Přejít na obsah
Preytak

Nekoukatelny obraz

Recommended Posts

Zdravim

Mam problem,je tomu tri dny co jsme si do nove pronajateho bytu poridili balicek internet 60mb\s+80 programu digitalni televize (bez HD STB)Jsme pocetna rodina tudiz sme obednali STB 2x technik prisel zapojil zarizeni(vsechna cest jak vedl kabely) ukazal nam jak se s pristrojem pracuje a odesel.Ukazka vsak probehla na strsim televizoru kde je obraz perfektni,po zapnuti druheho rok stareho LCD televizoru samsung nastal sok!Obraz jak z analogu pruhy pres obrazovku jak na vezenskym munduru a navic pri zeslabeni hlasitosti STBoxu a zesileni televize tahly monotonni zvuk.nevim co mam delat prosim zda se nekdo setkal s podobnym problemem prosim o radu.

 

predem Dekuji

Sdílet toto téma


Link to post

Zřejmě typická zemní smyčka (rozdílné potenciály mezi uzemněním kabelového rozvodu a svět. sítě - mezi stíněním kabelu a zemnícím kolíkem sítě tečou vyrovnávací proudy, odtud ten brum ve zvuku). Do anténního přívodu (kamkoli) je třeba vložit tzv. galvanický oddělovač. Jsou ke koupi v různých cenách a jak s IEC konktory, tak i s F konektory (je možno dokoupi i redukce IEC na F)

  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma


Link to post

1) v krabici od boxu by měl být krátký bílý koax, pokud není, použij jiný a propoj anténní výstup boxu s anténním vstupem TV.

 

2) pokud tohle nepomůže, zavolej na UPC, do odvou týdnů od instalace se to bere jako reklamace a GO ti dodá technik zdarma.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×