle konkrétních požadavků provozovatelů,“ uvedl PR manažer firmy Petr Bajtek.

Vice na: http://www.digizone.cz/clanky/prvni-hyb ... abizi-upc/

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

No hlavne je treba mit ale TV, ktera to dokaze.

Myslim,ze kazda TV s DVB-C tunerom to dokaze.Mne sa zda tato aplikacia zatial nezaujimava nakolko HbbTV podporuju len 3 nepozeratelne stanice.Ale ako aplikacia je to do buducnosti zaujimavy pocin.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul,Samsung TV,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

Hm... proč tam je v nabídce Nat Geo Wild HD a Travel Channel HD, ale momentálně v nabídce nejsou?! Mám si to snad vyložit tak, že přibudou 1. května?

Jinak ano, je to určitě do budoucna zajímavé. Určitě jakákoli aktivita ze strany UPC potěší. Nicméně si myslím, že s tím přicházejí moc brzy a opět nechápu jejich politiku...

To se jím více vyplatí investovat do tohoto, než přidat dejme tomu 5 HD kanálů - které by mohlo přijimat více lidí?

A bude nějak to HbbTV využito v budoucnu v tom smyslu, že by UPC kvůli němu začalo nabízet ty interaktivní STB?

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Vlastním televizor Samsung UE40D6510WS, který jsem zakoupil v prosinci 2011. Zajímalo mne tedy, zda tento televizor podporuje službu HbbTV. Odeslal jsem proto na podporu Samsung dotaz, kterými televizory Samsung je tato služba podporována a jak ji lze na televizoru nastavit.

Odpověď je následující:

Vážený pane xxxxx,

děkujeme Vám, že jste se obrátil na zákaznickou linku společnosti SAMSUNG.

Velice nás těší, že se zajímáte o naše produkty.

Podle našich posledních dostupných informací pro modely televizorů určené dovážené do České republiky a na Slovensko není HBB TV podporované.

Pro využití teto služby je možno použít doplňkové zařízení v podobě set-top-boxu.

V případě že obdržíme nějaké nové informace, budeme Vás dále kontaktovat.

Máte–li jakýkoliv další dotaz, neváhejte nás kontaktovat na naší bezplatné zákaznické lince 800 726 786.

S pozdravem,

xxxx xxxxxx

Zákaznická infolinka SAMSUNG

Sdílet toto téma

Tak obávám se, že podobně je to s jinými značkami. Osobně mám loňskou Sony řady EX 720 a snad by to měla podporovat, ovšem jen v některých zemích. Jestlipak UPC, když s velkou slávou zahajuje HbbTV, také působí na výrobce TV, aby tam kde to jde, upravili software ?

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Zatím se mi nechce to zkoušet, tedy nastavit např. zemi na Německo a zkoušet např. HbbTV na Das Erste/mám kvalitní signál ze satelitu/, případně na těch programech od UPC. Nerad bych si rozhasil pracně nastavené parametry na televizoru.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Než jsem se informoval na technické podpoře Samsungu, prostudoval jsem elektronický návod, který jsem si stáhnul ze stránek podpory pro svůj televizor. Tam je uvedeno "Funkce HbbTV pro Francii a Německo" v poznámce "Tato služba může být podporována v jiných zemích", podle návodu jsem se snažil tuto funkci nastavit, v příslušné nabídce však vůbec není uvedena "Datová služba". Procházel jsem proto elektronický návod přímo v televizoru, tam však není o "datové službě ani zmínka, je tam však popsána služba "Digitální teletex" (který by měl být součástí HbbTV) s poznámkou "pouze pro UK" a v nabídce televizoru ji lze nalézt v části "Systém", bohužel je však nedostupná. Po těchto zkušenostech jsem se obrátil přímo na technickou podporu Samsungu a výsledek zjištění jsem uvedl výše.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku