Jump to content

Změna v řazení programu


Recommended Posts

Platí zřejmě jen pro oblast Praha!

 

Tohle jsem dnes dostal do poštovní schránky:

 

Vážená paní, vážený pane!

 

Patříte do skupiny klientů, kteří užívají nabídku KOMPLET nebo KOMPLET s filmovými kanály HBO a HBO2. Dovolte, abychom Vás seznámili s novinkami a také změnou v řazení programů.

 

.... Zároveň se omlouváme příznivcům ruského programu ORT1. Vysílání čistě ruské verze je pro Evropu postupně ukončováno a nahrazováno vysíláním, které dnes můžete vidět na svých obrazovkách. Jinou možností je vysílání programu NTV Mir nebo RTVi, které zvažujeme do některého z digitálních balíčků (na podzim 2005).

 

ZMĚNY V ŘAZENÍ PROGRAMŮ NABÍDKY KOMPLET OD 10. 5. 2005

Žádné změny nejsou přijímány pozitivně, vždy přinesou určité problémy s přelaďovaním TV přijímačů a videí. Proto se snažíme úpravy kumulovat do jednoho časového období a také alespoň částečně pracovat s jednotlivými žánry.

 

1. kanál R3+ / 79,25 MHz/ Jetix/ESPN/Classic Sportsi vymění pozici s TA 3

2. kanál SR 4 /133,25 MHz/ MTV bude zaměněno s českým hudebním Óčkem

3. kanál SR 6 /151,25 MHz/ namísto Galaxie Sport najdete slovenskou STV 1

4. kanál SR 7 /159,25 MHz/ Eurosport bude zaměněn s německým ARD

5. kanál SR 12 /231,25 MHz/ ČS Film (namísto Music Boxu)

6. kanál SR 18 /287,25 MHz/ nová pozice pro Galaxii Sport

 

Věříme, že naše změny pochopíte a budete nadále s našimi službami spokojeni.

 

S pozdravem

Karneval

Kontakt Centrum

 

Poznámka:

Tak teď koukám na frekvenční tabulka a tam jsou změny až od 15. května. Ach jo, kdyby tak levá ruka věděla, co dělá pravá. V nově upravené tabulce frekvencí pořád straší CCTV 9, ale přitom ještě stále nenašli místo pro ČT24, takže ta asi zůstane ve výřezu na Promo kanále. Taky tam nevidím nikde samostatně MeteoTV, jak slibují na Promo kanále (ale potom se mi nestýská) :D

 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komplet
 • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Kralupy nad Vltavou
Link to post
Share on other sites
Tak konecne oficialne priznali, ze maji "drobny" skluz :-(((

Ano, bohužel je to tak. Nejdříve to bylo jaro 2005, na PROMO kanále ještě teď běhá oznámení, že komerčně začnou digitální vysílání nabízet zákazníkům v dubnu (!), pak se na jejich webových stránkách objevilo, že to bude na přelomu června a července, později na tiskovkách mluvili o třetím čtvrtletí 2005 a teď už mluví o podzimu 2005, což může znamenat třeba listopad.

Tohle naprosté ignorování předem slíbených termínů mě dost štve. Naše firma, a určitě nejsme výjimkou, pokud nedodrží termín, tak platí penále a pracovníci, kteří jsou za to zodpovědní to pocítí na platu (odměnách).

 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komplet
 • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Kralupy nad Vltavou
Link to post
Share on other sites

Me zase bylo osobne receno (v breznu) ze zacnou v s digitalnim vysilanim v kvetnu. :wink:

Jinak tech balicku tam pry bude zhruba 5.

 • 150 Mb/s
 • -
 • Komfort
 • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
 • Brno
Link to post
Share on other sites

Myslím, že to ve skutečnosti nikdo neví. Asi by měli sebou hodit, nebo nebudou první. Ale je to jejich věc. Nevím jak je to po právní stránce, jestli to, že uveřejní termín je závazný. Myslím, že není, ale nejsem právník.

Taky mě to odsouvání trošku vadí, ale ptám se sám sebe proč vlastně? Láká mě nová technologie a čistej obraz, ale na druhé straně je to jen televize a nabízí mě už teď co chci a mnohem víc než potřebuji. Takže vlastně o co jde? Jestli to spustí letos, nebo příští rok, nebo za dva roky je asi jedno.

Link to post
Share on other sites

Nad něčím podobným jsem se nedávno také zamýšlel. Taky se na to těším z pohledu té nové technologie - vyzkoušet, poznat, porovnat. Na druhou stranu tím v praktickém životě přijdu (pokud do toho nebudu sám dál nějak investovat) o pohodlnou možnost nahrávat si na video pořady v mé nepřítomnosti nebo paralelně při sledování jiného programu... Takže něco za něco. Asi není kam spěchat :roll:

Link to post
Share on other sites

Já taky nejsem právník, ale rovněž si myslím, že právně závazné to zřejmě není, protože se zákazníky neuzavřeli žádnou smlouvu, že do toho a toho data službu spustí a nabídnou. Nicméně to něco alespoň o serioznosti či spíše neserioznosti firmy vypovídá.

 

Kdy to ale spustí mi rozhodně jedno není, protože kromě čistšího obrazu, to nabízí i další doplňkové služby a taky programy, o které bych měl zájem. Například na Cinemax se těším už od února. Jenže do analogu se zjevně už nic nevejde, ale přitom tam je spousta programů, které pro mě zajímavé nejsou (pro jiné zase ovšem ano). Například na hudební kanály, Romatiku, dětské programy, Polonii, TV5 se nedívám. Co mě zase zajímá, to jsou filmy, sport, dokumenty a zpravodajství. V tomhle směru může digitální vysílání přinést balíčky šité více na míru jednotlivým uživatelům.

Edited by Guest
 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komplet
 • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Kralupy nad Vltavou
Link to post
Share on other sites

Presne, jak pise Katoda - na co je cloveku skoro 40 kanalu, kdyz je vecer 2x projedu a nic mne tam nazaujme :-(( Radeji si zaplatim nejaky balicek vybranych programu, na ktere se podivam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...