Jump to content
yes1

Odhlášení internetu

Recommended Posts

Na přechodném bydlišti kde jsem do teď přebýval již nebudu a tak bych na něm chtěl i odhlásit internet který jsem tam nechal zapojit, akorát, že není psán na mě ale na majitele bytu + majitel využívá od UPC i kabelovku, ale ta by nadále zůstala. Otázka tedy je, lze mohu internet odhlásit já jako jeho "známý" nebo musí přímo ten na koho je psaná smlouva od UPC? Případně dá se to domluvit přes internet pomocí e-mailu, formuláře či něčeho podobného nebo jen telefonicky? Díky.

Dobrý den,

myslíte, že za Vás mohu uzavřít vypovědět smlouvu např. na mobilní telefon? :) Pouze s notářsky ověřenou plnou mocí.

Takže buď pošle výpověď majitel smlouvy a nebo Vám musí udělat plnou moc. Jiné možnosti nejsou.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Výpověď přes kontaktní formulář na webu. Při uvedení správných údajů (číslo smlouvy, jméno, příjmení atd.) nikdo nepozná, kdo výpověď podával. A navíc, když se tento formulář vyplní z IP adresy, která ke smlouvě přináleží, tak není co řešit.

Jen podle podpisu v porovnání s podepsanou smlouvou. A navádět někoho k trestnému činu podvodu také není zrovna dobré.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Pokud už byla smlouva uzavřena bez vědomí majitele, tak její vypovězení není o nic větším podvodem. Navíc tam nedojde k žádné finanční újmě ani obohacení.

Měl by, ale v praxi sem zažil, že stačilo nechat OP a podepsat to kýmkoliv z domácnosti. Ale zcela jistě žádného podpisu netřeba při změně služeb, kdy technik k uživateli ani nejede.

Guest

Dobry den htel se bih odhlasit protoze nejsme v stariho bitu.. dekiju

Dobry den.

chci zrusite televizni balicek komplet + internet 60Mbits a telefon.

Moje adresa: ********

Timto vse pokladam za konecne a zitra Vam posilam zarizeni na prazskou centralu upc.

Dekuji s pozdravem Novák Roman

To zde lidi trolujou, nebo jsou jen blbý?

netrolujou jsou b..ý ani si neuvědomují že dávají na cizí forum osobní ůdaje s adresou atd a myslí si že to stačí a pak brečí že platí pokuty a nemůžou se s UPC domluvit přitom jsi problémy dělají samy

přitom na oficialnim webu upc je kompletní návod jak postupovat

mě by zajímalo, jestli na klientský centrum choděj taky tyhle výkřiky ve zvláštních jazycích :lol: ale nejspíš jednou za čas určitě...
I větší srandy :)
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Guest

Kupříkladu na O2 fóru je to v bleděmodrém, mobilní čísla, adresy..a pak se diví, že jim stále někdo volá. :D a služby stále nezrušené. :mrgreen: