Přejít na obsah
Návštěvník tomus

Já chci Karneval !!!!!!!!

Recommended Posts

Návštěvník

já a asi priblizne 50 lidí co znám (a stovky dalsích) by sme se vůbec nad karnevalem nerozmejslely, je to nejlepsi nabídka na trhu, jedína vada je, že to nenabízej v našem hnusnym městě...můžete mi někdo zodpovědnej říct, kdy konečně začnete natahovat nový kabely v Ustí na Labem? A jak dlouho to vůbec trvá, než je v tak velkym meste natahnete ???

klidne pomuzu, vykopu si to od baraku pres park az na masarycku...uz jsem z toho zoufalej, a vsichni ostatní taky...

proc na Ustí kašlete ?? takový velkomesto...

asi vas odrazuje statistika, že v Ustí ne nejmenší procento počítač/osoba, jenže to nám kazej...dyt víte kdo to kazí, nebejt tady tolik nasich "spoluobčanů" tak máme ten prumer daleko vyžší.....já mam treba compy 2...

uz to bez netu nevydrzim, tak prosim mi aspon napiste, jestli mam jeste cekat, nebo se na vás mam vykaslat a jit treba na rok do ADSL...nebo ja uz važně nevim...

kalich

Sdílet toto téma

je to nejlepsi nabídka na trhu

Je videt ze nemas o trhu z netem v cechach ani poneti, naopak karneval moc vyhodnej neni a na vetsine mist tezi s toho ze neni konkurence :evil:

Sdílet toto téma

Byt tebou tak se poohlidnou po necem jinym, dneska uz je celkem dost dalsich moznosti pripojeni ADSL,GPRS,bezdrat atd.,

pokud to jeste ani nezacali kopat tak bude trvat jeste hodne dlouho.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

jenze ja to chci na pareni, a ne stahovani emailu...adsl je uplne na h***o, dyt to nikomu nechodi, a karneval to garantuje...co chcete vic? ja bych to bral vsema deseti, ukazte mi kdo tomu muze konkurovat...vite kolik stoji normalne garantovany 600 KB?

Sdílet toto téma

Návštěvník

A nemáš to náhodou za tuto cenu i s televizí. Samotný inet stojí 1290,- Kč :shock: :oops:

vite kolik stoji normalne garantovany 600 KB?

S limitem 20 GB tak petikilo max :lol: Karneval za 1600 je docela draha sranda :evil:

Sdílet toto téma

A nemáš to náhodou za tuto cenu i s televizí. Samotný inet stojí 1290,- Kč :shock: :oops:

Jasne a rodince se rekne ze budou kvuli tomu ze Karneval jsou svine bez TV nebo budou koukat na zasumneny programy s duchama protoze ty samy svine s Karnevalu svoji praso siti v okoli tak super rusej signal :evil: Btw jeste se musi pripocist 100 za verejnou IP aby to bylo pouzitelny :wink:

Sdílet toto téma

Návštěvník
vite kolik stoji normalne garantovany 600 KB?

S limitem 20 GB tak petikilo max :lol: Karneval za 1600 je docela draha sranda :evil:

tak to mi napis kde...GPRS...to je pomalejsi nez dial-up... ADSL s limitem 3GB za 1400,-??? si upadl... napis co je vyhodnejsi nez Karneval...

Sdílet toto téma

Chello, Netbox, 90 % poskytovatelu pripojeni bezdratama ... cilo skoro vsechno mimo adsl :lol:

Btw to GPRS je oproti karnevalu dost casto docela rychlik

Vaše internetové připojení dosahuje rychlosti 38.3 kbps,

což znamená přibližně 4.7 kB/s.

Mereno testem pripojeni na strankach karnevalu :wink:

Sdílet toto téma

Návštěvník
Chello, Netbox, 90 % poskytovatelu pripojeni bezdratama ... cilo skoro vsechno mimo adsl :lol:

Zapomels dodat, ze po vycerpani 20GB, tedy po omezeni rychlosti :?

Sdílet toto téma

Návštěvník

Vetsina bezdratu je pres 2.4GHz, takze nelicencovane pasmo, takze zadne garance ;-)

Sdílet toto téma

Ano po vycerpani 20 GB, toho limitu kterej staci pri teto rychlosti na necele 3 dny, toho limitu diky kterymu nam Karneval dava linku 64 kbps protoze to je prave ta rychlost ktera da pri plnem vyuziti jednim smerem tech 20 GB za mesic. GPRS mozna je pomalejsi jak dial up ale vzdyt karneval je jen ISDN :lol:

BTW radsi negarantovanej brezdrat bez limitu 128/64 za 800 nez to co nabizi Karneval :twisted:

Sdílet toto téma

Návštěvník
Ano po vycerpani 20 GB, toho limitu kterej staci pri teto rychlosti na necele 3 dny, toho limitu diky kterymu nam Karneval dava linku 64 kbps protoze to je prave ta rychlost ktera da pri plnem vyuziti jednim smerem tech 20 GB za mesic. GPRS mozna je pomalejsi jak dial up ale vzdyt karneval je jen ISDN :lol:

BTW radsi negarantovanej brezdrat bez limitu 128/64 za 800 nez to co nabizi Karneval :twisted:

No, v Kralupech je tech moznosti pokud vim vic, tak pro stale zustavas u Karnevalu? :lol: Na 3 dny to staci jenom stahovacum. Ja souhlasim s tim, ze cena, za kterou to dava Karneval, je mimo moznosti vetsiny lidi, ktery by chteli bejt pripojeny k Internetu rozumnou rychlosti. Ale kdyz na tom nekdo rozjede zivnost (chapej stahuje a pali soft/filmy/muziku, nebo to dokonce preprodava dal pres 2,4GHz) tak chapu ten limit i cenu.

Sdílet toto téma

Vim jen o jedny dalsi moznosti tady, ale jaksi ani na ten jejich vysiilac nevidim navic neni zrovna nejbliz a ty dalsi dva co maj mit nedosahnu uz vubec :cry:

O tom kdo je stahovac by se dalo diskutovat, 30 GB mesicne si nemyslim ze by bylo az tak moc a na onu "zivnost" to rozhodne nepouzivam (pak by me ta cena az tak netrapila) :wink:

Sdílet toto téma

Návštěvník
Vim jen o jedny dalsi moznosti tady, ale jaksi ani na ten jejich vysiilac nevidim navic neni zrovna nejbliz a ty dalsi dva co maj mit nedosahnu uz vubec :cry:

O tom kdo je stahovac by se dalo diskutovat, 30 GB mesicne si nemyslim ze by bylo az tak moc a na onu "zivnost" to rozhodne nepouzivam (pak by me ta cena az tak netrapila) :wink:

No chtel jsem spis poskadlit ty stahovace, ktery se schovavaj za stahovani Linuxovejch ISO distribuci. Ja mam potrebu stahnout dve distribuce do roka - a to kdyz je nova verze. A na to mi 20GB mesicne bohate staci. 50% zakazniku Karnevalu se vejde do objemu 1GB. 30GB mesicne podle me nespada do cilove skupiny uzivatelu Turba.

Sdílet toto téma

50% zakazniku Karnevalu se vejde do objemu 1GB.

Kdyz nekdo ma penize na vyhazovani, na to neni potreba takhel drahy pripojeni i na modemu to vyjde o dost levnejc pripadne ISDN ci GPRS :wink:

30GB mesicne podle me nespada do cilove skupiny uzivatelu Turba.

V tom pripade ale nechapu proc teba cpou lidem rychlost 600/150, ale za tim tezko hledat logiku... vypada to pekne na papire, pekne se to porovnava s udajnou konkurenci s tim ze se par veci zataji aby to vypadalo vyhodne ac neni, vzdyt jde jen o prachy :P

Sdílet toto téma

Návštěvník
V tom pripade ale nechapu proc teba cpou lidem rychlost 600/150, ale za tim tezko hledat logiku... vypada to pekne na papire, pekne se to porovnava s udajnou konkurenci s tim ze se par veci zataji aby to vypadalo vyhodne ac neni, vzdyt jde jen o prachy :P

Nechci agitovat Karnevalu, ale myslim si, ze porovnani vychazi vic nez dobre,treba proti ADSL,cena je vicemene stejna,ale u Karnevalu ti po vycerpani limitu nikdo nenauctuje dalsi datovej balik,aniz by se te zeptal,jestli chces nebo ne.Omezeni rychlosti je podle me fer a pak si vyber - bud si priplat jednorazove, nebo si kup drazi tarif bez omezeni.

Sdílet toto téma

90 % poskytovatelu pripojeni bezdratama? Hahaha :lol::lol::lol: No tos mě rozesmál!

Sdílet toto téma

nebo si kup drazi tarif bez omezeni.

To by ovsem musel mit karneval nejake rozumne bezlimitni pripojeni za rozumnou cenu, a takovy nema :evil:

Btw cena ADSL neni stejna karneval je drazsi, uz treba diky tomu ze v cene nema verejnou IP :lol:, nebo telekomunistickej praktikam kdy clovek musi mit nabidku komplet jinak bude bez TV :twisted:

Sdílet toto téma

Návštěvník

Nechapu tvoje neustale narazky na karneval. Ve meste, kde ziju, je to jedine rozumne pripojeni za nizkou cenu (sorry, ale 1090Kc vcetne DPH je za sluzbu teto kvality vyborna cena). Mel jsem dva bezdraty (cena okolo 2000 / mesicne bez DPH), vymenil jsem dva ADSL providery a taky sem byl nejaky ten mesic na GPRS. Jednoznacne a bez premysleni je tohle pripojeni bezkonkurencne nejkvalitnejsi, co jsem kdy mel. Cena je snad pro domacnost, ktera to s internetem mysli vazne, pomerne dobre prijatelna.

Nejaky wifi se nemuze s pevnym pripojenim srovnavat ani po kolena, protoze je ve vetsich mestech naprosto nepouzitelne (velke ruseni), rychlosti tak maximalne 128, v lepsich pripadech 256kbit, obvykle jeste overbookovany jako prase.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Karneval už mam tři měsíce a jsem naprosto spokojenej. Komu nestačí 20Gb? Co stahujete? pro svoji potřebu nejakej film hra soft to musí stačit!!!

Sdílet toto téma

Návštěvník

to sou vsechno jen kecy,

napis sem link, kde je cenik a rychlost a kde je to vyhodnejsi nez karneval, a pak se s tebou budem bavit...takhle placat do vetru umi kazdej

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku