Přejít na obsah

Recommended Posts

Návštěvník

Jeto podle obchodního zákoníku. Stačí se podívat na smlouvu. Stojí tam: Smlouva o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací uzavřená podle § 262 odst. 1 obchodního zákoníku a dle zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů

Sdílet toto téma

Dobrý den. Každým rokem asi 1 1/2 měsíce jsem psala na UPC ohledně ukončení jejích smlouvy a to přes jejích formulář. Vždy se mi telefonický.Ozvali se a vždy jsme se nějak dohodli a smlouva pokračovala nadále.

Takže jsem nepsala žádnou výpověď písemně.

Nedávno jsem se dozvěděla, že bych měla podat výpověď písemně ale teď nevím k jakém datu, bych jí měla napsat, když datum smlouvy mám k datu 13. 1. 2009?

Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Sdílet toto téma

Návštěvník
Dobrý den. Každým rokem asi 1 1/2 měsíce jsem psala na UPC ohledně ukončení jejích smlouvy a to přes jejích formulář. Vždy se mi telefonický.Ozvali se a vždy jsme se nějak dohodli a smlouva pokračovala nadále.

Takže jsem nepsala žádnou výpověď písemně.

Nedávno jsem se dozvěděla, že bych měla podat výpověď písemně ale teď nevím k jakém datu, bych jí měla napsat, když datum smlouvy mám k datu 13. 1. 2009?

Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Viz zde:

http://www.upc.cz/pdf/VOP_UPC.pdf

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jak ku*** zjistim kdy byla smlouva uzavrena? Fakt ty sulini potrebujou datum uzavreni smlouvy? Jak si to mam po deseti letech ku*** pamatovat?????

Banda buzerantu, konecne by jim tam mel nekdo dat bombu.

Sdílet toto téma

Dobrý den,

omlouvám se, že znovu otvíráme tento topic, ale chtěl bych poprosit o radu.

Potřeboval bych zjistit, jakého dne jsem uzavřel s UPC smlouvu. Jelikož jsem u nich několik let, tak smlouvu nemůžu já bordelář najít. Dá se tento údaj nějakým způsobem zjistit, nebo není nutný při odstoupení od smlouvy uvádět? Moc děkuju.

Sdílet toto téma

Pokud nemáš vázanost na nějakou dobu, tak můžeš smlouvu vypovědět kdykoliv bez sankcí a termín uzavření ti k ničemu není. V každým případě ti ale vše potřebný sdělí na klientským servisu, kam si zavoláš na číslo 241005100

Sdílet toto téma

Zdravím! Smlouvu na služby (TV,internet,telefon) mám do 2/2019 a zajímalo by mne,pokud bych chtěl smlouvu vypovědět dříve,konkrétně k 9/2018, jaká bude cca výše odstupného (nyní platím cca 1100kč/měs)? Děkuji!

• lokalitaLitvínov
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 100 minut
  • zařízeníHD Mediabox,Telefon

Sdílet toto téma

Dobrý den, 

dne 16.10.2018 jsem podal výpověď smlouvy, dne 18.10.2018 mi byla potvrzena od České pošty, že dopis byl doporučen. Dnes, 24.10 ještě stále nemám nějaké potvrzené od UPC o ukončení smlouvy(žádal jsem potvrzení na email). Vím, že se žádost nemusí zpracovat hned, ale tušíte zhruba za jak dlouho se to vyřídí? Jinak vypůjčené přístroje mám přesto zaslat zpět i bez potvrzení o ukončení smlouvy ze stran UPC nebo až po to potvrzení?   Děkuji za odpověď. 

Za říjen jsem normálně zaplatil, ale platbu pro listopad platit už nebudu.

• lokalitaPraha 4
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníWi-fi modem, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Dobrý den,

jelikož je výpovědní lhůta 30 dní, pak vás čeká i platba za část listopadu. Nevím, jakým způsobem platíte a jaké máte zúčtovací období. Z UPC by se měli ozvat cca do 14 dní a sdělit co a jak.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Budu počítat s platbou i za měsíc listopad. Jde mi hlavně o to, že i po 11 dnech nemám žádný podnět, že je moje výpověď v procesu řešení. Nechtěl bych, aby se to protáhlo do prosince a já musel platit i za listopad. Službu UPC už využívám asi 10let, vyúčtování jsou připravené od 1. v měsíci. Jen takový dotaz, při vyplnění výpovědi jsem použil vlastní formulář a jako číslo smlouvy jsem napsal VS při platbě, je to tak správně(hlavně VS jako číslo smlouvy)? Děkuji za odpověď.

• lokalitaPraha 4
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníWi-fi modem, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku