Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
amur55

Prosim o radu s ladenim na TV LG

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

Koupil jsem TV-LG 47LW5500 mám ca modul od lica některé kanály v pohodě kromě nova cinema ,barandov ,prima cool ,love,očko.Nejdou naladit jinač celkem 80 programu naladěnych . prosím o radu.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Já jsem to četl ale mi to pořád vypadavá náladěne to je ale obraz mi vypadne a pak to samé naskoči děla mi to jenom u cinema, cool ,love a očko.

Sdílet toto téma

Mám úplně stejný problém na tomto multiplexu s LG už od podzimu. Byl tu několikrát technik UPC, kabeláž v pořádku, vše přeměřil, podle nich je signál v pořádku, ale sám viděl co to dělá. Dokonce jsem i vyměnil TV za jiný kus - nepomohlo. Závěr byl, že je to problém LG televizorů resp. jeho tuneru, prý to s nimi řešili v Praze, ale nic nevyřešili. Můžu se zeptat v jakém městě máš tento problém, mě tvrdili, že u nikoho jiného se s tím nesetkali?

Jinak doporučuji i tak zavolat technika UPC, čím víc lidí jim to nahlásí tím větší šance, že se jim podaří najít příčinu. viz http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=3591&p=51194&hilit=%2Alv5500#p51194

• lokalitaZlín
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Ja by to tipoval na nejake ruseni, kdyby byla zavada v televizoru, urcite by si na ni stezovalo mnohem vic lidi,

je mozny ze tyhle televizory maji tuner, ktery je nachylnejsi na okolni ruseni,

muzes vyzkouset maly test, ktery popisuju v Navodech kb.php?a=10

treba na neco prijdes, napis pak jak to dopadlo.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

son    0

Jak Ti začne tenhle mux blbnout,tak zkus dát menu(homeˇ-manuální ladění-tam uvidíš frekvenci a sílu a kvalitu signálu a když bude nevyhovující,tak vyzkoušej přidávat nebo ubírat Hz a dívej se co to dělá s kvalitou signálu-frekvence muxu je 163 500Hz.Je to jen takový nápad,nevím jestli to zabere.

Sdílet toto téma

son    0

STB zkoušel a pracuje správně-píše o tom v jiném vlákně. Píše tam taky,že poslal Tv prodejci na výměnu-jak jsi dopadl?Vyměnili ho a ten druhý to dělá taky?Já to tipuji na chybu softwaru Tv.

Sdílet toto téma

Ano jak píšeš, na STB je to OK, TV mi vyměnili a ten druhý to dělá taky (btw já mám 37LV5500, kolega tady má 47LW5500, což není úplně ten samý typ /kromě uhlopříčky má navíc 3D/, i když jestli se nepletu, mají stejný software). Včera se stáhl nový firmware, tento problém pořád stejný.

K muxu na 170,5MHz : tam ta kvalita taky lítá, ale je to v hodnotách 85-100%, takže to nemělo viditelný vliv na obraz, nekostičkoval (jsou to filmové kanály, které mi běžely jen v rámci 14 denní promo lhůty, takže teď obraz posoudit nemůžu, vidím jen ty měřáky), u 163,5 ta kvalita lítá 0-15% někdy i víc. Zdrůrazňuji "lítá", protože opravdu ten ukazatel kvality cca každou vteřinu poskočí, třeba i o deset procentních bodů nahoru-dolů, což u jiných muxů nedělá.

• lokalitaZlín
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Dobry vecer, u techto kanalu je to bohuzel standart. Resil jsem to i tady: viewtopic.php?f=10&t=3557&start=60

Bohuzel nova cinema, a prima cool je katastrofalni, neda se na to koukat. Kabelaz mam v pohode, ostatni kanaly jedou bez problemu.

Bude to rusenim - zrejme od toho mimozemstana U:fona, snad brzy zkrachuji, a prestanou vysilat rusive signaly...

Handan 7000 fw:V1.32

Sdílet toto téma

Jediny co me jeste napada, je vzit ten televizor a odnest ho na zkousku k nekomu jinemu kdo ma UPC a znovu to otestovat, aby se vyloucil vnejsi vliv.

To mi radil i technik, ale už mi neřekl co bude dál, když to jinde bude OK - budu se dívat na TV někde jinde? (nehledě na to, že nikoho jiného s UPC neznám). Kvůli tomu určitě nebudu TV znovu převážet, stačila mi ta výměna :?

• lokalitaZlín
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Tak se zkus s nekym domluvit tady na foru, snad se zde nekdo najde kdo ti bude ochoten pomoct,

je to sice uz trochu zoufale reseni, ale pak aspon budes vedet na cem ses.

Jinak kontroloval technik zda neni problem v zemni smycce, sice to moc nevypada ze by to tim mohlo byt, ale uplne vyloucit se to taky neda.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ahoj, mám podobný problém, který popisuje většina, je podivné, že majitelé TV značek Samsung, Sony, Philips apod. zde o tomto problému nepíšou a pouze ti, kteří mají LG. Já jsem zakoupil také, mám doma LG 42LW5500 a je to přesně tak, programy Prima Cool, Očko, barrandov a ostatní sem tam kostičkujou, není to katastrofa, ale dojem ze sledování programu to určitě kazí, ruší to.

Sdílet toto téma

Na 99% nejde o problem televize, ale o ruseni. Mne presne tohle dela muj pocitac. Kdyz je vypnuty, mam kvalitu na tomhle muxu pres 95% (na Kaonu). Jak pocitac zapnu, kvalita klesne nekam k 50% a obraz kostickuje. Zajimave je, ze pocitac staci pootocit o par cm a kvalita vyskoci nekam k 80%, kde uz obraz nekostickuje.

Tenhle mux je frekvencne uplne jinde, nez ostatni muxy (s vyjimkou HBO, viz seznam muxu - mimochodem, nevite nekdo proc je prave tenhle jediny mux na tehle frekvenci?), proto se ruseni na jinych muxech nemusi projevovat. Zkus povypinat vsechna elektronicka zarizeni v mistnosti s televizi, pripadne pobliz zasuvky.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku