Jump to content

Recommended Posts

V Brně nejde od dnešního rána Minimax, je tam zpráva že kanál bude pouze na UPC Direct. Buď jde o technicou závadu, nebo je to "optimalizace programové nabídky" (Karneval style), viz předchozí neohlášená rušení kanálů jako BBC World nebo Fashion TV. Obojí je dobrá zpráva- v obou případech lidem konečně dojde jaké jsou to lamy a jak na zákoše zvysoka kašlou.

 

P.S. Na infolinku se dovolat nezkoušejte, je jako obvykle obsazeno.

Link to post
Share on other sites

Katoda má pravdu, dycky když mám absťák tak brnknu Cirkusákům, aby iniciativně něco na své síti pomršili. Pak si svobodně zanadávám jak to hezky pokurvili a jsem vysmátej. Nejlepší je že tentokrát jsem ani volat nemusel- díky hoši!

Link to post
Share on other sites

Tak je to skutecne tak jak jsem rikal:

 

Volný Minimax v češtině skončil.

Česká verze populárního dětského kanálu Minimax ukončila dnes vysílání na izraelském telekomunikačním satelitu Amos-1 (4 stupňě západně), na kmitočtu 11,260 GHz, polarizace horizontální, SR 27500, FEC 3/4, kde program vysílal volně na indentifikátorech - SID 10, video PID 2560, audio PID 2562. Vedle Minimaxu zde skončil i program Anime+ (A+), který vysílal denně po 20.hodině, tedy po skončení vysílání Minimaxu.

 

Na družici Amos-1 se objevil monoskop s informací, že vysílání zde bylo ukončeno a program pokračuje již jen v rámci paketu UPC Direct na satelitu Astra 19,2°E, kde je ale vysílání kódováno.

Zdroj: http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1115218414

  • Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Link to post
Share on other sites

Díky za informaci, Tomus. Sranda je že Karnevalí kokůtci o ukončení vysílání na AMOSu určitě museli vědět měsíce předem, a Minimax začal na UPC vysílat podle tvé informace z parabola.cz už minulý čtvrtek. Cirkusáci měli tedy skoro týden k dispozici signál z obou satelitů, více než dost času na bezproblémové překlopení. Přesto to jako obvykle nezvládli.

 

Podle půldenního výpadku soudím, že to totálně zasklili, a něco začali dělat teprve když jim zákazníci začali vyhrožovat výpovědí (soudím podle přetížené infolinky). Zjevně by měli něco dělat s vnitrofiremní komunikací, a šéfové by se měli přestat škrábat v zadku. :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...