Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Roman1

Nové balíčky TV+internet vs. staré

Recommended Posts

Předtím než se na něco zeptáš, zkus použít vyhledávaní !Předtím než se na něco zeptáš, zkus použít vyhledávaní !Téměř rok mám balíček Fiber 25+TV standard za 899 Kč/měs. Na stránkách UPC jsem našel nové balíčky - nově je tam Kombi Komfort za 649 Kč/měs., který se na první pohled liší jen tím, že má rychlejší internet 60/6.

Na můj mailový dotaz, čím se tento nový balíček liší mi UPC odpovědělo:

"Vzhledem k neustálému zkvalitňování péče došlo ke změně čísla Vašeho klientského účtu." To mě opravdu potěšilo. Tu kvalitu jsem najednou pocítil celým tělem.

Dále mi bylo napsáno:

"Tímto si Vás dovolujeme informovat, že smlouvu máte uzavřenu na dobu neurčitou a v současné době se ceny balíčků nemění."

Tolik vysvětlení UPC.

Pokusím se tedy najít odpověď zde. Myslíte si, že jsou tyto balíčky srovnatelné. Já si myslím, že bych si měl smlouvu změnit ma nový balíček. Pokud za 649 Kč/měs. dostanu to stejné + rychlejší internet, není asi co řešit. I když asi nově budu muset ještě platit 2 x 49 Kč/měs. za modemy, stále je to 747 Kč oproti 899 Kč. Anebo se mýlím?

Sdílet toto téma

Nemýlíš se. Měl jsem Standard+25M internet+ HD PVR. Platil jsem 899+151(HD PVR). Nyní mám Kombi Komfort a platím 649 + 49 za modem + 99 za HD PVR. Měsíčně mám úsporu 253 Kč.

• lokalitaKolín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465

Sdílet toto téma

Od 12.9. 2011 začalo UPC nabízet nové a celkem výhodné balíčky služeb, které vždy obsahují TV nabídku a internet, pod názvy Kombi Klasik, Kombi Komfort a Kombi Komfort +

Protože na webu UPC zatím o těchto balíčcích není dostatek informací - odkazy na podrobnosti zatím nefungují, pokusil jsem se dát dohromady všechny dostupně informace, které jsou zatím k dipozici.

Webová stránka na webu UPC informující o těchto balíccích je zde: http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/

Nabídka platí jak pro nové zakazníky, tak i pro ty stavající a to včetně poplatků.

Cena za baličky Komfort platí v případě uzavření smlouvy na 12 měsíců (bez toho to zatím zřejmě nejde),

k tété ceně je ještě nutné připočítat:

- měsíční poplatek 49 Kč za půjčení základního STB (Handan CV-5000), nebo 151 Kč (STB HD PVR Kaon),

v případě že namísto STB použijete vlastní CA modul a STB nebudete chtít, tak tento poplatek platit nemusíte.

- měsíční poplatek 49 Kč za půjčení kabelového modemu, nebo 69 Kč za wifi modem

- jednorázový poplatek 650 Kč za instalaci nového modemu technikem UPC, pokud již používáte nový typ modemu s podporou EuroDocsis 3.0 (tarify FP 50 a 100 Mb), instalce se nekoná a tuto částku tudíž neplatíte.

Částka se také neúčtuje v případě, kdy si klient zakoupením balíčku Kombi doobjednává novou službu.

- 190 Kč za instalaci TV nabídky, pokud ji jestě nemáte.

Cenu zvýhodněného balíčku služeb nelze kombinovat s jinou slevou.

Ceny, rychlosti a nabídky tv kanálů:

Kombi Klasik - 349,00 Kč - 2 / 0,5 Mb/s - 30 programů (tv nabídka Starter+News)

Kombi Komfort - 649,00 Kč - 60 / 6 Mb/s - 80 programů (tv nabídka Standart+Discovery Extra)

Kombi Komfort + - 749,00 Kč - 120 / 10 Mb/s - 80 programů (tv nabídka Standart+Discovery Extra)

Zatím není známo kolik IP adres, ani kolik emailových a wbových účtu se zapůjčuje k jednotlivým balíčkům.

Prosakují informace, že od 1.10 půjde odkoupit zařízení, které máte od UPC doma zapůjčené a tím pádem se pak vyhnout zbytečnému měsíčnímu poplatku za pronájem.

Zatím to vypadá na následující ceny:

tv

stb cv-5000 - 1799 (3 roky)

kaon hdpvr - 4999 (150 - 3 roky, 100 - 4 roky)

ca modul - 999 (-)

net ed3

modem - 1299 (2 roky)

wifi modem - 1999 (2 roky)

tel.

siemens euroset - 399

philips cd 180 - 499

(v závorkách je návratnost investice)

Dále zřejmě také od října UPC bude nabízet služby se samoinstalaci, tzn. že k vám již nepojede technik instalovat STB, či vyměnit modem, ale uděláte si to sám, pokud budete mít zájem a tím ušetříte na poplatcích za instalaci.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Tomusi perfektni prehled ,

muze to UPC zkopirovat a dat na svoje stranky :) , ale to se nestane , je to moc prehledny a je jasne videt za co platis a kolik :roll: Lepsi je kdyz jsou klienti i operatori na infolinkach zmateny ...

• lokalitabrno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

To Tomus: Díky. Je to určitě lepší odpověď než ta, že mám kvalitnější klientské číslo :lol:

Jak jsi přišel na ten balíček Discovery extra. Nikde ani zmínka. A jaké programy konkrétně obsahuje ?

Tak že asi vyměnit za nový balíček i když se asi nevyhnu tomu poplatku 650 Kč za nový modem, což při úspoře 152 Kč/měs. mám za cca 4 měsíce zpátky.

Sdílet toto téma

:arrow: Tomus

Díky! Všechno co jsi sepsal jsem právě hodinu a půl skládal po střípcích v jiných vláknech. Akorát standard je s d :lol:

Sice mě UPC poslední dobou zlobí hodně výpadky netu na Zlínsku,ale díky balíku Kombi Komfort jim to asi odpustím a budu s nimi pokračovat. Jen fakt nikde není zmínka o tom, co obnáší Discovery Extra. Protože bez Discovery HD showcase prozatím nedokážu existovat, zajímá mě, zda tam bude, jinak budu muset přidat balík Plus. Handan 5000 jim milerád vrátím, leží ve sklepě. Teď už jen počkám na nabídku odkoupení nového modemu, zdá se že vezmu bez wifi. I když ten s wifi má 4 Gbit LAN porty, tedy nahradí i router? Otázka je, zda si technik vezme těch 650kč za výměnu modemu, i když si jej budu chtít odkoupit, to už by bylo jednorázově 1950kč :( Či dokonce 2650kč za wifi.

No uvidíme, každopádně ledy se hnuly, Skylink má sice víc HD stanic, ale s netem nemá UPC konkurenci :thumright:

Sdílet toto téma

Telefon je mi sice na prd, ale pokud 650 Kč visí jen na něm, tak proč ne. A opravdu účtují pouze tu 1 korunu měsíčně ? Není tam zase nějaký zásek v instalačním poplatku, poplatku za přístroj anebo minimálním paušálu?

Sdílet toto téma

Roman> telefon je opravdu za 1,-Kc na 3 mesice, potom za nejakych 230,-Kc. Nic nebrani tomu po dvou mesicich telefon ukoncit. Sama slecna na infolince me tohle poradila, abych se vyjbul polatku.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

A kde je na oficiálních stránkách UPC potvrzeno, že těch 80 programů je Standard + Discovery Extra ? Proč to to tam přímo není uvedeno ? Podle mne jsou výhodné balíčky cíleny zejména na ty, kteří mají zájem na internetu a vyšší rychlosti internetu. Navíc jako bonus získávají 80 programů. Ani jim tak nejde o složení TV programů.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Sdílet toto téma

...Zatím není známo kolik IP adres, ani kolik emailových a wbových účtu se zapůjčuje k jednotlivým balíčkům...

Parametry Internetu včetně nových rychlostí 2Mb, 60Mb a 120Mb viz PDF zde.

Roman> telefon je opravdu za 1,-Kc na 3 mesice, potom za nejakych 230,-Kc. Nic nebrani tomu po dvou mesicich telefon ukoncit. Sama slecna na infolince me tohle poradila, abych se vyjbul polatku.

Je to trochu jinak:

Po celý rok paušál jen 1Kč měsíčně. Po skončení akční nabídky budete platit standardní cenu (222Kč) dle ceníku.

Viz http://www.upc.cz/telefon/basic/.

Ty tři měsíce jsou minimální doba, po kterou musíš službu "Telefon Basic" odebírat.

Tedy něco jako rok u nových balíčků Internetu a DTV.

Sdílet toto téma

- měsíční poplatek 49 Kč za půjčení základního STB (Handan CV-5000), nebo 151 Kč (STB HD PVR Kaon),

Tak jsem tam zavolal a objednal si novy balíček KOMBI KOMFORT+ . Ovsem nemam zajem o jejich standartni STB a tak jsem si rekl o DVR Handan. Pan na infolince me ovsem rekl ze za tento STB bych platil mesicne 151,-CZK ale kdyz si vezmu PVR Kaon tak to mam jako soucast balicku tudiz jen za 49,-CZK.

Jsem tedy jen zvedavy az mi prijde faktura kolik za nej tedy budou chtit....

Sdílet toto téma

- Cena za baličky Komfort platí v případě uzavření smlouvy na 12 měsíců (bez toho to zatím zřejmě nejde)

- měsíční poplatek 49 Kč za půjčení základního STB (Handan CV-5000), nebo 151 Kč (STB HD PVR Kaon)

- Zatím není známo kolik IP adres, ani kolik emailových a wbových účtu se zapůjčuje k jednotlivým balíčkům.

- bez toho to nešlo nikdy a nikdy asi nepude, proto je to tak výhodná cena, minimální doba užívání 12 měsíců se určitě měnit nebude :)

- u balíčků kombi je hdpvr box za 99 kč napořád

- přesný specifikace služeb sou na netu v pdfku http://www.upc.cz/pdf/detailni_popis_sluzeb.pdf

Jak jsi přišel na ten balíček Discovery extra. Nikde ani zmínka. A jaké programy konkrétně obsahuje

- balíček discovery extra obsaahuje úplně všechny discovery kaanály a dáváme ho do konce roku zadarmo k tv staandard, pak se automaticky odpojí a bude třeba přejít na samostatnou nabídku tv komfort...

Roman> telefon je opravdu za 1,-Kc na 3 mesice, potom za nejakych 230,-Kc.

telefon basic je v kampani tb8 za korunu měsíčně na 12 měsíců s minimální dobou užívání 12 měsíců, po 12 měsících cena vyskočí na 222 kč měsíčně...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

tak dřív to bylo u tohohle zvýhodněnýho 12, teď sou to 3 jako u ostatních :) já to zatim vždycky drtil přes standardní připojovací poplatek :lol: tady na foru si s tim vochcáváním lidi vyhrajou, ale spousta standardních klientů už nechce nic řešit (odhlašování, vracení zařízení), tak radši jednou zaplatěj 190 a mají klid...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

To mrzic: Tak to jsi měl jako já. A platil jsi těch 650 Kč za nový modem ?

Budu je platit při příštím vyúčtování. Nicméně mám úsporu 253 Kč/měs

• lokalitaKolín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465

Sdílet toto téma

Tomu vracení telefonu se lze také vyhnout.Pokud máte doma jakýkoliv telefon s tonovou volbou a standartní zásuvkou,která je i na modemu,nebo si ho jen pujčíte na instalaci,tak můžete objednat službu s tím že použijite vlastní telefon.

Sdílet toto téma

Tak to je fakt "vtipné".

To už si o nás Slamb bude opravdu něco myslet, protože už zase ušetříme 1,- CZK za pronájem telefonu.

Jo a pro ty co chtějí ušetřit opravdu hodně: "Když si připojíte vlastní bezdrátový telefon, tak ušetříte celých 10,- CZK měsíčně za pronájem bezdrátového přístroje." :roll:

Sdílet toto téma

Slamb napsal - balíček discovery extra obsaahuje úplně všechny discovery kaanály a dáváme ho do konce roku zadarmo k tv staandard, pak se automaticky odpojí a bude třeba přejít na samostatnou nabídku tv komfort...

Komplikovanější už to být nemůže...možná by stačilo, kdyby se jednou sešli ti chytráci od UPC, kteří to vymýšlejí s těmi, kteří to dávají na jejich stránky. Informovanost na stránkách je otřesná. Když uvážím, že fungují podobně jako e-shop, tak na to pěkně se.ou. Je to fakt banda amatérů.

Je opravdu tak neřešitelně obtížné dát na web, které kanály obsahuje balíček Kombi Komfort ? A pokud obsahuje balíček Discovery extra, které programy to konkrétně zahrnuje? Chápu, že asi všechny Discovery ale je tam i Travel Channel a Viasaty? V dnešním balíčku Fiber25+TV za 899 je mám.

Sdílet toto téma

:arrow: Slamb

-Bude v té nabídce (Discovery extra) i Discovery HD showcase? A napořád? Nebo jen v balíku plus?

-Bude možnost vrátit technikovi Handan CV-5000 a neplatit těch 49kč?

Díkes.

- všechny discovery sou v tv komfort :roll:

- zajisté

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku