Jump to content

Jak doladit Humax UD FOX


Recommended Posts

Ahoj všichni velcí znalci!!!

 

Chtěla jsem se zeptat někoho kdo tomu skutečně rozumí a dokázal by mě poradit jestli je to ovšem možné.

 

O co jde.......

 

Mám doma satelitní příjímač Humax UD FOX když ho resetujete do tovarního nastavení dáte česky a českou republiku naladíte určitý počet kanálů, to samé když provedete znovu a dáte místo české rupubliky Maďarsko naladíte zase určitý počet kanalů... tady bych se mimo jiné zastavila nad tím že třeba na Maďarsku naladíte hudební kanál VIVA já se chci zeptat proč ho nenaladím na nastavení české republiky.... nebo ještě lépe proč nejdou naladit všechny kanály ze všech státu co přijímač nabízí....proč někde jsou jiné a na české republice taky jiné ale přitom se na ně dá dívat ale musí se znova resetovat přijímač a dát jiný stát....doufám že jste pochopily co se snažím napsat.....poradí někdo?....jde to vůbec naladit všechny programy bez resetování přijímače na všechny státy najednou co přijímač nabízí?.....Mimochodem i když zadám ručně polarizaci,freqenci atd. tak v zapnuté české republice třeba Maďarskou VIVU nenajde....chápe někdo co tím myslím.....Děkuji za ohlasy....... :oops:

Link to post
Share on other sites

Jednoduše proto, že dané stanice mají licenci jenom pro určité území a není možné je legálně šířit jinde. Takže se to řeší všelijak a toto je jedna z cest (nicméně obejitelná pomocí vlastního přijímače).

Link to post
Share on other sites

Aha hm děkuji za odpověď takže jestli to chápu dobře tak na jiném přístroji to pude hm ale bohužel kartu nikde jinde nezastrčím (do jiného přístroje) jelikož je karta spárovaná s přístrojem... ale prostě dodáváným přístrojem od UPC to nejde... že by to bylo jenom softwarem(prográmkem v přístroji) dodávaného od UPC?

Tak to jste mě teda čeští odborníci na satelity zklamaly když si s tím nevíte rady ja už v tuto chvíli mám uplně jiné informace od zahraničních ,,odborníků,, na satelity.....ale i tak děkuji.

Link to post
Share on other sites

Tak to je blbý. Jedině zkusit výpověď, vrátit celý zařízení a vzít kartu od UPC samostatně. To pak dostaneš normální ICE, kterou čtou Cryptoworks i Irdeto čtečky/CAMy a můžeš ji použít ve svým přístroji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...