Přejít na obsah
berkas1

UPC KOMFORT + a rychlost routeru

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám internet komfort + a router Asus wl-520gc s nejnovějším firmwarem od dd-wrt.

Jenže mám problém s jeho propustností - internet přes něj není rychlejší než cca 40Mbps (stahuji tedy cca 4-5MB/s). Když ale pc napojím přímo tak stahování jede rychlostí až 14MB/s.

Přenos souborů v rámci místní sítě jede na plnou rychlost routeru (11-12MB/s), takže předpokládám správně, že router nemá tak velkou propustnost internetu a nezbývá mi nic jiného než koupit nový????

díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zcela totožný problém se stejným routrem jsem řešil dva měsíce. Nepomohlo nic - je to stařeček, taková propustnost tam zřejmě není. Stejně jako před třemi lety, kdy jsem toto řešil s routrem SMC jsem to teď vyřešil koupí nového routeru a to ASUS RT-N12B1 - za ty peníze dokonalá volba. Funguje to perfektně. S Nkovou síťovkou dosahuji plné rychlosti (Komfort 60) nejen přes lan ale i přes wifi, nemluvě o množství nových funkcí co má k dispozici.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníHD DVR Mediabox, HD Mediabox, CA moduly

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...