Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Dnes mám po delší době čas dívat se na televizi a musím konstatovat, že ačkoliv mi všechny přijímače signálu UPC hlásí 100% kvalitu signálu (jak DVB-C, tak DVB-T), tak záseků obrazu a drobného rozkostičkování je až neuvěřitelně hodně - není někde něco rozbité?

Obligátní preventivní kontrola vnitřní kabeláže provedena.

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

Dnes mám po delší době čas dívat se na televizi a musím konstatovat, že ačkoliv mi všechny přijímače signálu UPC hlásí 100% kvalitu signálu (jak DVB-C, tak DVB-T), tak záseků obrazu a drobného rozkostičkování je až neuvěřitelně hodně - není někde něco rozbité?

Obligátní preventivní kontrola vnitřní kabeláže provedena.

Jaké příjimače používáte? Já např. hodně nahrávám pomocí USB DVB-T tuneru na počítači a již několik měsíců se potýkám s problémem nahrávat úplně bez chyb. A také mi samozřejmě příjimače hlásí 100 % kvalita signálu. Co kdyby UPC používalo např. modulaci COFDM (DVB-T) s lepší ochranou proti rušení?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

Jaké příjimače používáte?

V počítačích mám tunery Hauppauge - a potvrzuji, že nárůst chyb v poslední době je zřetelný, minulý týden jsem si chtěl nahrát Skladiště 13 a ačkoliv 1. a 2. díl byl vysílaný 2x a nahrával jsem ho zkušebně na 3 počítačích, tak ani jedna z těch šesti verzí není bez chyby a to v případě obou dílů a chyby se nevyskytují na stejném místě.

Krom toho v posledním měsíci pozoruji časté chyby i v DVB-C přijímačích (Kaon + TV Samsung s CI slotem a kartou), Skladiště 13 se nahrálo s chybami i na Kaonu, SD verze NatGeo taky chyba každou chvilku - no prostě fakt divný.

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

V počítačích mám tunery Hauppauge - a potvrzuji, že nárůst chyb v poslední době je zřetelný, minulý týden jsem si chtěl nahrát Skladiště 13 a ačkoliv 1. a 2. díl byl vysílaný 2x a nahrával jsem ho zkušebně na 3 počítačích, tak ani jedna z těch šesti verzí není bez chyby a to v případě obou dílů a chyby se nevyskytují na stejném místě.

Krom toho v posledním měsíci pozoruji časté chyby i v DVB-C přijímačích (Kaon + TV Samsung s CI slotem a kartou), Skladiště 13 se nahrálo s chybami i na Kaonu, SD verze NatGeo taky chyba každou chvilku - no prostě fakt divný.

To je něco co mne neskutečným způsobem frustruje - nemožnost nahrávat úplně bez chyby. Myslíte, že při příjmu ze satelitu je situace podobná nebo je tam signál úplně čistý?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Handan CV 5000

Sdílet toto téma

Ahoj chci se zeptat jestli vam taky ted blbne kostickuje Nova HD?

Ano, a dost mě to rozčiluje. Nic se zařízením neprovádím a jsou dny, kdy kostičky vládnou a pak najednou několik dnů to jede bez problémů. Tak to asi nebude kabeláží nebo špatným zacházením. :!:

Sdílet toto téma

Mně funguje mux 306 dobře, včera jsem koukál.Ale pořád menší problém s AXN HD na mux 314 ,každých 20 minut zakostičkuje .Něco jako tvůj obrázek číslo tři.

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku