Přejít na obsah

Recommended Posts

Zdravím, mám ca modul od licy a TV Philips 40PFL5605H. Tuner mám nastaven na ČR. EPG se mi zobrazuje korektně, ale spousta kanálů v EPG chybí. Aktualizace EPG nepomáhá. Přitom ve vedlejším pokoji na set top boxu je EPG kompletní. Nevíte někdo v čem by mohl být problém?

Sdílet toto téma

Já mám televizor 40PFL8605H, mám stejné problémy.EPG se nezobrazí u všech kanálů. Zajímavé je, že s původním firmwarem se zobrazilo EPG ke všem programům. Problémy nasataly až po přehrání nového firmwaru. Zkoušel jsem psát na technickou podporu Philips, ale bez výsledku. Jediné co mě nakonec poradili bylo ať odvezu televizor do opravy. Tak jsem i učinil, ale v autorizovaném servisu mě televizor vrátili, že je vše v pořádku. Zkusil jsem ještě jiný autorizovaný servis, kde jsem konečně narazil na někoho, kdo se mnou začal komunikovat a uznal, že tam opravdu může být nějaká chyba. Zatím jsem ve stavu, kdy jsem mu do detailu popsal, které muxy nezobrazí EPG, zatím čekám na odpověď. Pokud chcete, můžu vám poskytnou mailovou komunikaci s Philipsem. Už to řeším asi 1/2 roku,ale zatím žádný výsledek. Nevím jak dál. Můžeter zkusit napsat do Philipse, třeba když nás bude víc, začnou se tím zabývat, ale moc tomu nevěřim. Technická podpora Philipse je fakt zoufalá.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Mám 7605H a taky spoustu programů v EPG nevidím. Z ČT jen ČT HD, slovenské vůbec. Na oficiálním fóru philipse taky neporadili.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Stejný problém u Philips 32 PFL 5605. Nahraný nejnovější firmware, ale i u starších firmware se EPG u některých programů nezobrazovalo. Dejte prosím vědět, pokud se někomu podaří problém vyřešit.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Domnívám se, že se jedná o problém spárování CA modulu a televizí zn. Philips. Asi to nechám být, neboť se mi nechce dávat televizi do servisu jen pro tento problém a vzápětí po servisu by na mě vybafl problém jiný, který by vznikl v servisu. :mrgreen:

Sdílet toto téma

Zase chyba, TV musí naladit a ukázat všechny programy a EPG i bez modulu.

Modul pouze zpřístupňuje zakódované programy - nic jiného zatím nedělá (CI+ má umět i nějaké rozšířené EPG)

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Problém je opravdu v televizoru. Jak jsem psal, s původní verzí firmwaru se mi zobrazilo EPG ke všem programům. Musel jsem aktualizovat firmware z jiného důvodu (nešlo se přihlásit ke službě NET-TV). Od té doby se nezobrazí EPG ke všem programům (chybí MUX 1,2,3 a 6). Jedná se o chybu v televizoru. V současné době tento problém řeším s p.Novým s Kovoslužby (autorizovaný servis Philips). Jako jediný mi zatím přislíbil pomoc, tak uvidíme. Pokud budu mít nějakou další informaci, rád budu ostatní informovat

Sdílet toto téma

Ano je to pradvda a bohužel nemám zatím žádné lepší zprávy. V současné době televizor nezobrazí EPG ke všem programům, které dokáže televizor naladit. V pátek jsem o tomto problému mluvil s technikem z autorizovaného servisu a ten tuto informaci potvrdil. Dle jeho slov byla u novějšího firmwaru omezena paměť pro funkci EPG. Prý televizor dokáže zaznamenat maximálně 99 kanálů pro EPG. Ani on ale nepřišel na způsob, jak donutit televizor, aby zobrazil EPG k programům, u kterých mě EPG zajímá. U mého televizoru 40PFL8605/12 se mě nezobrazí EPG u kanálů v DVB-C konkrétně Muxy 1,2,3 a 6. Mux 1 se dá nahradit sledováním programů ve formátu DVB-T (jedná se o kanály české televize), kde EPG funguje korektně. Ovšem EPG pro slovenské kanály, pro filmové kanály (film+, filmbox apod.) a kanály HBO + Cinemax tak u těch se EPG nezobrazí.

Technik z Kovoslužby (autorizovaného servisu Philips) se ještě pokusí o tomto problému informovat centrálu v Holandsku. Ale jak jsme se shodli, nedáváme moc šancí tomu, že se tím bude vůbec někdo zabývat (jsme pro ně nezajímavý trh, nyní se spíše zabývají problémy u nejnovějších televizorů, starší modely je už moc nezajímají).

Pokud jsem s ním ještě hovořil o možnosti reklamace, tak bohužel i tady mám špatné zprávy, neboť prý se jedná o technickou specifikaci a televizor mě vrátí s tím, že je zcela v pořádku, tedy neuznají reklamaci.

Tady bych požádal kohokoliv o radu, zda má nějakou zkušenost s možností reklamace televizoru. Jedná se mě o to, že když jsem televizor zakoupil, byla v něm nahrána taková verze firmwaru, kde mě televizor zobrazil EPG ke všem programům, které televizor naladil. Po přehrání na novější oficielní verzi firmwaru (musel jsem přehrát z důvodu nefunkčních jiných věcí na televizoru) se EPG nezobrazí ke všem kanálům, které dokáže naladit. Podle mého se jedná o jasnou závadu, kterou by mě měl autorizovaný servis opravit. Pokud to nedokáže, chci odstoupit od smlouvy a vrátit peníze. Nevím ovšem, jak postupovat v případě, že servis vrátí televizor s tím, že se jedná o technickou specifikaci výrobku a záruku neuznají. Přiznám se, že nevím jak dál. Samozřejmě se naskýtá nějaká možnost soudního sporu, ale s tím nemám absolutně žádné zkušenosti.

Pokud tedy někdo ví, jak postupovat dál, budu rád, když zde zanechá nějakou informaci. Napadá mě, že kdo má televizor Philips a uvedená věc ho trápí stejně jako mě, tak bychom mohli postupovat společně. Asi je ale opravdu na zvážení, zda vyvolávat nějaký soudní spor kvůli "banalitě", který bude stát určitě nemalé peníze a výsledek také nelze předjímat. Na druhou stránku mě štve to nechat být. Zakoupil jsem televizor za nemalé peníze a nevím, proč se smířit s tím, že mě nefunguje EPG ke všem programům.

Sdílet toto téma

Ja si myslim ze je ve vlastnim zajmu Philipsu tuhle zavadu opravit, protoze pokud se to rozkrikne, tak lidi proste tuto znacku nebudou kupovat a Philipsu pochopitelne klesnou zisky,

pokud lide z Philipsu nejsou uplny paka, tak by to meli snad zavcas opravit.

Jeste me napada, zkuste v nastaveni televizoru zadat jinou zemi nez ČR, treba Nemecko, je mozny ze tohle omezeni je nastaveni pouze pro nas region.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

lokomotiwa: no, ono je to se zárukou trochu jinak, než se všeobecně myslí. Do půl roku od zakoupení máš silnější práva - správně ti obchodník má dokázat, že výrobek je bez vady (případně, že jsi jí způsobil ty), a tudíž se potom považuje jedná podle toho, že tam byla už při zakoupení. Až po půl roce musíš prokazovat, že má výrobek vadu! V praxi si to obchodníci zjednodušují. Do půl roku si můžeš vybrat způsob řešení reklamace - výměna, oprava, sleva, možná i peníze (to si nepamatuju přesně). Není tu povinnost 3x reklamovat pro výměnu zboží atd.

:arrow: reklamovat u obchodníka; sdělit, že nefunguje EPG u všech kanálů v síti UPC a že chceš odstoupit od smlouvy, pokud problém nebude napraven. Oni problém nenapraví. Ale pokud ti ho vrátí, že tam problém není/jako opravený, že problém je odstraněn, ale nebude; tak budeš muset začít dělat bubu. E-mail na přání&stížnosti (či co tam mají) a možná to bude potřeba udělat i v AJ. Pokud to nezabere, obrátit se na něco jako SOS. Případně se soudit. Předpokládám, že Philips to nebude chtít rozmazávat a vrátí peníze nebo přijímač vymění za jiný model.

:arrow: pokud se jedná o nákup přes internet (i s osobním odběrem), tak můžeš zboží do 14 dnů vrátit - obchodník by ti neměl účtovat žádné storno poplatky za opotřebení, protože tato lhůta tu je právě kvůli ozkoušení - tj. musíš ho vybalit, vyzkoušet..., když ti ho v prodejně nikdo neukázal. Zaplatíš pouze poštovné.

Samozřejmě používat částečně právní terminologii. Zmínit se i o rozdílu mezi půl rokem od koupě. Argumentovat dobrou vírou a nesplněním technických specifikací...

Sdílet toto téma

mikeeee:Děkuji za rychlou reakci. Televizor mám ale víc jak půl roku, takže toto využít nemůžu. Jak říkám, nejsem v tom zběhlý...

tomus: samozřejmě jsem v rámci experimentů zkoušel i jiné země (Finsko, Německo apod.), ale chová se to stále stejně. Vždy u stejných kanálů to nenalezne EPG. Ono vůbec to EPG od Philipse je dost děsný. Kdyby se ta závada projevila alespoň hned, mohl jsem televizor vrátit a byl klid. Ale jak jsem psal, s původním firmwarem to šlapalo perfektně (111 naladěných programů - 111 kanálů EPG). Pak přestalo fungovat připojení k internetu, přehrán nový firmware a nastaly problémy (111 naladěných programů - 79kanálů EPG). No a autorizovaný servis bude tvrdit, že to není závada, že je to v rámci technické specifikace.

V jednom autorizovaném servisu to již bylo, televizor mi vrátili s tím, že televizor je v pořádku a neuznávají reklamaci. Jelikož nemělo cenu se s nimi dál bavit, nechtěli to řešit, tak jsem se obrátil na jiný autorizovaný servis. Tam to zatím řeším pouze telefonicky, e-mailem. Musím ale uznat, že tento servis, nebo tento technik se mě snaží alespoň pomoci. Nemůže s tím ale nic dělat, protože je to prostě problémem s firmwarem. Tvrdil mi, že pokud tam televizor dám do opravy, reklamaci neuznají a vrátí mi televizor s tím, že je to v rámci technické specifikace...

Sdílet toto téma

Částečně se to dá řešit ručním naladěním jen těch muxů, které sledujeme. Podařilo se mi zobrazit v EPG mux 2 i 3, ale po doladění dalších se mi mux 2 opět ztratil. To samozřejmě neřeší případy, když má někdo full nabídku a sleduje z každého muxu něco. Doufám, že s tím Philips něco udělá. Zvětšit paměť samozřejmě nepůjde, ale mi osobně je 8 denní EPG nanic, stačilo by mi třeba 3 denní.

Sdílet toto téma

Návštěvník
mikeeee:Děkuji za rychlou reakci. Televizor mám ale víc jak půl roku, takže toto využít nemůžu. Jak říkám, nejsem v tom zběhlý...

tomus: samozřejmě jsem v rámci experimentů zkoušel i jiné země (Finsko, Německo apod.), ale chová se to stále stejně. Vždy u stejných kanálů to nenalezne EPG. Ono vůbec to EPG od Philipse je dost děsný. Kdyby se ta závada projevila alespoň hned, mohl jsem televizor vrátit a byl klid. Ale jak jsem psal, s původním firmwarem to šlapalo perfektně (111 naladěných programů - 111 kanálů EPG). Pak přestalo fungovat připojení k internetu, přehrán nový firmware a nastaly problémy (111 naladěných programů - 79kanálů EPG). No a autorizovaný servis bude tvrdit, že to není závada, že je to v rámci technické specifikace.

V jednom autorizovaném servisu to již bylo, televizor mi vrátili s tím, že televizor je v pořádku a neuznávají reklamaci. Jelikož nemělo cenu se s nimi dál bavit, nechtěli to řešit, tak jsem se obrátil na jiný autorizovaný servis. Tam to zatím řeším pouze telefonicky, e-mailem. Musím ale uznat, že tento servis, nebo tento technik se mě snaží alespoň pomoci. Nemůže s tím ale nic dělat, protože je to prostě problémem s firmwarem. Tvrdil mi, že pokud tam televizor dám do opravy, reklamaci neuznají a vrátí mi televizor s tím, že je to v rámci technické specifikace...

Právě, že nesplňuje. EPG má umět zobrazit ke KAŽDÉMU kanálu v každém multiplexu, co naladí. To je sémantická definice podporuje EPG. To je to samé jako má TV tunner, ale vynechává kanál 50-55.

Sdílet toto téma

Mozna by nebylo do veci kdyby do Philipsu napsal primo nekdo ze zamestancu UPC, ktery ma tyhle veci starosti, precejenom jejich pripominka ma urcite vyszi vahu nez obycejneho uzivatele.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

ivan.p:Tak tohle mě nenapadlo, určitě vyzkoušim. Něteré muxy by se daly oželet. Spíš mě štve, že musí člověk takto postupovat. Funkce EPG by snad měla být dostupná pro všechny kanály :-)

mikeeee:to co říkáte je logický, přesto co dělat, když autorizovaný servis tvrdí něco jinýho. Obávám se, že tohle je možné řešit pouze soudní cestou a popravdě do toho se mi moc nechce

tomus:vyzkoušet se může všechno, ale v UPC nikoho neznám. Třeba to někdo ze zaměstnanců čte a do Philipsu napíše

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zdravím, taktéž mám stejný problém 46PFL7605 již dlouho, tak jsem zkusil přeladit úplně všechny kanály znovu (přes servisní menu jsem dal obě nastavení DVB-c na ON jako má třeba Finsko, standartně je tam u ČR Depend on country) a výsledek ještě horší. Vůbec mi to nenaladilo asi 20 kanálů, muxy třeba s CS filmem či HBO2+ HBO Comedy. Ty jsem zkoušel pak doladit ručně, ale na danou frekvenci muxu a SR se to vůbec nechytlo a nic nenašlo??!! Tak jsem vrátil nastavení a znovu přeladil (NE akualizaci myslím nové naladění) a nic, těch 20 stanic jsem tam už nedostal ani ručně, docela jsem se opotil. Ještě, že jsem měl zálohu stanic nahranou na USB ze servisního menu, tak jsem to tam mohl vrátit. Nicméně stanice tam mám zpět, ale EPG jak bylo. Navíc se tím rozhodilo i pojmenování některých stanic (asi nejvíc těch co nemají Teletext)? To se předevčírem samo opravilo, ale včera zase rozhozený, a to jsem už nic neaktulizoval? Nevím co ta TV vyvádí? EPG ze sítě ze serverů TVTV je pro ČR k nepoužití (tam toho chybí většina), bohužel u nás tyto stránky nefungují na rozdíl od ostatní evropy např TVTV.DE , atd... O NET TV ani nemluvím, 2 hodiny jde pak zase ne, pak to půl hodiny hledá server??? Pravda vybral jsem si PHLIPS kvůli obrazu a tam si ho chválím, ale ten servis okolo??? Ještě jsem si všimnul v servisním menu nastavení EPG 8 denní, zkusím možná zrušit jestli se z něj nestane jednodenní a tím se zvětší pamět pro EPG? Jinak v servisním menu toho je spousta (je tam třeba volba spuštění satelitního tuneru, 3D obrazu, atd. ale tak jednoduché to asi nebude a TV má toto určitě hardwarově bloknuté někde na čipech), tak nedoporučuji příliš laborovat, kdyžtak po jedné změně. Dost se to může rozhodit, a v každém případě zazálohovat předem na USB.

Sdílet toto téma

Nejsem si jistý, že to bude opravdu tou pamětí. Když jsem ručně naladil mux 2, všechny slovenské stanice v EPG byly. Přidal jsem mux 3 a slovenské stanice z EPG zmizely. To ještě nemohla být paměť plná. Je pravda, že mux 3 mi v EPG zůstal i po doladění dalších muxů, což jsem při automatickém ladění neměl.

1. Nevíte někdo jak se dostat do servisního menu s oválným ovladačem bez klávesy info?

2. Nemá někdo původní nebo nějakou starší verzi firmware pro 40PFL5605H?

Sdílet toto téma

na první otázku neumím odpovědět, možná prak by mohl poradit

na druhou Vám zasílám odkaz na starší verze firmwaru... http://philips.samipupu.com/9xx5.html. Tady mám vyzkoušené, že verze 140.025 zobrazí EPG na všech programech, které televizor naladí. U této verze mě ale nejde připojit k net-tv. Pokud chcete do televizoru nahrát starší verzi firmwaru je potřeba po zapnutí televizoru, když je v něm USB s daným souborem, držet na ovladači tlačítko OK (nejsem si jistý tím tlačítkem, ale snad nějak tak to bylo)

Zítra se chystám ještě k nějakým experimentům. Zvláště budu zkoušet ladit ručně jednotlivé muxy a pak k nim přiřazovat EPG(určitě zajímavý poznatek od ivana.p)Podle autorizovaného servisu by televizor měl v současné verzi firmwaru zobrzit max.99 programů (prý zmenšili paměť). U svého televizoru jsem si všimnul, že mě EPG začíná (nebo končí) kanálem Sport 2 - což je 2 pozice muxu 4 frekvence 682. Všechny další kanály, které jsou na nižší frekvnci mux 1,2,3 frek. 658,666,674 a muxy 6 a 7 frek.170,5 a 163,5 + Sport1 už televizor nezobrazí. Vychází mě z toho, že buď televizor začne ladit EPG obráceně (nejdřív co vysílá v DVB-T a poté pozpátku od nejvyšší frekvence v DVB-C dolu) a jakmile dojde k číslu 99 další programy už nezobrazí. U mě je to kanál Sport 2. Může to být i obráceně, že začne ladit od začátku a všechny první kanály přeladí tak, že začne kanálem sport 2 a nechá 99 dalších kanálů a kanály před ním v EPG smaže, aby zobrazil maximum 99 knálů, neboť prý víc nemůže. Je zoufalý, že si člověk nemůže vybrat 99 kanálů u kterých by chtěl EPG (nebo nevím, jak to udělat). Např. pokud budu chtít mít EPG pro slovenské kanály, musím stáhnout EPG pro mux 2 což je asi 7 TV programů + asi 15 programů pro rádia. To mám 1/4 paměti vyčerpanou.

Prostě Philips, pravda pěkný obraz, ale úplně zoufalá tech. podpora. To co tady píšu si pouze vyvozuji. Nesehnal jsem nikoho, kdo by mě k tomu dal víc informací. Pokud se něčeho dopátrám, určitě dám vědět...

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zdravím PHILIPSáře,

co se týká toho servisního menu tak je to v rychlém sledu 062596 + OK (to kulaté uprostřed toho navigačního kosočtverce). V nabídce options se tam dostanete na ty volby DVB-C. Pozor po změnách je vždy nutné uložit - je tam v menu někde uprostřed STORE, jinak když z toho vyskočíte (tím zpětným tlačítkem vlevo) tak se to neuloží a zůstává původní stav (taky mi chvilku trvlao než mi to došlo, bohužel na toto návod není) a potom nakonec samozřejmě vypnout a zapnout TV radši síťovým vypínačem. Jinak zálohy a obnovy se dělají v menu dole jsou tam DOWNLOAD TO USB a UPLOAD FROM USB (samozřejmě máte již zapojenu flasku v USB) a můžete si zvolit co zazálohovat buď vše nebo jen kanály či vaše nastavení obrazu a zvuku (také vhodné jestliže jste ztrávili XY času nastveními různých Smart Obrazů, taky by se mi to nechtělo dělat znovu a ani si ty hodnoty nepamatuji dělal jsem to vždy třeba při sledování filmu či sportu). Jinak znovu opakuji POZOR na ty pokusy s různými nastaveními vždy radši po jedné změně a kdyžtak se vrátit, když uděláte víc najednou a rozhodí se vám to těžko zjistíte co to udělalo. Rovněž ani já nezkouším laborovat s funkcemi, které tato televize nemá dle parametrů mít. Zdá se mi příliš jednoduché, abych si např. přidal satelitní tuner či spustil 3D jen v tomto menu, tam bude i nějaká hardwarová blokace a mohlo by se stát, že by TV třeba po restartu nenaběhla - pak se už nedostanete ani do tohoto menu a tím pádem ani neobnovíte ze zálohy (a jet s tím do servisu, aby mi obnovili firmware, že jsem si hrál v servisním menu .....? to by si mě asi vychutnali určitě min. finančně).

Co se týče toho ručního ladění, tak ty frekvence co nejsou na celé Hz 170,5 a 163,5 mi právě nešly ani ručně (nic to nenašlo), přestože tam ta frekvence i SR jdou zadat přesně dle upc?

To přejmenování stanic jde někde udělat ručně, ale u některých to také odmítne uložit jiný název a za 2 dny se to zase rozhodí? Tady to řeší zrušit automatické aktualizace pokud UPC neprovede zase nějaké přesuny, pak se to musí zase pustit.

Jinak co se týče programu mám v NET TV v internetu přidán odkaz tv.seznam.cz , který se zobrazuje celkem slušně akorát dost pomalu se načítá, někdy. Standartně má tato stránka jen zkl. CS programy, ale mám ho i v PC, kde jsem si přidal programy co mne zajímají, mám to uložený a kupodivu se mi to tak zobrazuje i v TV (patrně si to pamatuje z cookies na mojí IP adresu).

Tak když něco objevím dám vědět.

Sdílet toto téma

Prak: Díky za servis menu. Zkusil jsem zrušit 8 denní EPG, ale bohužel potom zmizí všechny kanály a je tam jen informace o aktuálně sledovaném programu. Zajímavé je, že přes klávesu "co dávají" se dostanu na informace o programech i u kanálů, které EPG nezobrazí.

Dále jsem v servis menu zkusil nastavit startovací a koncovou frekvenci při ladění tak, aby se naladil jen mux 2+3 a v EPG se zobrazil jen mux 3. Tím bych asi vyloučil nedostatek paměti. Další bádání vzdávám, nic mě nenapadá.

Jinak mohu potvrdit zkušenosti ostatních uživatelů s Technickou (ne)podporou ze strany Philipsu.

Sdílet toto téma

Hodně štěstí :-)

Já jsem to už vzdal, zkoušel jsem s tím všechno možný, ale výsledek nakonec vždy stejnej. U mě se to chová tak, že mě televizor zobrazí EPG od kanálu Sport2 a výše (max.99 kanálů). EPG pro kanály na nižších frekvencí (mux1,2,3,6,7 + Sport1 z muxu 4) už nezobrazí. Některé programy se dají nahradit kanálama v DVB-T (české programy), kde EPG funguje, u ostatních EPG nemám(tedy to dlouhodobé, co dávají nyní a poté, tak to vidím). Samozřejmě jsem zkoušel ladit televizor i pro jiné země, ale výsledek vždy stejný (je tedy pravda, že Španělsko jsem nezkoušel, můžu, až budu mít čas, vyzkoušet, ale moc tomu nevěřim).

Zkoušel jsem i varianty s postupným laděním jednotlivých muxů, ale ani toto nepomohlo - přiklad: nejdříve jsem naladil pouze mux2 a dal aktualizovat EPG. V tomto stavu mě EPG na osm dní pro "slovenský" mux2 chodí. Poté doladím mux3 "filmové kanály", dám aktualizovat EPG a vidím EPG jen pro tento mux. EPG pro mux2 zmizí. Jsem tedy ve stavu, že mám naladěný pouze mux2 a mux3 17 TV kanálů, ale EPG mám jen pro 10 kanálů muxu3. Pokud budu postupně přidávat kanály, nakonec zmizí i EPG pro mux3 a budu ve stavu, jako kdybych dal vyhledat všechny kanály a poté dal aktualizovat EPG. Dělá to na mě dojem, že ladění EPG je samostatná věc a je jedno, jaké mám naladěné programy. Počítal jsem s variantou, že bych dal postupně naladit programy tak, abych nepřesáhl číslo 99, poté dal aktualizovat EPG, které by bylo kompletní a zbytek kanálů bych oželel. Bohužel to takto nejde, televizor jsem "oblbnout" nedokázal. Jak jsem psal, i když mám naladěno jen 17 programů, EPG mám jen pro 10 programů. Televizor smaže EPG pro mux2 a nahradí ho muxem3.

Technik z autorizovaného servisu už mě také nenapsal, takže se smiřuji s tím, že prostě EPG k některým kanálům nepůjde. Přesto, pokud by měl někdo radu, jak to udělat, abych měl EPG třeba k muxu3, budu rád, když napíše, jak toho docílil.

Aspoň, že ten Philips hezky ukazuje, jinak bych ho vyhodil z okna :-)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku