Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Slid

CV-5000 problem + zmena zarizeni

Recommended Posts

Ahoj,

chtle bych poradit, mam smlouvu u UPC tv+internet cca 5let a za posledni 4mesice se mi casto stava, ze se zacne kostickovat obraz, po vypnuti zapnuti setoboxu Handan CV-5000 CiNX od UPC je problem vyresen, casto zmizi i zvuk.Neni to vzdy, ale tak 2x v tydnu ano. Zkousel jsem i jiny scart kabel, ale problem byl stejny, ale zatim jsem to nijak neresil. Az ted, kdyz sem si koupil novou televizy LCD.Tak bych to chtel nejak vyresit hromadne :D jen nevim co je nejlepsi varianta.

1. Zda reklamovat setobox, myslim si ze je to vnem, delalo to jak na stare TV tak na nove s novym kabelem scart.

2. Zda nepozadat o vymenu setoboxu, za nejaky novejsi typ ktery ma uz hdmi vystup, nejde mi o nahravani na hdd, atd.

3. Moje TV ma v sobe slot Common Interface, tak zda se nevydat timto smerem.

Mozna jsou to hloupe dotazy, ale nejak se v tom moc neorientuji, proto by mne zajimalo jakym nejvhodnejsim smerem se vydat. UPC obchodnikum moc neverim, protoze, sam jsem byl nekolikrat oblbovan, at zrusim smlouvu uzavru ji znova, ze budu mit levnejsi poplatky mesicni, ale ze ta cena byla jen na 6mesicu nebo a pak zase za stejnou cenu, popripade vyssi to uz nerekli. :roll:

Dekuji za radu.

David

Sdílet toto téma

Dobrý den,

na Vašem místě bych určitě uvažoval o možnosti číslo 3 :)

Pokud má tedy televize DVB-C tuner, zavolal bych na UPC a požádal o výměnu STB za CA modul.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Diky za rady.

Co se tyce kabelu, v baraku mame centralni rozvod do jednotlivych bytu kde je zasuvka TV / internet. Kabel zasuvka a ten setobox jsem menil jako prvni, zkousel kontakt, hybal nic se nedelo.

TV ma DVB-C cili zkusim pozadat o vymenu za CA modul.

Jeste otazka, lze pouzit treba jine zarizeni od UPC, kde se pripoji vlozi moje karta a funguje? Nebo se musi neco parovat, registrovat atd. Znamy ma jedno nevyuzite zarizeni bez karty, je to uz novejsi model s hdd, tak bych ho ozkousel, treba tyden, zda se neco opet projevi.

Sdílet toto téma

Tvoje dekodovaci karta ti jinym zarizenim nepojede, protoze s nim neni sparovana, ale ten STB od znameho klidne odzkouset muzes, nekodovane kanaly pojedou a s tvoji kartou mozna pojedou i slovaci, protoze u toho muxu neni zapnute parovani.

Edit: tak se opravim, parovani uz je zapnute i u slovaku, takze pojedou jen nekodovane kanaly.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku