Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Pristala me ve schrance zprava od UPC informujici o zasadnich zmenach od 1.5. 2012. Zejmena je zdurazneno navyseni rychlosti temer u vsech internetovych tarifu. Ale jak koukam tak koukam do noveho ceniku, alespon u meho tarifu k zadnemu zrychleni nedojde :) Najdete tam nejake zasadni navyseni ci neco pozitivniho pro nas zakazniky?

http://www.upc.cz/o-upc/noveportfolio/2 ... 88222.html

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Je tam i super informace: "Je možné, že po daných úpravách bude nově Vaše celková cena nižší nebo vyšší, než cena stávající."...

takze se "tesim" na zdrazeni ...

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Nějaké zrychlení je znatelné už teď. Už několik dní zaznamenávám rychlost stahování cca 32Mb. Mám balík TV Standard+FP25.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Tak si snad stačí srovnat ceníky, 60M je o pade levnější, 120M je o pade dražší, 2M za stejno, ostatní tarify jsou jiné, srovnatelná je ještě nová 30M/1M s původní 25M/1,5M, kde je cena nového o pade nižší, škoda toho snížení uploadu.

• lokalitaPraha - Letňany
  • internetInternet 200
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníUBEE EVM323.0

Sdílet toto téma

víceméně je to spíš pozitivní změna nabídky... místo 10/1 za 450+50 a 25/1,5 za 550+50 bude 30/1 za 500+50... spousta lidí bude mít 3x rychlejší stahování za příplatek 50 Kč a dalších dost lidí bude mít o 5 Mb/s rychlejší stahování o 50 Kč levnější :) jenom ten upload mohli nechat aspoň na těch blbejch 1,5 Mb/s, ale to neni žádnej dramatickej rozdíl...

60/6 za 600+50, to je s modemem zlevnění o 50 Kč, 120/10 za 800 zase o 50 Kč zdražení :) tam by mi spíš vadil pořád stejně šnečí upload, aspoň 20 by to mít mohlo... balček 120M+komfort teď vyjde úplně na stejný prachy včetně pronájmu modemu a CA modulu jako holej internet :)

koukám, že tady už se to propírá všude možně celej den, si zbytečně opotřebovávám klávesnici :?

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Počítám, že když mám teď starý balíček za 600Kč (Starter+Fiber 10+tuším telefon za kačku) tak u mě asi k 1.5. k žádnému navýšení rychlosti nedojde :? ...Nebo se pletu? V novém ceníku jsem o tom žádné info nenašel.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Četl jsem si ten ceník, ale jsem úplně mimo..Mám teď 25MB internet v retenční nabídce, tak by mě zajímalo, jakou budu mít rychlost od 1.5. Chybí mi totiž podstatná informace, jaký tarif nahradí který...Mají tam totiž uvedeno 4 UPC Fiber staré: Pokud by totiž nahradili 10 Mb za 31 a 25 Mb za 32, tak se mi to zdá jako dost hnusný nepoměr..

Mají totiž uvedené tyto tarify:

UPC Fiber Power 32 až 32 000 / 1 536

UPC Fiber Power 31 až 31 000 / 1 580

UPC Fiber Power 50 až 50 000 / 6 000

UPC Fiber Power 100 až 100 000 / 10 000

Pokud jsem to pochopil špatně a 10 Mb má nahradit nově 30 a 25 Mb má nahradit 60, tak to bude pecka...

Můžete to někdo osvětlit ?

A účtovat třeba někomu za UPC Professional až 32 000 / 1 750 * - 4537 Kč v době, kdy mají rychlejší tarif i s TV za 750 Kč mi přijde velký hnus..Ale tak snad si to ti lidi hlídají..Protože předpokládám, že UPC je aktivně neobvolá a nenabídne jim výhodnější tarif.

Dále by mě zajímalo zda mi promítnou retenci (35 % sleva) na změněnou cenu anebo nechají tu cenu tak jak je..Teď mi počítají slevu 35% z částky 599 Kč.

Sdílet toto téma

vzhledem k tomu, že náhrada za FiberPower 10 neni uvedená ve službách pro stávající klienty, řek bych, že z něj automaticky bude FiberPower 30...

FiberPower 25 za 550 bude FiberPower 32, tzn. 32/1,5... jenom blázen nebo neinformovanej uživatel by na takovym tarifu zůstal...

novej klient bude moct zvolit už jenom FiberPower 30 :)

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Automaticky k žádný změně určitě nedojde, kdo má např. 10/1, tak bude mít tento tarif i nadále, samozřejmě za cenu, kterou má až dosud. Akorát mu nikdo neprodlouží příp. cenový zvýhodnění a po jeho skončení bude mít na výběr buď platit plnou taxu z dřívějšího ceníku nebo vzít tarif novej. Aspoň vždycky to tak bylo.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Je to možný, ale vzhledem k tomu, že nikde v ceníku není uvedený, že by vydáním toho novýho pozbýval platnost ten dřívější, tak ty tarify můžou klidně zachovat. Ale pochopitelně taky nemusí, to je jasný.

Sdílet toto téma

Osobně souhlasím s názorem,že když není uvedeno že straé tarifi ukončují platnost,tak lidem jako já zůstanou v platnosti 'podle toho na jak dlouho uzavřeli smouvu).Osobně nevěřím,že by mi UPC samo od sebe navýšilo rychlost z 10mb na 30mb jen tak.A to že nejsou napsaný v ceníku nic neznamená.My využívám na Tv nabídku Supreme,kterou taky už v ceníku nekolik měsíců nenajdete, a po mém dotazu na UPC mi bylo řečeno že pro mě se nic nemění.

• lokalitaDubí
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem,telefon,ca moful 2x

Sdílet toto téma

Z výše uvedených příspěvků je zřejmé, že mezi zákazníky UPC je mnoho nejasností o poskytování služeb od 1. 5. 2012 a o jejich cenách. Podrobné informace lze najít zde: Změny od 1.5.2012, doplňkové nabídky digitální kabelové televize - http://www.upc.cz/pdf/UPC_Informace_nov ... 120501.pdf

Ceník služeb UPC Česká republika, s.r.o. platný od 1. 5. 2012 - http://www.upc.cz/pdf/Cenik_UPC_platny_od_20120501.pdf

Sdílet toto téma

No já teď mám Fiber 10 za 300 Kč, takže to,že bych mohl milostivě přejít na nový Fiber 30 za 500+50 Kč mně jaksi moc neláká. Pokud budu platit stejně a zvednou mi rychlost pak s tím nemám problém :-).

Sdílet toto téma

Tak jsem před 14 dny zasílal výpověď na UPC Fiber Power 10. Skončila sleva 299,- na rok. Ukecali mě na cenu 321,- na rok. Po shlédnutí nového ceníku jsem napsal dotaz na UPC. Zde je odpověď:

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 5. 2012 zaniká tarif Fiber Power 10 a bude automaticky nahrazen Fiber Power 30 (rychlost až 30Mb).

Od 1. 5. 2012 také dochází ke zpoplatnění zapůjčeného zařízení na 49,- Kč měsíčně.

Celkové měsíční poplatky na Vašem klientském účtu se navýší o 49,- Kč.

V současné době je možné zakoupení nového modemu za 1299,- Kč.

Děkujeme Vám za spolupráci a Váš zájem o služby UPC.

Tzn. za 370 Kč mi nabízí 30/1 M. To si můžou strčit za klobouk. A každý rok se s nimi dohadovat na slevu.

Martin

Sdílet toto téma

I já sdílím stejný pocit.

Musím říct že jsem se tak v 90% UPC vždy zastával,ale tohle už je moc.

Sami o sobě si mění ceníky klidně nekolikrát ročně a nařizují zakazníkum přecházet k tarifu,který pro ně není tak výhodný.

Podle mého skromného názoru asi v UPC nečekali to že na jejich nabídky kde nabízejí velmi rychlý internet nebude skoro žádná odezva.Mám několik přátel,kteří Upc Internet využívají a pohodlně jim stačí 10MB(stejně jako mě).Tak co udělao UPC,když pochopilo že o výšší rychlosti je malý zájem zdražilo nejpoužívanějších 10MB,dovoluji si tvrdit že 10MB využívá většina.

Samozřejmě že někdo má větší nároky ale já osobně nikoho takového neznám.

Takže má to logiku většině to zdražíme a schováme to za vyšší rychlost,i když to v podstatě nevyžadují(protože už teď měli možnost si vyšší rychlost zakoupit).

Tak abych to shrnul jsem od UPC od začátku co do ČR přišla a po dlouhých letech jsem dnes odeslal výpověd.

Sbohem UPC už nikdy více.

• lokalitaDubí
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem,telefon,ca moful 2x

Sdílet toto téma

to sou zase pindy kvůli padesátikoruně za modem :roll: tak si dej výpověď a budeš platit 321+50... :roll:

upc udělalo to, co mělo udělat dávno, nechat jenom jeden použitelnej ED2 tarif a tlačit to na ED3, kde už ten upload relativně neni tak zoufalej... zároveň se o stovku snížila cena původního 25M netu, což už bylo delší dobu taky do nebe volající, stejně jako 10M za 500 :roll:

jako joo, za těch 30/1 by bylo fajn platit třeba 400+50, to si myslim, že by víc odpovídalo dodávaný službě, ale každopádně je to lepší, než bylo...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Vždyť to celé jsou nesmysle.

Všichni víme, že by měli udělat úplně jiné tarify. Možná se neshodneme na detailech, snad na tomto ano:

Hlavně zvednout Upload.

A možná i sjednotit - zjednodušit, tarify. Určitě to nespravili tím, že zrušili FP 10, když zavedli vlastně hned 3 tarify s cca 30 Mbitovou rychlostí.

A všechny staré tarify Easy, Light, Classic, Extreme a Profesional mají Down 32 Mbit a Up po 50 kbitech od 1550 do 1750 kbitů.

Vůbec netuším, jak je to pracné se se všemi těmito tarify vypořádat jejich úplně jinak. Všechny odběratele dobrou nabídkou převést na nové rychlosti.

Sdílet toto téma

přesně tak :) kdyby to mělo upc líp ošéfovaný v podmínkách, tak tady ty hostorický tarify dávno nejsou...

já bych řek, že všechny ty 30+Mb/s tarify mají stejnej přesah 2 - 3 Mb/s, stejně tak 1,5Mb/s upload valí na maximum, co tyhle modemy na ED2 dají, tj. 1,7 Mb/s, navíc rychlost se nedá měřit s přesností na desítky Kb/s, to sou jenom odchylky, který budou pokaždý jiný... takže to vidim jako ceníkovou úpravu na oko a srovnání všech nabídek na 30/1,5 :) ale působí to jako blbej vtip, no...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

.. UPC,když pochopilo že o výšší rychlosti je malý zájem zdražilo nejpoužívanějších 10MB,dovoluji si tvrdit že 10MB využívá většina.

Samozřejmě že někdo má větší nároky ale já osobně nikoho takového neznám.

Takže má to logiku většině to zdražíme a schováme to za vyšší rychlost,i když to v podstatě nevyžadují(protože už teď měli možnost si vyšší rychlost zakoupit).

..

Mám úplně stejný názor.

Jsem jen zvědav jak to dopadne u balíčků ( balíčkové slevy co jsou nastálo ) a jak mi zdůvodní navýšení ceny za pronájem modemu ( pokud mi cenu o pronájem zvednou ), protože já jsem ještě za dob Karnevalu musel složit zálohu 1.000,- Kč za modem.

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

Návštěvník
Toto téma je uzavřené a není možné na něj dále reagovat.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku