Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
honajz

Postupně přibývající kostičkování obrazu

Recommended Posts

Minulý týden sem tam začal kostičkovat obraz, ale nic, kvůli čemu by se člověk nervoval. Jely i HD kanály. Postupně ale je kostičkování ze dne na den horší, někdy dokonce i obraz vypadne a objeví se hláška, že není signál. Zkoušel jsem nové hledání kanálů, zvláštní je, že programy na 163,5 MHz jsou v pohodě, žádné kostičkování, signál kvalitou výborný. Vše od 658 MHz nahoru už je nutno hledat při 6900 Ks/s, na 5000 se nic nevyhledá, a signál je jen kolem 58 %, žlutý indikátor se občas ztratí, občas je kolem 80 %. Vyměnil jsem šňůru od zásuvky k set-top-boxu, žádná změna. Jinak před touto změnou se nic neměnilo ani v umístění set-top-boxu, ani v jeho okolí, není zde žádný signál navíc, který by mohl rušit. HD programy jsou už celé rozsypané.

STB je Kaon, 250 GB HDD.

Netušíte prosím někdo, v čem může být zakopaný pes? Mimochodem, koncovka od šňůry od zásuvky občas "kope".

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

POkud kostičkuje obraz, sčerná, nebo zamrzne z 90% je to kabelem od zásuvky k stb pokud jste tento kabel vyměnil a dělá to stále, tak podle vašich informací to může být rušeno v bedně(rozvodnici) a pokud kope tak je tam přepětí, totéž se řeší v rozvodnici, zavolat technika, dá to na proměření a vyřeší problém :)

Sdílet toto téma

U mě bylo podobné, technik byl 3x všechno v pohodě (samozřejmě kdykoli dojel bylo vše OK). Při 4té návštěvě jsem ho donutil sjet se mnou v paneláku do 3 patra kde mají velkou krabici, a ejhle zjistil že na mé "lince" jsou totálně povolené konektory. Překrimploval dal nové a jsem už půl roku v pohodě.

Dělalo to hlavně navečer po 8...

Sdílet toto téma

Tak opet TV Joj.

Rano i vecer, z niceho nic pouze tma, 20 vterin nic, pak se zobrazi kanal je sifrovan, a pak zase nabehne obraz. A tak se to deje namatkove.

Signal stabilni, chyby zadne.

http://www.imagehosting.cz/?v=tvjoj.jpg

At mi nikdo nerika, ze to je kabelazi v byte. Ostatni kanaly ve stejnem multiplexu jedou. Je na tom nekdo stejne? Lokalita Ostrava.

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Potvrzuji, že to stejné u Joj a Markízy dělá i v Brně - Židenicích. Chyba bude u UPC, jelikož rozvody jsou jen ca 6 let staré, já jsem žádné úpravy nedělal, všechny ostatní programy fungují normálně.

Sdílet toto téma

Zacinam si opet vsimat casteho nahodneho vypadavani signalu u Markizy i Joj.

Komplet vypadne obraz tak na +- 5 vterin, pak se objevi Signal je sifrovan a pak to zase pokracuje dal.

Neco podobneho tu uz kdysi bylo, jak jim vypadl ten obsluzny server - tak 3 - 4 mesice tomu (tehdy takhle pro zmenu vypadavali Polaci)? Ma nekdo stejne priznaky? Lokalita Ostrava.

Vcera jsem si toho vecer vsimnul u dvou kanalu z rodiny FilmBoxu (ted uz nevim presne u kterych). Pouze cerna obrazovka, a na ni napis Signal je sifrovan, a ani po hodine to nezmizlo. Rano uz ale jelo normalne.

Pokud by nebyl pristup, tak by to hlasilo No Access.

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

U nas v Novem Jicine, se obraz rozpadava u Prima Cool, Love, Barrandov, JoJ. Zajimave je ze Prima Family jede normalne!!! CTcka jedou normale i veskere sportovni a hudebni kanaly. Proste vypadava jenom neco....

Sdílet toto téma

Neda mi to, ale vsimli jste si, ze najednou jako by mavnutim kouzelneho proutku prestalo veskere kostickovani, a vsechny kanaly jedou tak, jak maji?

Vzdyzky se rikalo, ze je to doma kabelazi, a pritom jsem na nic nesahnul a nejak se to vsechno najednou ustalilo. Teda aspon tady v Ostrave.

edit: jeste tak kdyby byla vule, a doladili vsechny radia, co jsou na analogu (nektere jsou sakra rozladena) - pripadne pridali treba Cas Rock, to by byla parada.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku