Jump to content

Recommended Posts

Potřeboval bych pomoc, mám LCD Samsung C řady S DVB-C Tunerem. Mám problém s volbou jazykové stopy, když si vyberu a uložím, tak při opakované volbě kanálu se o5 objeví první. Dělá mi to problém treba u kanálu National Geographic HD, kde je jako první jazyk nastaven AN. Takže stručně přes tlačítko Tools vyberu jazykovou stopu a při vyjetí z kanálu a opětovné volbě jsem zas na AN. Děkuji za pomoc !

Link to post
Share on other sites

ona je ta čeština na pozici 3 takže právě že nefunguje vyber jazyka podle čj an ... ale podle jiného klíče.. což je blbý i u ostatních kanálů, kde je u HBO NOVY atd... DD ale na první je stereo, takže při každém přepnutí musíš nastavovat znovu (používám zvuk pres domaci kino)

Link to post
Share on other sites

To mě taky vadí. Jakmile přejdu najiný kanál a pak se vrátím, tak je tam angličtina. U jiných kanálů, kde je na výběr angličtina nebo ruština, tak nastavím ruštinu a ta tam zůstane. Tak proč si to ta čeština neustojí? a tak to dělám jak otrok. Jinak je SAMSUNG bez kazu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

U televize samsung staci dat menu,vysilani,moznosti zvuku,jazyk zvuku a jako primarni nastavit cestinu a jako sekundarni slovenstinu :) na slovensku by mela byt volba obracene...snad se vam bude darit tak jako me ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...