Jump to content

Z ČT HD bude ČT 1 HD

Recommended Posts

Konec přepínání na ČT HD, od 1. března bude jen samostatná ČT 1 HD

Česká televize bude ve vysokém rozlišení obrazu šířit už jen výhradně svůj první program. Od 1. března se současný kanál ČT HD, na kterém se střídaly pořady programů ČT 1, ČT 2 a ČT 4, změní na ČT 1 HD a stanice nabídne shodný program s klasickou Jedničkou. "Úprava znamená pro diváky především zpřehlednění. Z ČT HD se tak prakticky stane ČT 1 HD," sdělila mluvčí ČT Michaela Fričová.

Vice na: http://www.digizone.cz/aktuality/konec- ... n-ct-1-hd/

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

No to je tedy "paráda" a co takhle sportovní přenosy, které byli vysílány v HD ???? Proboha vždyť je to krok zpátky, že mě top ale va naší "banánové " republice nepřekvapuje....

To je velmi relativní.

Mě rozhodně Sport v HD nechybí. Možná mému tělu chybí sport jako takový, ale to s HD nemá nic společného. :)

Spíš to beru jako krok k tomu, že časem se dožijeme i ČT2 a ČT3 v HD. Samozřejmě pro Sportu chtivé i ČT4 HD. :D

• Internet 30
  • -
  • bylo vyplněno
  • bylo vyplněno

No, tak koukat se ve vysokém rozlišení na chemika Kalouska, jak nám vysvětluje něco o ekonomii, a nebo ve vysokém rozlišní sledovat, jak z vrchu na nás výhružně kyne ukázováčkem jeho Veličenstvo president a kárá nás, že neumíme vůbec nic .............. já tedy nevím......... :D

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov