Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Taky si myslím,že to byla hodinovka.A můj názor proč?Udělal ze sebe samozvanýho ředitele celýho UPC a přerostlo mu to přes hlavu

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

V článku už je i vyjádření p. Maliny:

"Dnes jsem po čtrnácti letech ukončil pracovní poměr v UPC. Odmítl jsem pomalou "smrt", tj. organizační změny a dva měsíce výpovědní lhůty a zvolil "smrt" okamžitou, s níž jsou spojeny i méně příjemné věci jako vrácení mobilu, uzavření počítače, atd. A také, jak jsem zjistil, nepříliš štastně formulované sdělení paní Chlandové. Ale budiž. Čtrnáct let je více než dlouhá doba a UPC stálo za to. Odcházím v dobrém (reference od GŘ budou pozitivní) a vám všem děkuji za spolupráci a trpělivost. A za milou společnost. Myslím, že se budeme v budoucnu potkávat i nadále."

Zajímavé. Jsem zvědav, co příjde za exota. Na Malinu si člověk už po tak dlouhé době zvykl. Přišel mi v pohodě. Snad se UPC bude konečně snažit a něco s tou TV nabídkou udělá a nezůstane to jen u výměny křesel.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Tak si myslim,ze vymena na postu TM nebude mit vliv na rozsirovani tv nabidky.Prece tiskovy mluvci nerozhoduje o tom,co se prida a co neprida.Spis by me zajimalo,jestli se prichodem novehoTM zlepsi PR a celkova komunikace anebo to pude jeste vic do haje

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
zvolil "smrt" okamžitou, s níž jsou spojeny i méně příjemné věci ... A také, jak jsem zjistil, nepříliš štastně formulované sdělení paní Chlandové. Ale budiž.

Jinými slovy top management upc stojí za ho*** a potřebovali by po tlamě jeden jako druhej. Takový kre***ny aby člověk pohledal, hnusný jednání při rozvazování pracovního poměru ve vyšších sférách je zcela běžná praxe...

Sdílet toto téma

Tak co si budeme povídat, nějaká změna už potřeba byla. A je pravdou, že zejména v oblasti PR a komunikace na veřejnost vůbec měla UPC obrovské nedostatky. To bylo nejednou kritizováno nejednou i zde, na tomto diskuzním fóru. Teď jde o to, jestli ta změna co přijde bude změnou k lepšímu.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Ja zadnou velkou zmenu necekam, to by se musel zmenit cely system,

kdyz je nejaky problem ci zmena, tak se zprava v tisku objevi celkem rychle, horsi to uz ale je s vyrozumnenim samotnych zakazniku, ti pokud nectou, tisk, zpravodajske servery, nebo tohle forum, tak se nedozvi nic

a pritom by stacilo rozeslat treba hromadny email,

zacinam premyslet k cemu vlastne UPC tu mailovou schranku poskytuje.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Mailovou schránku UPC poskytuje, ale hodně lidí vč. mě ji nikdy nepoužilo a nepoužije a radši si nechá mail třeba na Seznamu. Myslím že cesta vede přes UPC Express, který má naprosto každý klient a tam není problém změny uvádět. Klidně ve spodní liště jako na ČT24. Nebo při nějaké očekávané změně, jako bylo třeba omezení analogu, se to dá klidně dopsat k faktuře, která všem chodí taky.

Sdílet toto téma

Ja zadnou velkou zmenu necekam, to by se musel zmenit cely system,

kdyz je nejaky problem ci zmena, tak se zprava v tisku objevi celkem rychle, horsi to uz ale je s vyrozumnenim samotnych zakazniku, ti pokud nectou, tisk, zpravodajske servery, nebo tohle forum, tak se nedozvi nic

a pritom by stacilo rozeslat treba hromadny email,

zacinam premyslet k cemu vlastne UPC tu mailovou schranku poskytuje.

SOUHLASÍM!!!

Sdílet toto téma

Mailovou schránku UPC poskytuje, ale hodně lidí vč. mě ji nikdy nepoužilo a nepoužije a radši si nechá mail třeba na Seznamu. Myslím že cesta vede přes UPC Express, který má naprosto každý klient a tam není problém změny uvádět. Klidně ve spodní liště jako na ČT24. Nebo při nějaké očekávané změně, jako bylo třeba omezení analogu, se to dá klidně dopsat k faktuře, která všem chodí taky.

V mém případě to neplatí. Jednou na mě vydyndal operátor z call centra mojí emailovou adresu a od té chvíle mi chodí výhradně vypráskané nabídky na UPC telefon a tipy na tv programy. Že jsem rok platil Fiber 30 bez upozornění, že už tarif neexistuje raději neřeším.

Sdílet toto téma

A jede tam už prosincový vydání nebo po odchodu Maliny není nikdo,kdo by nový vydání natočil a je tam stále listopadový díl?

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Zatím vždy, když šel do vysílání nový díl, tal byl v zápětí dán i na YouTubu. Tam je však zatím jako poslední stále jen díl listopadový. Takže prosincový díl zřejmě natočen nebyl. A Malina neodcházel 1.12., ale k 25.11.2011.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku