Jump to content

Změna balíčku a snížení ceny

Recommended Posts

Ahoj,

momentálně platím za služby UPC 600Kč. Za 10M internet 300Kč + kabelová televize Starter 300Kč. V té kabelovce mám i balíčky Music, News a Darwin. Chtěl bych ten balíček Darwin změnit na Sport. Koukal jsem na jejich web a dívám se, že cena za Starter + jakýkoliv balíček je 150Kč. Starter+Sport by mi úplně stačilo. Platí ta cena i pro stávající zákazníky a bude nějaký problém s přehozením balíčku? Díky

Tak jsem zkusil tenhle mail:

Dobrý den,

již několik let využívám Vašich služeb. Momentálně TV Starter (+Darwin)+Fiber 10 za 600Kč. Chci se zeptat jestli je možné přidat do TV balíček Sport abych ale stále platil stávajících 300Kč. Balíčky Music a News bych oželel. Můžete mi tedy nabídnout kombinaci Starter+Darwin+Sport za 300Kč? Pokud ano, změnu proveďte. S internetem za 300Kč jsem spokojen. Děkuji

Bylo mi odpovězeno:

Tímto Vás chceme informovat, že aktuálně využíváte tyto služby:

-zvýhodněný balíček služeb DTV Starter + internet Fiber Power 10 za 599,-Kč měsíčně

-programový balíček News za 1,-Kč měsíčně

-programový balíček Darwin jako bonus zdarma

Ke stávajícím službám můžete využívat programový balíček Sport za 120,-Kč měsíčně.

S takovou asi neuspěji. Zítra tam teda zkusím zavolat a požádám o zrušení TV...Uvidíme jestli něco přihodí :) . Volat na 241 005 100?