Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Mam lg 32lw4500, co umi DVB-T a DVB-C, ale pres kabel (stejny jak vede do set top boxu a ktery jede normalne, kdyz ho tam pripojim) nenaladim jediny kanal. Jen 20 zakladnich analogovych. V tv mam SMiT Conax Chipset Pairing CAM s kartou, co mi prisla, ale porad nemuzu prijit na to, cim to je. Pri lazeni se me to pta na ID site (nekde jsem nasel, ze to ma byt 1, ale ani pod 2,3 to nic nedela) a frekvenci (v tv se da nastavit 46000khz a vic). Podle dalsich veci, co jsem uz o tom nasel jsem zjistil, ze k nalazeni nepotrebuju CA modul, jen, ze bude vetsina kanalu zakodovana, ale jak s tou kartou, tak bez ni nic nenaladim.

Sdílet toto téma

Mám doma LG 37LK450 a naladění DVB-C bylo bez problémů. Automatické ladění - Kabel - Rychlé. Nezadával jsem žádné ID (je nastaveno na automaticky) ani jiné hodnoty. CAM modul nemá na naladění kanálů vliv, jen rozkódovává programy.

P.S. Jak máš dlouhý kabel od zásuvky?

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Sdílet toto téma

1. Když to nastavíš na Česko, máš v nabídce možnost Kabel?

2. Zkoušel jsi naladit DVB - T (nabídka Anténa)? Tam by ti to mělo naladit 20 programů.

3. Zkus vyndat CAM modul a ladit bez něj.

4. Zkus naladit MUXy ručně podle tabulky v 1. vlákně.

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Sdílet toto téma

son    0
v poradku, dik...

je mi jasny, ze to bude nejaka blbost...

Neznám tento model,ale asi takto-----dej CAM s kartou do CI slotu,zapni TV,dej menu-nastavení-informace CI-a ted moje otázka-vidí TV kartu???

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mám Samsunga UE37C plus kartu z Licy, abych naladil všechny kanály musel jsem jako zemi nastavení dle pokynu z UPC dát Německo, radili ještě další, ale ty si již nepamatuji, funguje všechno jen EPG info neumí diakritiku

Sdílet toto téma

son    0
:D Takže jestli máš spárovanou kartu s CAM-TV jej přečte-dáš manuální ladění-nastavíš frekvenci ,symbol rate a modulaci podle seznamu kanálů a multiplexů uvedených zde download/seznam_muxu.htm a budeš mít dobrou sílu a kvalitu signálu,tak se naladit musí!U automatického ladění jsou frekvence,symbol rate a modulace nastavené pro každou zemi a každou značku TV a nemusí obsahovat frekvence,symbol.rate a modulace na kterých vysílá UPC.Manuální ladění je sice zdlouhavé,ale hned vidíš jestli TV hledala kanály na správné frekvenci na které vysílá UPC.Snad jsem to napsal srozumitelně. :D

Sdílet toto téma

Ladit zkousej radeji bez CA modulu, at je jistota ze neni problem nekde v nem.

Pokud to TV ukazuje, tak po zadani fekvence, SR a modulace podle tabulky, zkontroluj uroven signalu a kvalitu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

1. jako cesko vidim moznost kabel, ale nic to nenajde

2. zkousel a tich 20 kanalu naladim, ale to je k nicemu, kdyz jim mam mit 80

3. zkousel a nic

4 taky jsem zkousel a nic

Ad 1) Kabel bude chyba v nastavení.

Ad 2) Pleteš se, 20 kanálů je v "anténě", tedy DVB-T správně. 80 jich máš najít na "kabelu" což je DVB-C. U tebe bod 1).

Sdílet toto téma

hmm, uz to mam vsechno nalazeny, ale slo to jen manualne a na nekolikrat. treba jsem tam dal tu frekvenci, ukazalo se 100% kvalita a signal, ale neslo to ulozit. tv jsem vypnul a znovu zapnul a uz to slo i ukladat... super, ted jen resim, to ze asi nemam aktivovanou kartu, protoze mam vetsinu kanalu zakodovanou a pri tom mi to pise, ze predplatny je uz od prvniho unora, ale s tim mi tady asi nikdy nepomuze a budu muset zavolat do upc. nebo je to tim, ze se to musi sparovat a po tich 2 hodinach jak nekdo psal na tomto foru to bude fungovat?

dekuju vsem zucastnenym za rady:-)

Sdílet toto téma

Předplatný na daný měsíc je vždy od 1. dne a pokud máš preview tak tam je 01FFFFFF. Když to ani přes to nefunguje tak chybí příjmout párování (to bývá do 1 hodiny) jinak kontaktovat KC UPC

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

son    0
hmm, uz to mam vsechno nalazeny, ale slo to jen manualne a na nekolikrat. treba jsem tam dal tu frekvenci, ukazalo se 100% kvalita a signal, ale neslo to ulozit. tv jsem vypnul a znovu zapnul a uz to slo i ukladat... super, ted jen resim, to ze asi nemam aktivovanou kartu, protoze mam vetsinu kanalu zakodovanou a pri tom mi to pise, ze predplatny je uz od prvniho unora, ale s tim mi tady asi nikdy nepomuze a budu muset zavolat do upc. nebo je to tim, ze se to musi sparovat a po tich 2 hodinach jak nekdo psal na tomto foru to bude fungovat?

dekuju vsem zucastnenym za rady:-)

Máš na výběr-1\nechat zapnutou Tv a čekat až se dočkáš a nebo za 2\zavolat na UPC a budeš to mít cca do 2hodin-podle mojí zlušenosti s mou druhou TV,kterou zapínám občas,tak se stane že musím bohužel volat a to je vždy něco na moje nervy!

Sdílet toto téma

son    0

:D od tomus » pát, 24.2.2012, 15:58

Na parovani musis pockat, az kdyz to nenabehne, tak volej, ne naopak.

Jo,jo jednou jsem měl TV uaplou celou noc a druhý den jak jsem přišel z práce,tak jsem volal. :D

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

projdi si manual k TV v mem pripade, DVB-C tuner pro prijem kabelove televize byl dostupny pouze pro zem Finsko a Svedsko, po nastaveni lokace v nastaveni pribyla moznost volby v automatickem ladeni kabelove televize, kde nastavis manualne potrebne hodnoty a TV vše najde.

vse toto jsem delal v posledni variante firmare coz u tev LG 32LH4000 byl 0.1.57.85_ota :)

preji hodne zdaru

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku