Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
remaxik

HD PVR box problemy se signalem

Recommended Posts

Dobry den, driv jsem mival v obyvaku ten stary stribrny set top box, ten ted poputoval do loznice a v obyvaku vyuzivam ten HD, ale velice casto se mi stava, ze mi vypadava signal, ovladac opravdu spatne nekdy reaguje na povely, stane se mi ze kdyz prepinam kanaly tak nahore v rozku uz vidim napis pozadovaneho kanalu, pritom obraz porad zustava na puvodnim. Nevite cim by to mohlo byt zpusobeno?? Myslite ze je ten HD box spatny? Baterky v ovladaci jsem zkousel vymenit.

diky za tipy

Sdílet toto téma

remaxik> Dobry den, jsi tu poprve? Abych se zachoval asertivne, reknu jen - zkus se porozhlednout po tomto foru. Jiste se rychle doctes jak o Kaonu, tak o jeho DO a vsech problemech s tim spojenych. Mrzi me, ze odpovidam v duchu YABAKA, ale to fakt nejde...

ANO - HD box je spatny. Reklamuj, reklamuj, reklamuj,...

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku