Přejít na obsah
Roman1

Nové balíčky TV+internet vs. staré

Recommended Posts

No bezva, právě jsem dohovořil se dvěma lidmi od UPC. V záznamníku jsem se nechal přepojit na nové služby, kde jsem dal internetové. A chtěl Kombi Komfort.

Kluk na lince mi tvrdil, že už jde vše odkoupit, včetně ED3 modemu za 1300kč. Těch je prý dost, jen s wifi routerem je problém. A že si není jist, jestli budu muset starý STB posílat do Nymburku. Pak mě tedy přepojil na paní, která to se mnou dokončila a navíc určila přesný příchod technika. 19:30h večer, to mě potěšilo :-)

Ovšem paní mi vymluvila, že se dá modem odkoupit, stále to nejde, musím prostě zatím platit 700kč a čekat, zda se tato možnost neobjeví oficiálně. Pak si zavolat a doplatit ho.

STB prý si technik odnese, v tom problém není. Platit nebudu nic, strhne se to z další platby inkasem. Za starý balíček Plus budu prý ještě platit měsíc, což je výpovědní lhůta, s tím mě nepotěšila.

Takže je to opravdu o tom, že ne všichni mají podrobné info o všech těchto službách a možnostech, proto každý tvrdí něco jiného. No hlavně že už je jich tam dost a makají chudáci i po večerech :lol:

Sdílet toto téma

určila přesný příchod technika. 19:30h večer, to mě potěšilo :-)

Teda nevím, jak to funguje u Vás ve městě, ale tohle mi na UPC taky jednou provedli (technik dorazí ve 13:30, jako bych neměl na práci nic jiného, než pendlovat mezi městy a dodržovat jejich 30. minutové intervaly) a věřte, že se jako technik řídím standardním časovým slotem, ve vašem případě 16:00 - 20:00 a pokud k Vám dorazí např. v 16:30 a Vy tam nebudete, tak platíte marný výjezd. Jestli nemůžete být po celou tuto dobu na místě, tak si dejte požadavek o kontakt 20 minut před příjezdem.

Sdílet toto téma

jo, termíny se nastavujou v intervalech 8-12, 12-16, 16-20, jiná možnost neni a technik může dorazit kdykoliv v rozmezí těch čtyř hodin... pokud klienta nezastihne, platí jeho marnej výjezd 300 a nějakejch 19:30 z klientskýho je úplně mimo mísu, má na to ty 4 hodiny...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Já se omlouvám, já to blbě napsal, myslel jsem tím 19:30h čas objednání toho termínu. Samotné techniky mám objednány mezi 12:00 - 16:00h, což je taky naprd, musím jít dřív z práce a mohu na ně 4h čekat, že jo. A ještě straší poplatkem za zbytečný výjezd. Mě spíš překvapilo, jak to všecko zkvalitňují, dřív se tam muselo volat do šesti odpoledne a to ještě pak v dalších dnech teprve volal někdo z našeho okolí a ten domlouval tyto srazy. Teď to jde všecko v jednom a ještě skoro v osm večer :wink:

Sdílet toto téma

Jaké je prosím přímé číslo (a potom další volba na záznamníku), pokud chce někdo objednat ten nový Starter nebo i tento balíček Komfort?

Zmatení sousedi po baráku mi volají, že si je na linkách přehazují jak horký brambor a nemohou se dovolat toho správného člověka. Dokonce jim sami udávají jiné tel. čísla. Já jim napsal na nástěnku (jsem domovník :? ) číslo 241 005 100. Ještě jsem našel číslo 222 980 980. Tak které?

Taky jsem nikde nenašel cenu za měsíční pronájem HD STB, jak ke Komfortu tak ke Starteru. Všude se píše jen o HD PVR.

Díky moc!

Sdílet toto téma

pokud nemá klient upc telefon, automaticky ho to přepojí na placenou linku 241... dvr a hd boxy se už objednávat nedají, místo nich je jenom hd pvr...

http://www.upc.cz/klientsky-servis/kont ... 73986.html

pokud jim přijde lepší volat z mobilu na mobil, tak můžou zavolat mně na 777 131 692 :) u mě to má ale smysl jenom tehdy, pokud bude klient přidávat další službu net nebo tv, změny obou stávajících řeší pouze klientský...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Díkes. tzn. že Kaony a spol. už budou jen dojíždět, a novým budou nabízet jen HD PVR za 99 měsíčně na rok a pak 151kč. Pouze u Komfortu za 99kč nafurt. No uvidíme, co nám ještě připraví, nechápu proč nikde stále neuvádí ten Discovery bonus ke Komfortu, když je to tak výhodné lákadlo. Nabízí spoustu služeb, ale jednak se v tom nevyznají sami a jednak to mají na netu dost omezené a neúplné. Ani to, že ke Komfortu jde jen balík Cinemax (oprava - Superfilm) za 303kč a ne samostatné HBO. Známý si to objednával včera a tvrdili, že mu dál HBO k tomu dají, za 200kč. Tak jsem zvědav, co bude mít ve finále. Člověk chce nějakou složitější kombinaci a aby si týden dával dohromady informace, jak to vlastně ve finále bude. Měl by jim to tam někdo zodpovědný dát dokopy :wink:

Nechceš to vzít, Slambe? :lol::mrgreen::bom:

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

za 300 je balíček superfilm, kterej obsahuje hbo i cinemax, první 4 měsíce je za polovinu...

upc má pro každýho zákazníka nalinkovanou jednu cestičku, ze který když se odchýlí, tak se dějou věci :lol: viz objednávka ca modulu k nově zřizovanejm službám :roll:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Tak je tu konečně vyúčtování přechodu na balíček. A je to bomba se v tom vyznat. Mám tam vracení přeplatku za 3-4 dny z minulého měsíce, protože jsempřecházel k 26.-27. září. Netuším jak se mi povedlo přecházet dva dny. :)

UPC Internet

Fiber 60 * 649,-

Modem ED3.0 * 49,-

UPC Digital

Digital Komfort * 550,-

Set-Top Box * 49,-

Ostatní

Balíčková sleva KOMBI KOMFORT * -297,71

Balíčková sleva KOMBI KOMFORT * -252,29

Takže žádná služba za 649,- + poplatky za pronájem, ale dvě služby za plnou cenu a potom sleva DTV ve dvou položkách.

Co se dá dělat, když účetní systém neumí to co marketing. :)

Ve zde uvedeném opisu chybí moje další balíčky. Nemám zaúčtovanou výměnu modemu - pořídil jsem za instalaci 1,- telefon Basic na rok za 1,-.

Jen doufám, že ty slevy jsou trvalé, aneb jak jinak píše UPC na svých stránkách "Jedinečná cena, která platí napořád!"

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Záleží na tom jak to čteš.

U textu "Balíčková sleva KOMBI KOMFORT" není další bližší určení a součet těchto slev odpovídá přesně ceně za Digital Komfort. :)

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Já se nezlobím, jen divím, pro mě je to prostě novinka.

Já jsem byl zvyklý na DTV Standard s popisem:

DIG STANDARD SLEVA a tam uvedenou cenu 402,69 bez DPH a pouze se změnou DPH se měnila cena celková.

Prostě jedna položka s rovnou nižší cenou.

A to u "Balíčků služeb" je fakt zvykem, že ty slevy jsou dvě? A jak poznám k čemu je která?

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Ono je to jedno k čemu je která. Dříve to myslím byl snad jen jeden řádek. Alespoň myslím. Prostě ta sleva je poskytnuta na určitou kombinaci služeb. Bez jedné, by nebyla druhá :)

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník
Nabízí spoustu služeb, ale jednak se v tom nevyznají sami a jednak to mají na netu dost omezené a neúplné. Ani to, že ke Komfortu jde jen balík Cinemax za 303kč a ne samostatné HBO. Známý si to objednával včera a tvrdili, že mu dál HBO k tomu dají, za 200kč. Tak jsem zvědav, co bude mít ve finále.

Mě to připadá, že hodně záleží komu se na KC dovoláš. Třeba ti chce operátor vnutit Superfilm za 300 místo levnějšího HBO za 200 tak řekne, že nejde objednat ke Kombi Komfort a dohaduj se, když na stránkách vlastně žádné informace nejsou.

Stejně tak s posíláním STB do Nymburka, holt u někoho není problém předat technikovi u někoho se musí posílat do Nymburka.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ještě k těm výjezdům technika, technik má mobil na zákazníka v zakázkovém listě, takže předpokládám, že když se třeba nedozvoní, tak pak vyzkouší mobil? Se ptám, protože slečna na KC hrozila marným výjezdem, pokud se technik nedozvoní a pokud nebude volání domluveno předem tak nazdar. Asi budu muset ten den vyzkoušet zvonky při cestě z práce :D

Sdílet toto téma

Návštěvník
balíčky super film, cinemax a hbo stojej stejně :!: balíček superfilm je na 4 měsíce za polovinu :!:

ten Superfilm na 4 měsíce za polovinu, je akce do 12.10. Je to tak, že do toho data ho stačí objednat nebo musí být do toho data balíček aktivovaný?

Sdílet toto téma

Některé akce se čas od času pozmění.

Občas se změní doba ze 4 měsíců na 6 měsíců a pak zase zpět.

Někdy je sleva dokonce na rok.

Taky občas se mění výše slevy.

Ale jsou akce, jako třeba ten telefon Basic na rok za 1,- Kč, který se posouvá stále dál a dál jen v platnosti, do kdy lze objednat.

Vím to, protože jsem na ten telefon koukal už asi před 2 lety, ale stále jsem se k tomu neodhodlal. Teď byla dobrá příležitost. :)

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Ještě k těm výjezdům technika, technik má mobil na zákazníka v zakázkovém listě, takže předpokládám, že když se třeba nedozvoní, tak pak vyzkouší mobil? Se ptám, protože slečna na KC hrozila marným výjezdem, pokud se technik nedozvoní a pokud nebude volání domluveno předem tak nazdar. Asi budu muset ten den vyzkoušet zvonky při cestě z práce :D

Když se nedozvoním, tak volám a když se ani nedovolám, tak volám na UPC a ti si to sami ještě jednou telefonem ověřujou :wink:

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku