Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
CableG

Kvalita podle Handanu, Kaonu a UPC

Recommended Posts

Když tak vzpomínám, tak nepamatuju settopbox od UPC, který by neměl problémy - aktuálně mě trápí zasekávání kanálů na Handanu 7000 a věčná sada náhodných problémů na Kaonu.

Když vedle toho postavím televizi od Samsungu s kartou v CI slotu, tak je to jak nebe a dudy - žádné problémy, nic se neseká, EPG ok (tedy pokud ho nezmastí UPC), když to zapnu, tak to funguje tak, jak má.

S ohledem na to, jak UPC válčí na své vlastní síti se svými vlastními přijímači jsou buď programátoři najatí Samsungem neskutečně geniální a nebo Handan/Kaon partička neskutečných patlalů - já teda sázím na druhou variantu.

Asi s tím nic neudělám, ale jen bych se chtěl zeptat - ZA CO? Vždyť já za ty krámy platím, tak by snad mohly fungovat, nebo ne?

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

Jenže oni to do cajku nedají. STB se budou nadále "porouchat", lidé si nadále budou volat techniky a UPC nadále z toho bude rejžovat prachy. Je to začarovaný kruh, ve kterém hrají faktor peníze. Vydělávat ano, ale tohle mi přijde už nechutné.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
uz aby ten spolek zlodeju zkrachoval - je to nejvetsi zlodejska organizace legane pusobici u nas - hlavne tu jejich klamavou reklamu by patricne organy mely zakazat a upc naparit peknou pokutu

To jsem si myslel ,že opět přejdu k UPC .Už 3 roky mám Skylink ,ale nějak se zhoršuje obraz.Tak nevím ,platil stejně jako u Skylinku a mít víc kanálu ??Ale když čtu ty problémy ,tak asi né!To na satelity ,neznám .Teď platím internet 25 za 389 Kč +Skylink 494 kč.

Sdílet toto téma

Noooo... digitální TV v pohodě moc není - třeba EPG je v troskách snad už měsíc. Ale je fakt, že 90% problémů jde na vrub Kaonu a Handanu, to asi jo.

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Samotný internet a digit. TV od UPC fungují v podstatě skvěle. Problém je v STBoxech a komunikaci.

Ten internet od UPC mám už 8 let ten funguje dobře.Ale měj jsem UPC digit.Tv a tam byly problémy asi 2 roky.Nový sousedé to věčně rozebíraly ,tak jsem to musel odhlásit.Je zajímavý ,i když to bylo rozebraný tak net šel pořád.Za 3 měsíce mě končí akce na net ,tak asi možná vezmu tu TV digi.Hlavně nechci vidět tu hlášnu není signál.Ještě pořád říkají máte špatný kabel???Hlavně nechci mít problémy typu není signál atd.To neznám ze Skylinku.Jinak moc děkuji za odpovědi.

Sdílet toto téma

Noooo... digitální TV v pohodě moc není - třeba EPG je v troskách snad už měsíc. Ale je fakt, že 90% problémů jde na vrub Kaonu a Handanu, to asi jo.

EPG se "rozbylo" minulý týden ve čtvrtek a dneska koukám, že už je i diakritika ...

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku