Jump to content

Přihlášení do fóra

Recommended Posts

Dík za reakce. Teď jsem přešel k pc od tv. Pc se probral z hibernace pro plánované nahrávání, přepnu na UPC Zone, opět jsem odhlášený. Že by pouze můj problém? Až skončí nahrávání, odzkouším souvislost s hibernací, ale nikdy dřív se to nestávalo. Na TV Freak jsem kupodivu stále přihlášený, i na další servery...

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

Dík, zkusím a dám vědět.

Dobré jitro, tak ráno po probuzení (mém i pc) jsem opět nepřihlášen. Restartem pc ani uspáním se mi nezdařilo situaci opakovat, zůstal jsem přihlášený. Zkusím tedy vymazat sušenky, tím nic nezkazím...

Pondělí

Takže problém zmizel ještě před vymazáním cookies, nějakou souvislost jsem nepozoroval...

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Teplice
  • 3 weeks later...

Oprašuju toto téma. Běžně se z UPC Fóra neodhlašuju, i po hibernaci nebo restartu systému jsem stále přihlášený. Včera večer po otevření stránky UPC Fórum jsem byl stále přihlášený, ale po poklepu na téma s novým příspěvkem jsem byl během přepínání stránky odhlášen... Od tohoto okamžiku se musím při téměř každé návštěvě fóra znovu přihlašovat

Edit> Tak dnes se problém zatím nevyskytl, ani se jej nepodařilo simulovat

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Teplice

Funkci trvaleho prihlaseni maji na starost cookies, pokud jsou u uzivatele nejak spatne nastavene, tak to muze blbnout,

proto pri problemech doporucuje je promazat kliknutim na odkaz "Smazat všechny cookies z fóra" zde dole na strance.

Jeste jsem pro jistotu promazal sessions ve foru, coz by take mohlo prihlaseno ovlivnovat, jinak nevim.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno