Jump to content
Puppy2209

Problém s připojením po výměně modemu

Recommended Posts

Dobrý den, včera byl u mě technik s výměnou modemu pro rychlejší internet. Odešel po půl hodině se slovy "do hodiny to pojede". Za celý den internet nešel, dnes jsem volal na jediné mě známé číslo kabelovky. Paní u telefonu mi řekla, že ještě nejsou odeslány nějaké důležité informace na vedení, že to pošle a v průběhu dne mi internet pojede.

Nejsem si však jistý, že je to jen tímto. IT není zrovna můj obor, ale pokusím se trochu objasnit moji situaci.

 

Modem je připojen k pc přes ethernet kabel. V ovládacích panelech jsem našel u tohoto připojení chybu "Ovladače nejsou správně nainstalovány nebo je problém s hardwarem", takže mě napadlo, že problém bude v ovladačích. K modemu jsem dostal cd s drivery, jak je však nainstaluju, napíše se mi, že instalace proběhla v pořádku a nyní můžu hardware připojit. V ovládacích panelech v záložce hardware je ale stále chyba. Když se pokusím ovladače aktualizovat ručně tímto způsobem (skrz ovládací panely), nenajde mi instalační soubory ani z toho CD, ani odjinud z pevného disku. Mám windows 7, tak mě napadlo, že ty ovladače nemusejí být nějak kompatibilní. A ještě jestli pomůže, tak ve správci zařízení mám u toho Ethernet kabelu napsáno "Scientific atlanta USB remote NDIS network device"

 

Omlouvám se, pokud je to banální problém řešený tady pořád dokola, po rychlém hledání jsem odpověď nenašel a nemám taky moc času :) Děkuji za jakoukoliv odpověď

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadne ovladace neni potreba instalovat, s instalacemi novych modemu je posledni doubou problem, nezbyva nez otravovat infolinku UPC a cekat az to nabehne, pripadne zkouset reset modemu.

  • Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...