Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
lyamar

CA slot-příjem signálu,řazení programů,nahrávání atd.

Recommended Posts

Dobrý den, přemýšlím o příjmu upc přes DVB-C a CA modul a měl bych několik otázek, které myslím budou zajímat i ostatní laiky... :diky

1/ Lze seřadit naladěné kanály dle své preference? A pokud ano, jaký je nejvhodnější postup?

2/ Pokud nemá televize nahrávání na externí paměť, lze připojit např. dvd přehrávač s DVB-T a nahráváním či dvd rekordér? Jde mi o to, jak nejlépe a nejlevněji si mohu nahrát pořad z tv a kouknout se na něj později.Nejde mi o vypalování či jiné ukládání pořadu. Když zapojím kabel upc přímo do televize na DVB-C, tak moc nechápu, jak signál přenesu do nahrávacího zařízení.

Díky za odpověď

Sdílet toto téma

Dobrý den,

ad1) záleží na Tv :)

ad2) Lze to, ale je potřeba mít zapnutou Tv na daném kanálu a nahrávací zařízení nahrává vlastně to, co běží na Tv. Pokud existuje i jiný způsob nevím.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chces pouze nahravat a nic nearchivovat, tak doporucuju neco s primym nahravani na pevny disk, cili budto TV s funkcni PVR, nebo PVR Set-top-box, cokoliv jinyho je zbytecne slozity a hlavne nekomforni.

Pokud jiz mas DVD rekorder, tak na nej muzes nahravat z vystupu televizoru, jak pise Marek, ale je to spis takova nouzovka.

A jeste k bodu 1. - CA modul pouze dekoduje, nic vic, vse osstatni zalezi na typu televizoru.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

ad 2) - TV se v podstate chova jako STB.

Tzn. nastavis si, kdy chces nahravat - do vystupu das nejaky ten rekorder, a na nem si to musis nastavit taky, a jako vstup das vetsinou AV1.

Pokud je TV vypnuta (musi byt ale standby), tak se zapne pouze ten tuner, a posila signal na vystup. Tam si jej uz nahrajes.

Zkousel jsem i ruzne harakiri s TV - na ni jsem nastavil kdy chci nahravat, zprovoznil jsem pomoci Viera link externi rekorder, ten se v danem case zapnul (aniz bych na nem nastavoval, kdy se ma zapnout), prepnul na AV1 a zacal nahravat. Pouze byl zase problem s tim, ze po skonceni nahravani se TV tuner normalne vypnul, ale uz ne rekorder. Ten jel furt.

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku