Jump to content

Skutečná cena balíčku

Recommended Posts

Zdravím nyní máme od UPC interrnet Power 10, TV asi starter (STB 1x ten zakladní a 1x Hadan CV-6000) a telefon za Kredit 50 celkem platíme 800kč měsíčně což už máme hodně dlouho, proto jsem si vybral balíček KOMBI KOMFORT, ale není my dost jasná cena.

Kolik budu platit pokud budu mít balíček KOMBI KOMFORT k tomu Hadan CV-6000, Modem ED3, a telefon Kredit 50 (1.rok 1kč). Místo jednoho zakladního STB si zakoupim CA modul a chci se zeptat jestli jde zakoupit i ten modem nebo Hadan CV-6000 a počítám strávně že pokud si k tomu nechám i ten telefon vyhnu se poplatku 650kč za vyměnu modemu?

Díky z těch jejich ceníků jsem totálně mimo všude něco jinýho samý změny, kdo se v tom má vyznat.

No to je pakárna takže ten zase bude za rok za 150 a navíc - V případě výměny DVR a HD za HD PVR je účtován poplatek 302,52 Kč. Poplatek zahrnuje výměnu přijímačů, připojení nového přijímače a naladění, potvrzení převzetí původního přijímače včetně příslušenství a odvoz.

cv-6000 k novejm službám nejde, takže buď stb, hdpvr nebo ca modul...

Proč by neměl jít? Já jsem přešel z původního STANDARDu na balíček KOMBI KOMFORT a cv-7000HD jsem si bez problémů ponechal. To samé bude u cv-6000.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Kaon 700, Modem Technicolor
  • Zlín

Nevím, jak je to konkrétně u cv6000, ale za tu 7000 jsem do teď platil 150 Kč, takže se pro mne nyní nic nezměnilo (očekávám, že cena pronájmu u cv6000 zůstane po změně na balíček stejná, jako má zákazník nyní). Nehledě na to že na pronájem Kaonu je snížená cena pouze prvních 12 měsíců, pak je to taky 150 Kč. A v neposlední řadě jsem s Handanem spokojený mnohem více, než co jsem četl zkušenosti majitelů Kaonů.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Kaon 700, Modem Technicolor
  • Zlín