Přejít na obsah
pecca7369

LG 42PJ650 a CA modul..problem..problem a zase problem

Recommended Posts

Kouupil jsem CA modul CONAX coz mi doporucili i na UPC a po precteni tun diskuznich for jsem se pokusil naladit ale i po prepnuti TV na finsko naladim sice 111 programu ale jde jen prvnich 13 a pak mi to pise "neni pristup" (no access) a porad okno s napisem zmizi a objevuje se porad do kola a TV nereaguje na jina tlacitka..

Sdílet toto téma

Nech tv zapnutou a musis chvily pockat nez se CA modul sparuje s kartou, do hodiny by mel dorazit signal pro sparovani a pak by to melo nabehnout, pokud ne tak zavolat na UPC a nechat si poslat obnovovaci signal - tzv. refresh.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

LG je úplná tragédia... Kiež by som im ho mohol obachnút o hlavu... (32LV5500...) Na nastevní krajiny na Slovensko nefunguje DVR, iba na Čechy... Tam zas nie sú názvy kanálov... No proste....

Sdílet toto téma

Veľmi rád Ivo, a ďakujem za pomoc...

Ale ako vidis na obrazku, Finsko v ponuke nemam...

Vsetko sa pokazilo vcera pri aktualizacii na novy firmware.. Nazvy kanalov zmizli...

15300715731bd4834dd7f9d6abee6d76edf41d6f.jpg

Ja ten televizor tak nenavidim !!

KLeby sa aspon niekde dali stiahnut starsie firmware...

Sdílet toto téma

Návštěvník

To:Ayax,

mám LG 42LV5500 + CA modul (UPC Slovensko), firmware: 05.xx.xx.xx.

DVB-C kompletne funguje s nastavením Slovensko, problem je pri nahrávaní z TV (funkcia PVR) - zatiaľ je potrebné nastaviť Česko...., ladenie a názvy programov OK...

Sdílet toto téma

Vďaka King. Už som na to prišiel. Ten firmware je proste bugovy. Po niekolkych nastaveniach Ceska sa to nakoniec podarilo. Bud nenaslo vsetky kanaly, alebo potom ich nazvy alebo neslo EPG pri nastaveni Ceksa. Na piatykrat to uz nastavilo. 15.2. maju zasa preladovat stanice a pridavat nove. tak sa tesim opatovne na ten horror.

:diky

Sdílet toto téma

Uplne zle, cele zle... UPC zase zaradilo dalsie programy a uz hodiny bojujem o ich nazvy a EPG... Cesko... alebo Uzbekistan, je to jedno... Ma niekto napad? Napriklad, vydrbat TV z okna? alebo strcit CA modul nejakemu debilovi za priehradkou v UPC do ucha, nech zisti, kde je poblem?

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku