Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Roman1

Nové balíčky TV+internet vs. staré

Recommended Posts

Jen možná zbytečně, přesto doplním:

Mezi tvým routerem a Internetem je ještě kabelový modem, který patří UPC.

Ve všech starých tarifech byl zapůjčen zdarma (v ceně měsíčního tarifu). U nových tarifů KOMBI+něco je ze zřejmě marketingových důvodů zpoplatněn zvlášť. No a vzhledem k ceně a měsíčnímu poplatku se někdy vyplatí si koupit vlastní modem i v případě, že by ti "umřel" krátce po záruční době.

Napsáno na mobilu

Sdílet toto téma

Dobrý den,

mám STANDARD + SUPER FILM + FIBER POWER 10. Volal jsem na obchodní oddělení a chtěl přejít na balíček KOMFORT+. K mému nemilému překvapení mi bylo sděleno, že v mé lokalitě (Kroměříž) tato rychlost není dostupná (maximálně FIBER POWER 25). Přitom, při ověřování dostupnosti toho balíčku na stránkách UPC, se služba zobrazuje jako dostupná:

Dostupnost služeb

Spáčilova 3373/48

Kroměříž

Tato služba je pro Vás dostupná.

Prosím někoho techniky erudovaného a orientovaného o sdělení, zda opravdu v Kroměříži nemá UPC rychlejší než 25MB internet, případně proč ne a bude-li se to v dohledné době měnit, či zda je realita jiná a jedná se jen o informační šum mezi technickým a obchodním oddělením UPC.

Děkuji předem za odpověď

Sdílet toto téma

Pokud se podívam na tvoji adresu, na uvodni strance UPC tak tam vidim:

Spáčilova 3373/48

Kroměříž

Na této adrese jsou pro Vás dostupné tyto služby:

Digitální kabelová televize

Analogová kabelová televize

UPC Fiber Power 10 a 25

UPC telefon

Zrejme se u vas jeste nepouziva technologie DOCSIS 3.0, ktera je nutna pro vyzsi rychlosti internetu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud se podívam na tvoji adresu, na uvodni strance UPC tak tam vidim:
Spáčilova 3373/48

Kroměříž

Na této adrese jsou pro Vás dostupné tyto služby:

Digitální kabelová televize

Analogová kabelová televize

UPC Fiber Power 10 a 25

UPC telefon

Ano, toho jsem si též všimnul, ale pokud zadám dostupnost u balíčku, píše to dostupné...no, asi v tom mají zmatky....

Zrejme se u vas jeste nepouziva technologie DOCSIS 3.0, ktera je nutna pro vyzsi rychlosti internetu

Hmmmm, docela překvapivé, na to, že u nás UPC zavedlo optiku a internet až v r.2008...a mam dojem, že mi před cca rokem bylo obchodnim zastupcem nabízeno, at přejdu z 10MB na vyšší rychlost a nabízel i 50MB a 100MB.....?!

Každopádně děkuji moc za info, nevíš, zda existuje možnost, že se to v dohledné době změní?

Sdílet toto téma

Tak dnes u manželky byl technik a zapojil KK (přecházel jsem z FP50). Internet předpokládám, že pojede rychleji po restartu modemu, případně po půlnoci, ale jak je to s Dig.TV? Tu mám od UPC poprvé a manželka mi volalala, že zatím jde jen základních pár programů. Kdy půjde těch 80 co jou v balíčku? (ze zásuvky vytáhla a zatáhla :-) Děkuji.

Sdílet toto téma

Dobry den,chtel bych se zeptat.Mám Starter + balíček za 150 Kč napořád.Mohl bych mit narok na UPC internet 1M zdarma.Dekuji.

internet 1M je zadarmo jenom k televizi v plný palbě, což je v tomhle případě s balíčkem 420...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Slamb:

Co to je "v plný palbě"? To jako k Supreme+"Hustler TV"?

Právě jsem našel ve starém ceníku Internet, který byl zadarmo:

UPC Internet 256 až 256 / 64* 0.00 Kč

Tento internet se dával jen chvíli.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Od včerejšká mám KOMBI+ balíček a rychlost je fakt skvělá oproti fiberu 10 co jsem měl předtím. Jediný co zatím moc nefunguje je TV s 80 programy. Mám v televizích CI karty a funguje to pouze zatím na 2 ze 4.

• lokalitaBrno-Královo Pole
  • internetInternet 200
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníModem

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Když pominu nedostatek informací přímo na stránkách UPC, což se snad změní (v říjnu?), tak se nové balíčky jeví zajímavě.

Počkám si ovšem až bude na stránkách UPC vše oficiálně popsáno, nikde v nabídce jsem nenašel balík programů Discovery Extra ani jeho cenu, stejně tak nikde není psáno, že Kombi Komfort = Standard + Discovery Extra. Protože ve Standard nabídce mi chybí hlavně Discovery programy, tak bych chtěl balík Discovery Extra specifikovat přímo v objednávce, to že je rok zadarmo je vedlejší, hlavně aby pak plynule přešli na placení a nemusel řešit doobjednání, atd.

Stejně tak cena pronájmu HD PVR k balíku není nikde uvedena, teď platím 151,- s balíkem je to 99,- nebo 49,- ?

Možnost samoinstalace je taky v zajímavá, na zapojení modemu nepotřebuju technika, doufám že to od října bude UPC umožňovat.

předběžné porovnání cen

teď:

balík DTV Standard + FB10 = 938,-

PLUS = 120,-

HBO = 202,-

HD PVR = 151,-

-------------

1411,-

nově:

Kombi Komfort = 649,-

modem ED3 = 49,-

HD PVR = 99,- (151,-)?

Discovery Extr. = ?? (120,-)?

HBO = 149,- (teď v akci)

------------

odhad 1118,-

ušetřeno 293,-

Ale je nutné aby to lépe specifikovali na stránkách UPC, zatím oficiálně je známo minimum informací.

Takže jsem nečekal a protože je to celkově výhodné i s instalačním poplatkem, objednal jsem.

Několik poznatků z rozhovoru s klientským centrem, které v podstatě potvrzují to co se tady píše.

- ke Kombi Komfort nejde doobjednat balík HBO, pouze Superfilm který HBO obsahuje, samozřejmě za 303,- oproti 201,- za HBO

- HD PVR je za 99,- napořád

- vrátit standardní STB lze pouze zasláním do Nymburka, nelze dát technikovi

- technik mění pouze modem, starý si odnese (není potřeba někam zasílat), poplatek cca 650,- za instalaci

- Discovery programy jsou součástí Kombi Komfort

Takže to vychází na kulatých 1100,- Kč a ušetřených 311,- měsíčně

Sdílet toto téma

Píšeš "- vrátit standardní STB lze pouze zasláním do Nymburka, nelze dát technikovi".

Nevím, nevím, já jsem technikovi vracel starý STB při změně na kombi komfort.

• lokalitaKolín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Takže jsem nečekal a protože je to celkově výhodné i s instalačním poplatkem, objednal jsem.

Několik poznatků z rozhovoru s klientským centrem, které v podstatě potvrzují to co se tady píše.

- ke Kombi Komfort nejde doobjednat balík HBO, pouze Superfilm který HBO obsahuje, samozřejmě za 303,- oproti 201,- za HBO

- HD PVR je za 99,- napořád

- vrátit standardní STB lze pouze zasláním do Nymburka, nelze dát technikovi

- technik mění pouze modem, starý si odnese (není potřeba někam zasílat), poplatek cca 650,- za instalaci

- Discovery programy jsou součástí Kombi Komfort

Takže to vychází na kulatých 1100,- Kč a ušetřených 311,- měsíčně

Jen upřesním nějaké informace:

HBO už dávno nestojí 202Kč viz ceník. Stojí stejně jako SuperFilm.

HD PVR je skutečně k těmto novým balíčkům za 99Kč na stálo.

Standardní STB lze odevzdat technikovi, který to poznamená na zakázkový list stejně jako výměnu modemu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Jak mi řekli na klientském centru, tak píšu, kdyby mi řekli že STB jde vrátit technikovi při výměně modemu, tak mu ho s radostí dám. Ostatně jsem se na tohle konkrétně dotazoval a bylo mi zopakováno, že jedině poslat do Nymburka.

Sdílet toto téma

btw nejsou wifi modemy pro ED3 internet a nebudou minimálně do konce roku... :roll:

Aha, takže pokud bych chtěl Kombi Komfort+ jaké mám teď možnosti? A jak to bude s možností odkupu modemů? Zatím na stránkách upc nic není...

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

Sdílet toto téma

Aha, takže pokud bych chtěl Kombi Komfort+ jaké mám teď možnosti? A jak to bude s možností odkupu modemů? Zatím na stránkách upc nic není...

koupit si vlastní router s gigabitovejma portama a 802.11n 300 Mb/s (150/150)...

s odkupem nevim, na co upc čeká, ale když na modemy se bude čekat minimálně 2 měsíce, tak to už o něčem svědčí :evil:

by mě zajímalo, co by dělali, kdyby neměli ani modemy bez wifi :roll:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku