Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Martas1498650229

Řešení pro šíření signálu DVB-C pres LAN ?

Recommended Posts

Zdravím,

sháním nějaké řešení pro šíření nebo transfer signálu UPC televize do LAN. Nemá někdo nějaké zařízení nebo nezná nějaké, které by to umělo? u klasického DVB-T bych věděl a uměl signál tlačit do LAN, ale u UPC televize si tim nejsem jistý.. Nemá někdo nějaké tipy? Budu vděčný ;)

Sdílet toto téma

Vím vtip je v tom, že jsem i dost možná našel kartu do PCčka, s kterou by to šlo (asi) i se slotem na kartu, jen se obávám, že UPC by mi asi nedalo těch karet víc, protože v případě broadcastu do lanu mužu vysilat z jedne karty jeden mux... Spíš mi šlo o to jestli někdo nezná nějakou alternativu, nebo nějaký kousek již existujícího HW, který by to uměl... Ideálně něco jako AVerMedia HD HomeFree Duet nebo Combo

Sdílet toto téma

Že by jen rozdíl v tuneru :shock: a to, že bude potřebovat hodně modulů s kartama aby to všechno odkódoval :D

Jasně, u dvb-t mi to takhle chodi, od Cčka nemam zatim karty.. a dalsi neprijemna vec je ze pokud seznam co jsem videl je aktualni tak upc vysila na mnohem vic delenych muxech .. a to i ty zakladni kanaly.. o "balickach" nemluve

Sdílet toto téma

Tak to se připrav na 1GbE abys to mohl dál posílat. Jinak jedním modulem dekóduješ spolehlivě 3-4 programy ... . I ten CV6000 to při nahrávání 4 programů nahraje zakódované a teprne následně odkóduvává.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

A kolik těch programů chceš streamovat?

Všech 110?

Zatím vysílají 17 streamů takže minimálně 8 velkých PC a v každém 4-5 PCI DVBC karet Jak psal Standa - " .. jedním modulem dekóduješ spolehlivě 3-4 programy, z toho vyplývá použití cca 25 modulů. (I ten CV6000 to při nahrávání 4 programů nahraje zakódované a teprne následně odkóduvává.)"

Jó pořizovat si HS pro IP není levné. (profi řešení http://www.teleste.com/ProductDocument/ ... odules.pdf)

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

Jasně no, bohužel kdyby navídka IP TV nějaká byla dostupná v mojí lokalitě tak neřeknu, ale holt není no... Jako rozhodně nechci streamovat všechno, ale když snažím se zjistit jestli není nějaký pokud možno co nejmenší zařízení, který by mi to umožňovalo.. na dvb-t mi stačí uplně pidi case dve tv karty s nějakým rozumných chipsetem a je to.. mám odzkoušeno že mi to odstremuje v pohodě 1,6Ghz atom s 2gm ramek po 100Mbit... pravda.. neni to full hd... ale pred tima 2 - 3 rokama to stacilo.. a jelikoz nabidka nanalu upc je plnejsi tak jsem zvazoval neco na ten zpusob...

Sdílet toto téma

Tak multimediální centrum s výstupem na IP a přepínat nějak vzdáleně, jinak to asi nepůjde

Mno to mě právě zajímalo jestli už neni něco dostupnýho abych si to nemusel stavět... Jako to je taky řešení ale moc se mi do toho nechce..

A pro kolik PC to ma byt ?

Tak 2-4 ...

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku