Jump to content
Sign in to follow this  
Pavel m

Špatná zkušenost s techniky

Recommended Posts

Máte taky takovou zkušenost s technickou podporu.Technik nějaký Slovenský občas .Vůbec mu není pomalu rozumět ,proč UPC zaměstnává?Nešlo mě Wifi ,vůbec to nepochopil co po něm chci.Nakonec to třikrát resetoval na dálku .Pak chtěl ,aby udělal reset na cihle vedle vypínače je dírka na reset modemu .Nějak to nevystihl ,nemůžu najít tu dírku. A po pul hodině to začalo fungovat. Zavada byla ,nesvítala  kontrolka na cihle a nešla Wifi sít,chvíli šla a pak vypadla. Internet fungoval.Měl jste někdo stejný problém?

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Kaon 900 ,CA modul, CBN CH7465LG
  • Most

ad. zaměstnávání lidí ze Slovenska.

Před pár lety došlo ke spojení UPC ČR a UPC SR pod jeden subjekt, jedno vedení atd. A jak už tomu při fůzích, splynutí nebo sloučení společností bývá, tak mimo jiné zaměstnanci začnou obsluhovat klienty obou původních společností. A i bez toho je vcelku běžné, že společnosti zaměstnávají zahraniční pracovníky buď přímo "doma" nebo externě za hranicemi. Když jdu do Mostěcké nemocnice, tak velká část doktorů je z bývalé SSSR, balkánu nebo Arabové. Sestřičky ve větší míře z bývalé SSSR či ze Slovenska. V Praze v Supermarketu větší část pokladních je zase bývalá SSSR nebo ze Sloveska. Inu, globalizace a nedostatek pracovních sil v ČR. Zkuste si někdy volat na podporu serverů Dellu nebo na Oracle - s velkou pravděpodobností si budete telefonovat s někým z Indie.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Asi hodinu nefungovalo připojeni na WiFi na cihle. Nesvít ani kontrola na cihle,chvíli to šlo a pak vypadavalo. 

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Most

Tak já nevím, jak která "cihla", ale na té mé je tlačítko (nikoliv dírka, ale spíše malý vystouplý kolík nebo hrbolek) pro reset modemu na druhé straně přístroje od vypínače, vedle ethernetových zdířek. Viz obrázek - na obrázku je označen jako číslo "3", vypínač je číslo "10". Je ale možné, že je víc typů "cihel - HD DVR Mediaboxů.
image.thumb.png.d8464ed999875444861cb34f9514a344.png

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Taky jsem se již setkal, na podpoře produktů HP či Sony. Nedělá mi to, ale větší potíže. 🙂 Důležité je, že se problém vyřešil... 

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

Tak hlavne, jaky je duvod kvuli nefunkcnimu Wifi - na jehoz funkcnost, jak je notoricky znamo, ma v 99,9% pripadu vliv predevsim konkretni fyzicke prostredi, ve kterem je zarizeni provozovano - volat na UPC, kdyz je z uvedeneho nad slunce jasnejsi, ze ze strany UPC s tim nikdo nic udelat nemuze?!

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

před 19 minutami, Katoda napsal:

Tak já nevím, jak která "cihla", ale na té mé je tlačítko (nikoliv dírka, ale spíše malý vystouplý kolík nebo hrbolek) pro reset modemu na druhé straně přístroje od vypínače, vedle ethernetových zdířek. Viz obrázek - na obrázku je označen jako číslo "3", vypínač je číslo "10". Je ale možné, že je víc typů "cihel - HD DVR Mediaboxů.
image.thumb.png.d8464ed999875444861cb34f9514a344.png

Přesně technik asi cihlu vůbec neviděl. 

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Most

Tak jsem to nakonec vyřešil výměnou zařízení.Vzal jsem si Compal  a Kaon 900.Všechno najednou funguje.A proč nejsou schopni opravit logo stanice Animal Planet HD na cihle logo slona na Kaonu 900 jenom nápis ten starý .

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Most