Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Hory

UPC kvalita aktualne

Recommended Posts

Dnes poprve za dlouhou radu let mam zkusenost pozitivni ze strany UPC. :-) Toto forum slouzi jak to ja chapu jednak ke sdileni zkusenosti a jednak i ke kritice sluzeb UPC, takze dnes jsem ziskal k narozeninam :-) 30 dni FIlmbox HD, Family, Extra. Malickost, ale potesi, konecne se nekdo chova jako clovek.

Nejsem uplne spokojeny zakaznik UPC, ale myslim, ze prevazuji klady. Pokusim se shrnout:

Klady: kvalitni Internet pripojeni (bez konkurence CR), letos ocividne kvalitnejsi signal TV kanalu

Zapory: nekvalitni KAON HD, nepruzna a neerudovana zakazniznicka linka

Osobne bych se priklonil ke zkvalitneni datoveho toku TV kanalu a mozna i nejaky HD kanal navic by potesil taky.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám

Sdílet toto téma

předražené TV? Žert nebo legrace?

Televize starter + relax = 150,- Kč

Na tom nic předraženého nevidím ;)

Internet 10Mb/s = 300,- Kč

Pro mě to stačilo, jenže jsem tam měl částku ještě za HD PVR Box, tj 150,- Kč, měl jsem všechny služby od UPC, co jsem potřeboval za 600,- Kč a nemohu si stěžovat, teď jsem sice přesedlal na Kombi Komfort+, za rychlejším internetem, ale tu rozšířenější nabídku Tv nevyužiji, jelikož stejně stahuju.

Na TV většinou, že jo, Nova HD, Prima, ČT1 a dětský programy ;) jinak nic

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

já si myslím,že to je málo.

Pro srovnání kabelovka-UPC(110 stanic/13hd) 1310/měs(bez hd boxu)

- Rio media(133/14hd stanic) 1689kč/měs

- Netbox(112/10hd) 1635kč/měs

- Moravianet)113/30hd) 1600/měs

satelit -Skylink(78/19hd) 1100/kč

-T-mobile(78/19hd) 1199/kč

Samozřejmě u balíčkových akcí se dostaneš na nižší cenu

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

To: JirkaP

Nevim, jestli jsem byl vyvoleny anebo se to stane pravidlem. Zkratka 30 dni ty tri Filmboxy. Nejaky cas jsem mel Filmbox HD a kochal se nativnim HD u filmu, tak ted porovnam jestli je od te doby nejaky pokrok. Zda se me, ze tam toci dokola ty samy filmy. V te dobe tak rok mozna vice zpet se me ten obraz zdal lepsi i nez u HBO HD.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám

Sdílet toto téma

co sem pletes internet - tady je to o tv - plna mesicni platba 1 108 kc + 150 kc prijimac - to se ti zda malo penez ? - :roll: - nekde ses asi bouchnul do hlavy ne ?

http://www.upc.cz/televize/

Starter + balíček, na co ti je třeba Supreme? :P využiješ aktivně těch 100 kanálů ?

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

já si myslím,že to je málo.

Pro srovnání kabelovka-UPC(110 stanic/13hd) 1310/měs(bez hd boxu)

- Rio media(133/14hd stanic) 1689kč/měs

- Netbox(112/10hd) 1635kč/měs

- Moravianet)113/30hd) 1600/měs

satelit -Skylink(78/19hd) 1100/kč

-T-mobile(78/19hd) 1199/kč

Samozřejmě u balíčkových akcí se dostaneš na nižší cenu

A ještě si lze u UPC připojit až 4 televize a platí se pořád stejná měsíční cena.

Sdílet toto téma

Za čtyři televize se měsíčně platí více nejméně o 270,-Kč (3x SD Handan) 8)

Není pravda :D Zapůjčené můžete mít max. 2 STB do pronájmu. Další zařízení si musí klient zakoupit.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

ciste a jednoduse - upc je zlodejska firma ktera pouziva klamavou reklamu k okradani zakazniku

UPC je firma resp. akciová společnost, jejímž cílem je zisk. Není to dobročinná organizace. A čím okrádá zákazníky? A vůbec. Škoda písmen.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Určitě máš na mysli to profesionální chování např. v případě uživatelky natasss, viď? :Dviewtopic.php?f=10&t=2976&start=720

Takhle se právě chová dobročinná organizace, takový spolek přátel elektroniky. Já se takhle chovat v zaměstnání - jsem na dlažbě. jenže já živím rodinu, paní přišla o práci, takže .......... si nemohu dovolit to, co mnozí pracovníci, kteří "pracují" pro UPC.

• lokalitaJirkov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Spolek přátel elektroniky se bude chovat úplně jinak. Nebude to takový birokračně kapialistický moloch, ale spíše sdružení přátel. To co se stalo uživatelce natasss je smutné a trestuhodné. Hned několik pochybení najednou.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Není pravda :D Zapůjčené můžete mít max. 2 STB do pronájmu. Další zařízení si musí klient zakoupit.

Nemusíš to brát tak birokraticky,to byla reakce na YABAKA že 4 TV jsou zdarma :roll:

Sdílet toto téma

Rad bych se vrátil k obsahu v nadpisu příspěvku - ohledně kvality UPC

Mám Handam 7000 HD a tv plazmu Pioneer.VŠE propojeno znackovymi Monster HDMI kabely.

To co zažívám tak poslední mesic to nemá obdoby. Mám pocit že se to děje od posledni aktualizace. Internet je docela v pohode , ale signál TV je děs a hrůza. Neustale výpadky signálu , zvuku,kostickování obrazu, posunutí zvuku oproti obrazu, nemožnost přepnutí kanálu nebo mi hlásí HD 7000, že je signál kódovány ale přitom mám přepnutí třeba na program Novy nebo jiného NEkodovaneho kanálu. Výpadky jsou hlavně na HD kanálech.

Například film Indiána Jones na Nove jsem prakticky nemohl sledovat.Turnaj mistru z Londýna na Nova Sport to samé.

Budu vděčný za jakoukoliv reakci co stím.

Děkuji.

Lokalita Pribram.

Sdílet toto téma

Myslí jedinec? To bude ten co dostane zdarma 4x CAM :?:

Proč by měl někdo něco dostávat zdarma? Prostě si ty 4x CAM koupí, stejně jako by si je kupoval u satelitního příjmu. Rozdíl je akorát v tom, že u kabelovky bude platit pořád stejnou cenu za tarif, zatímco u satelitu bude platit za každou kartu nebo max. 1x karta + 1x karta next u Skylinku.

Sdílet toto téma

Nemusíš to brát tak birokraticky,to byla reakce na YABAKA že 4 TV jsou zdarma :roll:

Takovou blbost sis vymyslel, protože já napsal, že u kabelovky se platí jedna měsíční cena bez ohledu na to, jestli mám TV jednu nebo 4. A ne, že by 4 TV byly zdarma. A jestli najdeš obdobnou službu, kde si můžu ty 4 TV připojit a měsíční paušál bude pořád stejný, tak sem s tím.

Sdílet toto téma

Operativně si předplatím jednu kartu, druhou NEXT mám za +80Kč na měsíc stejnou nabídku a tím končím, další karty už v ceně té první nejsou. Takže si můžu leda operativně platit další paušál, což je skutečně výhra (ovšem pro Skylink) :-(

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

A ještě si lze u UPC připojit až 4 televize a platí se pořád stejná měsíční cena.

Nenapsal jsi zdarma,ale 4 TV za 1 cenu.Jak? :diky

Sdílet toto téma

Co jak? Jestli myslíš kus kabelu a rozbočovač, tak to je běžný domovní rozvod, navíc oproti satelitnímu rozvodu mnohdy jednoduší. Neřešme tady prosím hlouposti, celý můj příspěvek byl o tom, že se u kabelovky platí pořád stejný měsíční paušál bez ohledu na počet připojených televizorů (nebo s limitem 4 TV), což jiná služba prostě neumožňuje.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku