Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Ahojte,

poradí mi niekto ako naladím rádia na LED TV Samsung s TV Tunerom ? Mám doma UPC net 25/2 Mbit, a na tom kabli je aj nejaky zakladny balicek TV+ rádiá. Rádia som skusal pripojenim na analogova radio, no k nemu nemám potiahnutý koaxiál, a chcelo by to úpravy v byte, do toho sa mi velmi nechce pustat. Existuje sanca naladit radia na tunery v TV ? TV mám Samsung T22A550.

Ďakujem

Sdílet toto téma

Televizor by podle specifikaci kabelovy DVB-C tuner mit mel, takze pokud se na Slovensku vysilaji radia i v digitale tak by jsi nejaka naladit mel.

Ta analogova radia o kterych mluvis, ale na televizoru nenaladis.

Jinak pro analogova radia neni potreba tahat kabel zvlast, protoze ty kmitocty propousti i kabel pro tv, takze staci treba od televizoru hodit rozbocovac k radiu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

No lenže ja TV cez UPC nevyužívam. TV mám po optike. V meste optikou, v panelakoch je to LANka so settop boxami a do TV cez HDMI. Pochybujem ze sa to dá potiahnut do analog rádia odtial. Od UPC mám doma len net a kedze k manzelkinmu ntb je pripojený TV s tunerom chcel som to nastavit na nom, ale nejak teda neviem.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku