Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

MiP    0

Připojuji se: taky bych uvítal, kdyby se někdo obtěžoval a místo vtípků sem hodil vzor výpovědi včetně adresy kam to poslat a případně upozornění, nač si dát pozor. Díky předem.

Sdílet toto téma

Připojuji se: taky bych uvítal, kdyby se někdo obtěžoval a místo vtípků sem hodil vzor výpovědi včetně adresy kam to poslat a případně upozornění, nač si dát pozor. Díky předem.

co je na tom vtipnýho? a co je na tom složitýho? a co víc tam chceš psát? všechny údaje má upc uložený v databázi a jako reakce na výpověď bude překecávací telefonát a email s protokolem o navrácení zařízení...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tady je vzor výpovědi, nesmí chybět obě adresy v hlavičce (PO Boxu UPC a adresa vaše, kde máte služby UPC) a taky vlastnoruční podpis

Výpověď smlouvy o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací

Vážení,

vypovídám tímto smlouvu číslo xxxxx, uzavřenou dne dd.mm.yyyy podle § 262 odst. 1 obchodního zákoníku a dle zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, kterou jsem já, jméno příjmení, nar. dd.mm.yyyy, uzavřela se společností UPC Česká Republika a.s. se sídlem Závišova 5, Praha 4.

S pozdravem

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

VÝPOVĚD SMLOUVY UPC: VYPOVÍDÁM TÍMTO SMLOUVU ČÍSLO-xxxx PODLE § 262 ODST.1 OBCHODNÍHO ZÁKONÍKU A DLE ZÁKONA Č.127/2005 SB. O ELEKTRONICKÝCH KOMUMIKACÍCH, VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ, KTEROU JSEM JÁ, MILAN xxxxx, UZAVŘEL SE SPOLEČNOSTÍ UPC ČESKÁ REPUBLIKA a.s.SE SÍDLEM ZÁVIŠOVA5, PRAHA 4. S POZDRAVEM -MILAN HRABOVČÁK.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

nekdo jsi mysli kdyz napise neco nekde na foru ze tim vypovy smlouvu ? to jsou potom ti zakaznici nekteri tak naivni ....

Sdílet toto téma

NA CO JE POTŘEBA SI DÁT POZOR

• Výpovědní doba je jeden měsíc a běží od prvního dne měsíce následujícího po měsíci, v němž byla doručena UPC. Vypovědět lze i jednotlivou službu.

• Nezapomeňte na sjednanou Minimální dobu užívání. Minimální doba užívání se vztahuje i na jednotlivé služby objednané po uzavření smlouvy a zpravidla bývá vyznačena v písemné dohodě o změně Smlouvy. Pokud není Minimální doba užívání určena ve smlouvě, má se za to, že činí 3 (tři) celé kalendářní měsíce.

• Účastník je povinen vrátit zařízení UPC nebo doplňkové zařízení , které mu bylo poskytnuto nejpozději do 7 dnů od data ukončení smlouvy.

Výpověď poslat doporučeně na adresu:

UPC Česká republika, s.r.o.

U Nákladového nádraží 6

P. O. Box 53

130 11 Praha 3

Nejpozději do 7 dnů od data ukončení smlouvy zašlete zařízení (set-top-box/modem/telefon), které Vám UPC zapůjčilo, na adresu:

UPC Česká republika, s.r.o.

Kostomlatecká 20/39

28802 Nymburk

Vracené zařízení při zaslání pojistit na 5000,- Kč

vypoved_UPC.docx

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Poupravil bych ty výše pojistek.

2000Kč - set-top box CV-5000 CINX, CA Modul, Modem, DRG, Router

5000Kč - set-top box Handan CV6000, CV7000 nebo Kaon KCFB 3000/3001/4003 HCO

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Tady je vzor výpovědi, nesmí chybět obě adresy v hlavičce (PO Boxu UPC a adresa vaše, kde máte služby UPC) a taky vlastnoruční podpis

Výpověď smlouvy o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací

Vážení,

vypovídám tímto smlouvu číslo xxxxx, uzavřenou dne dd.mm.yyyy podle § 262 odst. 1 obchodního zákoníku a dle zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, kterou jsem já, jméno příjmení, nar. dd.mm.yyyy, uzavřela se společností UPC Česká Republika a.s. se sídlem Závišova 5, Praha 4.

S pozdravem

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Co máte všichni s tím obchodním zákoníkem??? To jste to všichni uzavírali smlouvu jako podnikající subjekty??? radši se na § vykašlete...

Sdílet toto téma

Není nic jednodužšího, než formulovat výpověď vlastními slovy:

Já jméno + Příjmení, vypovídám smlouvu číslo xxxxxxxx uzavřenou na adresu XY ... Důležité je, aby na výpovědi byl vlastnoruční podpis ... bez podpisu nebude výpověď akceptována ...

poslat nejlépe doporučeně /kdyby se dopis na poště ztratil, máte potvrzení z pošty a zásilka se dá pak dohledat/ na adresu:

Klientské centrum UPC

P. O. Box 53

Praha 3-Žižkov

130 11

Jen pro info, výpovědní lhůta je měsíční. Měsíční výpovědní lhůta počíná běžet prvním dnem měsíce následujícího po měsíci, v němž byla Vaše písemná žádost doručena. ;o)

Nechápu, proč všichni chtěj na něco nějaké formuláře atd ;oD ... Občas mám pocit, že někteří jedinci nedokážou přemýšlet a uvažovat samostatně ;o)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku