Jump to content
Retiree

CI rozhraní a CA moduly

Recommended Posts

Nyní v popisu produktu svítí již dlouho tato věta:

UPOZORNĚNÍ pro zákazníky Kabelové televize UPC - Prodej tohoto produktu je v současné době zastaven. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého kabelového operátora.

Takže nevím, co se zde zbytečně řeší... 8)

UPC Česká republika CA Moduly již neposkytujeme, jelikož nepodporují nové prostředí Horizon

protože horizon pracuje na principu iptv a timto směrem se upc bude v budoucnu směrovat

Směrem k IPTV se může UPC ubírat pouze jako doplněk ke klasické kabelovce, to by musel někdo ve vedení být řádně na budku, aby pohřbil výhody DVB-C a DVB-T a nasadil neperspektivní IPTV.

http://www.zive.cz/bleskovky/ip-tv-kuki ... fault.aspx

citace z článku

Počátkem příštího roku bude Kuki dostupná pro všechny zájemce s internetovou přípojkou jako univerzální televizní služba a může tedy ubírat diváky i konkurenci – zejména O2 TV a UPC s jeho IP TV Horizon Go, kterou si už také může zřídit jakýkoliv zájemce, aniž by měl přípojku od daného operátora. Konkruenční boj tedy zostří.

pravě že i mediabox pracuje na tomhle principu proto zkončil prodej i pronajem CI modulů

Pronájem CA modulů neskončil - teď v pondělí jsem objednal, zítra v pátek mi ho přivezou. Jen v listopadu nebyly dočasně na skladě, teď v prosinci už zase jsou.

Nenabízejí je aktivně, ale i v novém ceníku od ledna pronájem CA modulu (CI+) stále je ... :wink:

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal
  • Praha 4

Dobrý deň

Mám TN Panasonic plazma TX42G30 , používam v ňom CA modul od UPC SK už asi 4 roky. Včera bez zjavného dôvodu prestali hrať kódované programy. Televízia v menu nepozná CA modul ( píše modul nenájdený). Viete mi poradiť kde by som mal hladať chybu ? Či v TV ( zlý CI slot) , alebo CA modul (da sa vôbec pokaziť ? ). Nemám 2 TV s CI slotom na vyskúšanie. Dik

• Starší služba
  • TV Komplet
  • Cisco
  • Trencin