Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
abc123def

Instalace STB Handan CV 5000

Recommended Posts

Slambovi vadilo jen to, že jsi dotaz položil v nesprávném tématu, i když... je to hardware

Teď si dej jenom pozor, ať Ti nějaký dobrák neprodá kartu, bude k ničemu. STB, podobně jako CA modul, je spárovaný s jedinou, zcela konkrétní kartou. UPC spárování neprovede, ledaže by jsi byl schopen doložit legální nabytí STB a klientské číslo předchozího majitele...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Legálně jsem jej sice nabyl, avšak kontakt na majitele nemám a bohužel ani kartu, no nic, ponaučení pro příště, takže si musím sehnat STB i se spárovanou kartou. Že já vždycky něco koupim ... :)

Jinak za příspěvek mimo téma se omlouvám, myslel jsem že to HW, SW je jako celkově a ne jen k internetu. :oops:

Jinak chápu to dobře že když mám UPC a nebudu mít od nich STB a koupím si jakýkoliv jiný, tak mi TV nepůjde?

Sdílet toto téma

Na jakémkoli přijímači s DVB-C tunerem naladíš (pouze naladíš) všechny programy, sledovat budeš moci pouze ty předplacené, což bez smart karty nelze. Půjdou tedy všechny volně šířené programy, jako všechny ČT, Nova, Nova Cinema, všechny Primy... Pro tyhle programy můžeš svůj STB použít.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Někde na zařízení je uvedeno S/N přístroje. Napiš do UPC že uvažuješ o koupi tohoto boxu, zda je to OK, zda není kradený (nevrácený). Jestli je tam logo karneval nebo UPC tak je to na 95%, že je kradené/nevrácené.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Legálně jsem jej sice nabyl, avšak kontakt na majitele nemám a bohužel ani kartu, no nic, ponaučení pro příště, takže si musím sehnat STB i se spárovanou kartou. Že já vždycky něco koupim ..

Jsou pouze tři možnosti jak koupit legální STB.

U CV5000 byla tuším jen jedna - ale ta nepřipadala v úvahu. STB jsi mohl zaplatit myslím 2000Kč za ztrátu STB, tím pádem ho UPC (Karneval) vyřadil z evidence a stal se nefunkčním.

Takže pokud jsi koupil CV5000 "legálně", tak jedině přes nějakou aukci (Aukro, apod) nebo v nějaké zastavárně. Takže původní majitel ti asi nikdy nemůže ukázat účtenku o koupi ... V tom okamžiku sena 99.9% jedná o nevrácený STB. (A původní majitel se teď jistě dohaduje s vymahačskou agenturou a v jiné části fóra si stěžuje, jak je UPC zlé, že po něm chce vrátit STB ...)

Jinak ty 3 možnosti jsou:

1/ koupě u Lica e-shop

2/ koupě od UPC

3/ koupě od někoho, kdo ho koupil na předchozích dvou místech

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku