Jump to content

Recommended Posts

Zdravím takže novinky na Karnevalu od května.

 

Po zrušení DSF jede v některých lokalitach německy EUROSPORT a někde CCTV9 a od května to bude všude převedene na CCTV9 a tam,kde není STV2 bude po dobu MS v Hokeji.

 

Po zrušení RTL II jede ARTE a od května FILM +

Link to post
Share on other sites

Hm, zřejmě si Karneval ty Číňany vymluvit nedá. Na jedné straně se nás zeptá, jestli chceme Film+ nebo History, ale CCTV-9 tam nacpe bez ptaní. Pak tvrdí, že nemá žádné volné pozice.

Já bych mnohem raději než čínský zpravodajský kanál uvítal natrvalo STV 2, nebo tam dal History. A co ČT24 nebo Extreme Sport, které nám na Promo kanále taktéž slibují od května? O těch informace nemáš?

 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komplet
 • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Kralupy nad Vltavou
Link to post
Share on other sites

No co se týče STV 2 to máme v zakaldni nabidce karnevalu .A podle mě jakmile zahají vysílaní ČT24 tak to hodi misto činanu.A o klubech a Extreme Sports info zatim nemám. Uvidime co nám zmizí a místo čeho to tam zařadí mohli by místo BBC world ,TV5,atd.... jenže to neudělaji protože cizinci si to kupuji kvůli těmto programum :D

Link to post
Share on other sites

Právě, že STV 2 v některých nabídkách vůbec není, např. pro Prahu a okolí. Ani v základní, ani v rozšířené. O tom, že by zařadili CCTV-9 a pak to nahradili ČT24, to se mi moc nezdá, protože ČT24 začíná vysílat už v pondělí, takže nač tam ty Číňany vůbec házet... Pokud jde o BBC World, tak to bych byl velice nerad, o tenhle kanál bych opravdu nerad přišel. Taky mi není moc jasné, proč ukončili vysílání lokálních infokanálů a teď je tam už přes měsíc jen černá obrazovka.

 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komplet
 • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Kralupy nad Vltavou
Link to post
Share on other sites
Teda reknu vam, nic moc. Uz je to jako na UPC Directu. Za to mame platit?

No problém je v tom, že některé programy přebírá Karneval právě od UPC a National Geographic je bohužel mezi nima. Takže dokud to nespraví na UPC, tak se asi budeme cvičit v maďarštině.

 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komplet
 • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Kralupy nad Vltavou
Link to post
Share on other sites

Povětšinou jsem se Karnevalu zastával - zejména v sekci o internetu, ale co se týče televizní nabídky, tak jsem docela rozčarován. Uvědomil jsem si například včera, když všude možně vysílali hokej s Německou a na SAT 1 běžela Liga Mistrů - hm, Sat 1 svého času na Karnevalu býval, teď bohužel! RTL2 pryč, to oželím, ale vzali i DSF kde se dalo občas na něco koukat! Místo MusicBoxu nacpali úžasný kanál, kde dokolečka běží trailery k českým filmům, navíc filmům nevalné úrovně.

Je mi jasné, že každý můžeme mít jiný vkus, ale zařazení nějakých paprik a čínských zpráv a art televizí v němčině rozhodně nemůže vyvážit ztráty programů, které jsem vyjmenoval. Ani nevím, kolik za Komplet měsíčně platím, ale určitě to bude kolem pětistovky - a začínám mít pocit, že je to až moc za to, co mi Karneval poskytuje!!!

Link to post
Share on other sites

naprosto s tebou souhlasim, take jsem si nedavno stezoval na svevolne ruseni ruznych stanic a nahrazovani "novymi", jak se Karneval neustale vytahuje! Z nemeckych stanic mi zustal akorat verejnopravni ARD, zmizel veskery nemecky sport, DSF + RTL formule + fotbal, docela dobre sitcomy, filmy a serialy - RTL a SAT1, PRO7 uz davno a ke vsemu nemel Karneval ani tu slusnost zakazniky predem informovat. Je to ostuda a tezi jen ze sveho monopolu v danych oblastech. Ted nas zaplavi "skvelymi novymi" kanaly s podradnou kvalitou typu Paprika, Romantica a nakonec se muzeme jeste podivat na pry nas velice zajimavy cinsky zpravodajsky kanal. Nemyslite, ze nam staci 4 zpravodajske kanaly z 25 programu? Tohle uz bude 5.!!!! (TA3, CNN, BBC, CT24, 24.cz ani nepocitam). K tomu dejte jeste 5 hudebnich a 4 detske + verejnopravni, STV, Rusaky, Polaky a Francouze a je logicke, ze si pak vsichni zaplati HBO, aby se ta televize vubec dala zapnout. To ji radeji zahodim!

Link to post
Share on other sites

A jaký programy by podle tebe měli být ve tvé nabídce. Docela by mě to zajímalo.

Na Romantiku taky nekoukám, ale třeba na TV Papriku jo a celkem mě to i baví. :oops:

 

Tak se ukaž anonyme 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...