Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
zakp

Cisco EPC3208->Edimax nMAX BR-6574N->macbook air 802.11n

Recommended Posts

UPC->60Mb->Cisco EPC3208->1Gb->Edimax nMAX BR-6574N->300Mb-> macbook air 802.11n

Dobry den,

na stare konfiguraci se starym UPC modemem a tarifem 25/1,5Mb jsem tyto hodnoty dosahoval. Ode dneska mam novy modem a tarif 60/6Mb.

Nameril jsem stare ne-li nizsi hodnoty rychlosti, cili si rikam, bud to jeste neaktivovali nebo neco nefunguje jak ma.

- dosahuje nekdo 50-60Mb pri downloadu pokud jede pres 802.11n?

- dosahuje nekdo 60Mb pri downloadu pokud je pripojen RJ45 kabelem primo do modemu?

- jak se dozvim, ze mi to aktivovali a mel bych tudiz jet vyssi rychlosti?

PS. restart modemu jsem veder delal 2x, routeru taky, pripojeni kabelem jsem jeste nezkousel - jde mi zatim o to, jestli nekdo teoreticky tech rychlosti pres wifi dosahuje.

diky

Pavel

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Sice ne přesně 60, ale myslím, že 58 taky stačí:

1728337426.png

Router: D-LINK DIR-615

PC: HP ProBook 6450b - Broadcom BCM43224AG 802.11a/b/g/draft-n Wireless Network Adapter

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mám podobný problém, když mám PC, připojené kabelem k modemu (EPC 3208) je rychlost slušná, ale ve chvíli, kdy připojím PC přes router D-link DIR-600 rychlost spadne ani né na pětinu a na modemu se oranžově rozbliká kontrolka "LINK". Nemohl by mi prosím někdo poradit jak odstranit tuto závadu? Předem děkuji a omlouvám se pokud to tu už někde padlo. :)

Sdílet toto téma

Už se to tady několikrát řešilo - pokud ti svítí oranžová kontrolka, znamená to, že router je pouze 100Mbitový. Doporučuji zakoupit nějaký gigabitový router. Já jsem například velice spokojený s routerem TP-LINK TL-WR1043ND.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

tiež som mal problém s ržchlosťou so zapojením routerom.. v inom vlákne som sa dočítal, že stačí v ňom vypnúť QoS.. u mňa to zafungovalo :)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku