Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
inko1

Wifi router Asus RT N12

Recommended Posts

Zdravím,- Chci si pořídit Wifi router k modemu Scien.Atl.EPC2203, /panelák/3p.byt. PC mám kablem (Easy) ,wifi bude pro notebook.Každý mi doporučoval jinou značku,tak jsem si vybral Asus RT N10.Ten ale momentálně není k dispozici a spěchám,tak bude RT N12.Doufám,že jsem nevybral špatně, - prosím ale o pro mě zásadní informaci:

Je komunikace s tímto RT N12 i v češtině ? Pokud není,tak poraďte nějaký vhodný router i s češtinou. Děkuji!

Sdílet toto téma

Ja nerikam ze Asus neni spatna znacka, ale bohuzel jak ukazuje zkusenost zdejsich uzivatelu, tak si nerozumi s nekterymy modemy od UPC, proto ho radeji v tomo pripade nebrat.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Tiez mam modem EPC2203 a pouzivam k nemu router Asus RT N10+ uz 2 roky a slape bez problemov.Ma cestinu a mozem len doporucit.

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul,Samsung TV,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

Jelikož spěchám,abych mohl honem otestovat zakoupený notebook,vzal jsem co bylo k dispozici.V prodejně měli nějaký Zyxel a Asus. Vzal jsem Asus RT N12, je tam i čeština.Doufám,že to bude vpoho.

Děkuji všem za názory a rady.

Sdílet toto téma

Ale s FW od Olega. :)

Taky jsem ho dlouhou dobu měl. Perfektní možnosti nastavení...

Také jsem v něm Olega měl, ale nacpi do něj Kečupa a budeš možná "sírat", to je nastavení...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ahoj mám router asus RT-N10E a nevím jak mám na něm vypnout hotelový mód,nevím jestli to vůbec jde.Poradí mi někdo.Dík

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku