Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
cermfi

Router nebo EPC3925?

Recommended Posts

Dobrý den,

Potřeboval bych poradit v jisté věci... Nedávno jsem přešel na Kombi Komfort + a zjistil, že můj stávající router nebude stíhat pouštět 120Mb/s naplno. Bohužel pozdě :) . A tak nyní přemýšlím o novém routeru. Proto jsem založil toto téma - zajímá mě jestli se vyplatí koupit nový router (např. http://www.czc.cz/netgear-wnr3500l/84905/produkt za 1800,-) nebo si nechat vyměnit stávající ED3 modem za WiFi Modem.

Prý by se platil poplatek za výměnu modemu (650,-) plus dalších 70 korun měsíčně. Klidně bych ten poplatek zaplatil a modem nechal vyměnit, ale dumám nad tím, jestli nebude lepší koupit si vlastní. Přece jen i kdybych to nechal tak jak to je a koupil router, nadále bych platil těch 50,- co si účtují za Modem ED3. Není lepší prostě platit o 20,- víc a zapomenout na to? :?

Mám si ten modem nechat vyměnit?

Mockrát děkuji za odpovědi.

Sdílet toto téma

Ano, prý při každé výměně modemu.

Potřebuji:

• 1Gb/s síť

• Spolehlivou, rychlou Wi-Fi

• Možnost připojit tiskárnu nebo disk k modemu

Jinak jakých rychlostí je ten modem schopen dosáhnout bezdrátově? Splní mé ostatní požadavky?

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku