Přejít na obsah

Recommended Posts

Návštěvník

Z této stránky jsem včera čerpal. Přesně o to mi šlo, aby to měli ještě tento týden, když je krátký měsíc a pátek je konec měsíce. Předpokládám, že max. 2 pracovní dny to k nim půjde, běžně klasické dopisy takto jdou. Sepsáno mám, vytisknuté také, ještě to podepíšu a zítra ráno jdu na poštu a pojistím se dodejkou.

Sdílet toto téma

doporuceny dopis prijde dalsi den podany na poste a to muzete podat klidne pred zavirackou i pres celou republiku.

Spis bych se bal toho zpracovani, nevim jak moc je aktivni ten po box, treba tam 2x mesicne nekoho posilaj na tu jejich postu, takze se muzeme dockat dost velkejch zajimavosti.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ukončení smluv - čehokoliv řeším vždy dodejkou. A není to o moc dražší, než doporučená zásilka, která stojí obyčejná 29,-Kč + dodejka 10,-Kč. Tenntýž postup udělám, až budu vracet STB. :)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Máte to fyzicky k dizpozici, jak říkám, je tam jen desetikoruna navíc. :wink:

Nahlédl jsem na jejich poradu na webu a zaujalo mě, že po zaslání STB není možné, aby zaslali potvrzení, že je vše v pořádku, nýbrž by jste jim měli zaslat kopii podacího lístku, na jehož základě Vám to potvrzení zašlou. Neříkejte mi, že to nemají interně ošetřeno, aby se všeho zákazník domáhal a dokládal neustále dokola.

UPC Televize - Vaše otázka

23. 02. 2014 - 16:58

Dobrý den, ukončil jsem s Vámi smlouvu a nyný jsem byl vyzván k vrácení set-top-boxu Handan CV-5000 CINX. Chci se zeptat, co vše, kromě STB, mám Vám zaslat, abych se vyhnul případným nedoplatkům, a na jak vysokou cenu jej mám pojistit(na vašich stránkách je pouze pronájem STB). Děkuji za odpověď

Odpověď

24. 02. 2014 - 13:49

Dobrý den,

kromě set-top boxu prosíme o vrácení přístupové karty Conax, dálkového ovládání, napájecího zdroje a Scart kabelu. Balíček doporučujeme pojistit na částku 2000 Kč. Pokud nám po odeslání zásilky doložíte kopii podacího lístku, rádi Vám řádné odebrání zařízení z Vašeho klientského účtu potvrdíme.

Honza B., UPC Facebook tým

Sdílet toto téma

tak je to tady toho jsem se bal ze upc ma bordel v tom po boxu:

Zásilka podána dne 24.02.2014 na poště 400 01 - Ústí nad Labem 1.

Zásilka doslána poštou 130 00 - Praha 3 dne 25.02.2014 na jinou adresu.

Zásilka uložena dne 27.02.2014 na poště 140 16 - Praha 416 - adresát má P.O.Box.

oni proste to tam maj nejak nestavene aby se jim to po prijeti preposilalo na jinou adresu, kde asi nikdo neni, tak v dalsim dnu to posta da do toho po boxu kde to pak snad nekdo vybere.

Sdílet toto téma

Jen pozor na to že UPC má blbou adrsu(možná záměrně) a tak jde dopis o 1 den déle.Vždy to česká pošta musí přeposílat na jinou adresu.Vím to ze sledování zásilek ainformací české pošty.Takže raději jim to pošlete s dostatečným předstihem.

• lokalitaDubí
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem,telefon,ca moful 2x

Sdílet toto téma

Návštěvník

Takže zítra by to tam mělo být, přičemž, kdyby to měli férově nastavené, tak za běžných okolností to měli včera k dizpozici, takže zdržení 2 dny.

Zásilka podána dne 25.02.2014 na poště 700 37 - Ostrava 37.

Zásilka doslána poštou 130 00 - Praha 3 dne 26.02.2014 na jinou adresu.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zdravím, o jaké vyrozumění se jedná, jako kdy se ukončí smlouva? My jsme odesílali výpověď minulý týden, v pátek jim to dle webu ČP bylo doručeno. Dnes přišla dodejka s potvrzením. Odhlašovali jsme Digitální TV. Z jakého čísla volává UPC? Před nějakou dobou volávali z předvolby 729. Jsme každopádně rozhodnuti, že TV rušíme na 100%.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Domnívám se dle dnešního telefonátu, tak ukončení služeb k 31/3.

Jejich nabídka: 10 Mb + Starter+Relax + Telefon 100 + STB + wifi modem = 480,-Kč.

S díky jsem ji odmítl. :-) Takže nyní doufám už bude volat výpovědní a sdělí mi ukončení služeb + informace k poslední poměrové faktuře za TV a doufám, že se to bude počítat z původní ceny za TV a ne z nové. Což jsem i takto uvedl té paní. :)

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Návštěvník

pm81, mohu se zeptat jake sluzby jste vyuzivali pred zaslanim vypovedi a jaka byla cena?

Diky.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ty, které uvádím, pouze net 5 M. Cena 582,-Kč, nově to mělo být kolem 660,-Kč.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Je zde někdo, komu již volali ohledně potvrzení zrušení služby k 31.3.2014? Od posledního kontaktu - viz výše mě nikdo nevolal. Mám čekat nebo si zavolat na ZL, aby mi podali informace k zrušení - potvrzení toho data a podrobnosti k vrácení STB.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Uváděl jsem, KDO PRÁVĚ RUŠÍ. Tak jestli má informace. Snad do diskuzního fóra, které byť není oficiální od UPC mohu položit dotaz? V tom případě mohou zrušit i třeba populární Mobilmanii. Vše najdeme v návodech, VOP nebo na sociálních sítích a u operátora.

Délku výpovědní lhůty znám a dokonce i seznam příslušenství. 8) Dokonce mám i vytištěný protokol na vrácení STB...

http://www.upc.cz/pdf/VOP_UPC.pdf

ALE jaksi POPRVÉ za dobu cca 10 let něco u firmy ruším, tak mě zajímá praxe a od toho snad diskuze jsou.

Sdílet toto téma

Domnívám se dle dnešního telefonátu, tak ukončení služeb k 31/3.

Jejich nabídka: 10 Mb + Starter+Relax + Telefon 100 + STB + wifi modem = 480,-Kč.

S díky jsem ji odmítl. :-)Takže nyní doufám už bude volat výpovědní a sdělí mi ukončení služeb + informace k poslední poměrové faktuře za TV a doufám, že se to bude počítat z původní ceny za TV a ne z nové. Což jsem i takto uvedl té paní. :)

UPC má nějaký výpovědní oddělení? Nikdy jsem o něm neslyšel. Ale je to možný. Každopádně když dáš výpověď, tak tě nikdo z UPC vůbec kontaktovat nemusí. Prostě ti běží výpovědní lhůta a po jejím skončení se ukončí i smluvní vztah, vrátíš všechna zařízení v majetku poskytovatele a finito.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku