Jump to content
namec

Novy FW pro STB Handan CV-7000

Recommended Posts

Teď sem zapnul STB a naskočila hláška"aktualizace kanálů",po aktualizaci žádná změna.Něco se chystá? :)

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

Teď sem zapnul STB a naskočila hláška"aktualizace kanálů",po aktualizaci žádná změna.Něco se chystá? :)

Mě nenaběhla žádná hláška, a ani žádná změna. ....takže řeka pomalu a líně plyne dál :)

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

To jsou parchanti! Dát jim do držky je fakt málo. Když jsem před měsícem-dvěma a něco UPC popisoval problém s CV7000, který měla většina lidí, nevěděli o čem mluvím. Nechali to být. Došla mi trpělivost a vzal jsem Kaon, protože Handan už nebyl skladem. A teď najednou výjde nový firmware pro ten Handan, který možná ten problém opravuje? Bože, já ty dementy tak nesnáším.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město

No, kdyby to mělo být opravdu i díky mě, tak mám z toho samozřejmě radost :) Alespoň by bylo vidět, že otravovat UPC s problémy se vyplácí :lol:

Já to uživatelům Handanu samozřejmě přeju, ale UPC mě tímhle chováním fakt štve. Vědět předtím, že výjde nový FW, býval bych si nechal ten Handan a měl méně trápení než se současným Kaonem. Na tomhle jednoduchém příkladu je vidět, jak je komunikace se zákazníky mizerná.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město

Novy FW pro CV-7000 pry resi problemy s nacitanim predplatneho, problem s HD kanaly neresi, udajne se tato zavada technikum v UPC neprojevila.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Hm, ale musím se zeptat - pokud se technikum v UPC závada neprojevila, přesto ji hlásily desítky (možná i stovky - nevim) lidí... nepřišlo to UPC alespoň trochu divné? Těžko si různí lidé z různých částí republiky ten problém společně vymysleli. A ten problém se netýkal jen HD kanálů, týkal se všech programů, ale byl náhodný. Nevím, proč navenek UPC dělalo ze mě a jiných lidí hlupáky, kteří si něco vymýšlejí. Kdyby upřímně řekli "o problému víme, pracujeme na tom, ale nevíme co to způsobuje", bral bych to celé jinak. Místo toho mi opakují, že o ničem opravdu neví a strašně se diví. A to jsem mluvil s třemi různými lidmi.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město